Soluble, s.r.o.
Malženice · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
1 488 €tržby 2025 ▼ 35 %−311 €strata 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby 4 600 €, výsledok hospodárenia 13 €
- 14 : tržby 5 191 €, výsledok hospodárenia -127 €
- 15 : tržby 12 985 €, výsledok hospodárenia 3 668 €
- 16 : tržby 4 795 €, výsledok hospodárenia -3 771 €
- 17 : tržby 4 375 €, výsledok hospodárenia -1 375 €
- 18 : tržby 14 583 €, výsledok hospodárenia 7 506 €
- 19 : tržby 4 993 €, výsledok hospodárenia 1 372 €
- 20 : tržby 4 062 €, výsledok hospodárenia -340 €
- 21 : tržby 2 950 €, výsledok hospodárenia 65 €
- 22 : tržby 1 571 €, výsledok hospodárenia -15 €
- 23 : tržby 2 684 €, výsledok hospodárenia 25 €
- 24 : tržby 2 280 €, výsledok hospodárenia 163 €
- 25 : tržby 1 488 €, výsledok hospodárenia -311 €
Soluble, s.r.o. (IČO 46018671) mala v roku 2025 tržby 1 488 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Soluble
V roku 2025 mala Soluble priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Soluble
Podľa Registra právnických osôb koná za Soluble 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník Soluble
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Tomáš Boleček100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Tomáš Bolečekod 26. 1. 2011 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Soluble
Za rok 2025 má Soluble v závierke tržby 1 488 €, o 34,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −311 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 14 583 €.
Výkaz ziskov a strát Soluble
Najvyššie tržby: rok 2018, 14 583 €. Najnižšie: rok 2025, 1 488 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 488 € |
| 2024 | 2 280 € |
| 2023 | 2 684 € |
| 2022 | 1 571 € |
| 2021 | 2 950 € |
| 2020 | 4 062 € |
| 2019 | 4 993 € |
| 2018 | 14 583 € |
| 2017 | 4 375 € |
| 2016 | 4 795 € |
| 2015 | 12 985 € |
| 2014 | 5 191 € |
| 2013 | 4 600 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 873 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −311 € |
| 2024 | 163 € |
| 2023 | 25 € |
| 2022 | −15 € |
| 2021 | 65 € |
| 2020 | −340 € |
| 2019 | 1 372 € |
| 2018 | 7 506 € |
| 2017 | −1 375 € |
| 2016 | −3 771 € |
| 2015 | 3 668 € |
| 2014 | −127 € |
| 2013 | 13 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Soluble
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −20,9 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Soluble | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −20,9 % | +2,4 % |
| 2024 | +7,1 % | +2,3 % |
| 2023 | +0,9 % | +1,9 % |
| 2022 | −1,0 % | +2,1 % |
| 2021 | +2,2 % | +2,0 % |
| 2020 | −8,4 % | +1,6 % |
| 2019 | +27,5 % | +1,5 % |
| 2018 | +51,5 % | +1,6 % |
| 2017 | −31,4 % | +2,2 % |
| 2016 | −78,6 % | +2,0 % |
| 2015 | +28,2 % | +1,7 % |
| 2014 | −2,4 % | — |
| 2013 | +0,3 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 12 rokov, najviac v roku 2018 (+233,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −34,7 % |
| 2024 | −15,1 % |
| 2023 | +70,8 % |
| 2022 | −46,7 % |
| 2021 | −27,4 % |
| 2020 | −18,6 % |
| 2019 | −65,8 % |
| 2018 | +233,3 % |
| 2017 | −8,8 % |
| 2016 | −63,1 % |
| 2015 | +150,1 % |
| 2014 | +12,8 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Soluble
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 214 €, vlastné imanie 11 874 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 214 € | 11 874 € | 340 € |
| 2024 | 12 525 € | 12 185 € | 340 € |
| 2023 | 12 164 € | 12 022 € | 142 € |
| 2022 | 13 015 € | 11 997 € | 1 018 € |
| 2021 | 13 906 € | 12 012 € | 1 894 € |
| 2020 | 14 717 € | 11 947 € | 2 770 € |
| 2019 | 12 392 € | 12 287 € | 105 € |
| 2018 | 11 421 € | 10 915 € | 506 € |
| 2017 | 3 921 € | 3 409 € | 512 € |
| 2016 | 5 436 € | 4 783 € | 653 € |
| 2015 | 9 205 € | 8 554 € | 651 € |
| 2014 | 5 557 € | 4 886 € | 671 € |
| 2013 | 5 115 € | 5 013 € | 102 € |
| 2012 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Soluble (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 488 € | −311 € | 12 214 € | 11 874 € | 340 € | 123 € | −20,9 % |
| 2024 | 2 280 € | 163 € | 12 525 € | 12 185 € | 340 € | 597 € | +7,1 % |
| 2023 | 2 684 € | 25 € | 12 164 € | 12 022 € | 142 € | 242 € | +0,9 % |
| 2022 | 1 571 € | −15 € | 13 015 € | 11 997 € | 1 018 € | 245 € | −1,0 % |
| 2021 | 2 950 € | 65 € | 13 906 € | 12 012 € | 1 894 € | 387 € | +2,2 % |
| 2020 | 4 062 € | −340 € | 14 717 € | 11 947 € | 2 770 € | 126 € | −8,4 % |
| 2019 | 4 993 € | 1 372 € | 12 392 € | 12 287 € | 105 € | 1 630 € | +27,5 % |
| 2018 | 14 583 € | 7 506 € | 11 421 € | 10 915 € | 506 € | 8 114 € | +51,5 % |
| 2017 | 4 375 € | −1 375 € | 3 921 € | 3 409 € | 512 € | −801 € | −31,4 % |
| 2016 | 4 795 € | −3 771 € | 5 436 € | 4 783 € | 653 € | −3 027 € | −78,6 % |
