Samuel Stehlík
Aktívny · Horná Súča · podniká od 2011 · 15 rokov
Čo robí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2011Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 21. 10. 2026 o 05:37
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026
Tržby a zisk
Samuel Stehlík: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Samuel Stehlík (IČO 46004629), sídlo Horná Súča, je v registri zapísaný od 17. 1. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).
Financie a závierky Samuel Stehlík
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Samuel Stehlík?
Peniaze od štátu: Samuel Stehlík
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Samuel Stehlík
Dátum vzniku Samuel Stehlík je 17. 1. 2011, teda pred 15 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 350-30822
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Samuel Stehlík
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.
Samuel Stehlík v odvetví informačné služby
Samuel Stehlík je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 165 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Horná Súča
Samuel Stehlík má miesto podnikania v obci Horná Súča, okres Trenčín. V obci Horná Súča je 412 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 845.
Horná Súča: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Samuel Stehlík: IČO, sídlo a základné údaje
Samuel Stehlík (IČO 46004629) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Horná Súča, okres Trenčín. Začiatok podnikania je 17. 1. 2011, podniká 15 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310) |
| Vznik | 17. 1. 2011 |
| Obec | Horná Súča |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Horná Súča
ZEMANOVIČ TRANSPORT s.r.o.PEMAL, s.r.o.TODA Trade, s. r. o.B-Konstrukt s. r. o.Agrosúča, a.s.Všetky firmy v obci Horná Súča ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Trenčín
TINYSOFT s. r. o.AP - SOFT, s.r.o.Time & Data s. r. o.RVS invest s.r.o.A & R s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.