| 2015 | 12 985 € | 3 668 € | 9 205 € | 8 554 € | 651 € | 4 643 € | +28,2 % |
| 2014 | 5 191 € | −127 € | 5 557 € | 4 886 € | 671 € | 490 € | −2,4 % |
| 2013 | 4 600 € | 13 € | 5 115 € | 5 013 € | 102 € | 33 € | +0,3 % |
| 2012 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Soluble?
Peniaze od štátu: Soluble
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Soluble
Dátum vzniku Soluble je 26. 1. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26829/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Tomáš BolečekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 488 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Soluble
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- distribúcia dietetických a vitamínových prípravkov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- počítačové služby
- administratívne služby
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- vydavateľská činnosť
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Soluble v odvetví veľkoobchod
Soluble je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), Soluble má 1 488 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 756 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Soluble 295. z 303.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| Soluble | 1 488 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Soluble
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Soluble s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Soluble | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 488 € | 139 070 € |
| 2024 | 2 280 € | 139 431 € |
| 2023 | 2 684 € | 134 898 € |
| 2022 | 1 571 € | 133 458 € |
| 2021 | 2 950 € | 117 751 € |
| 2020 | 4 062 € | 112 044 € |
| 2019 | 4 993 € | 120 438 € |
| 2018 | 14 583 € | 118 275 € |
| 2017 | 4 375 € | 106 248 € |
| 2016 | 4 795 € | 97 883 € |
| 2015 | 12 985 € | 98 123 € |
| 2014 | 5 191 € | — |
| 2013 | 4 600 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Soluble | 1 488 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 258 653 € |
| medián kraja | 208 316 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DEKOS Natur s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 3 625 € (2023)
- DEDRA TRUST s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 610 € (2025)
- FAMILAV, s.r.o.Ružomberok · tržby 3 605 € (2025)
- J&G s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 602 € (2025)
- AILI s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 601 € (2017)
- D1 Leasing (100), s.r.o.Senec · tržby 3 600 € (2025)
- D1 Leasing (38), s.r.o.Senec · tržby 3 600 € (2025)
- M.A.S. Global, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 600 € (2025)
- KASPRI s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 3 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Soluble, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Soluble: Malženice
Soluble sídli na adrese 298, 919 29 Malženice, okres Trnava. V obci Malženice je 238 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708.
Malženice: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Soluble: IČO, sídlo a základné údaje
Soluble, s.r.o. (IČO 46018671) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malženice, okres Trnava. Dátum vzniku je 26. 1. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Tomáš Boleček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 488 € a výsledok hospodárenia −311 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 1. 2011 |
| Obec | Malženice |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Soluble, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 488 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy Soluble
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Soluble
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Soluble
- Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy66zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov177firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Malženice
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava320 zmlúv za 3 roky · 4 528 139 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.203 zmlúv za 3 roky · 93 206 € · naposledy 25. 9. 2026Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach80 zmlúv za 3 roky · 2 061 751 € · naposledy 18. 8. 2026 Všetkých 1 290 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Malženice
Autocentrum ZACHAR, s.r.o.AGS TRNAVA, s.r.o.MACHO COLOR s.r.o.LUNA - PLOTY, s.r.o.Advantage Cars Slovakia, s. r. o.Všetky firmy v obci Malženice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Trnava
Tate & Lyle Slovakia, s.r.o.REAL FIN, spol. s r.o.MIKROP Slovensko, s.r.o.Priemyselné armatúry, spol. s r.o.COBALTUM s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.