HEATING Solutions s.r.o.
Dunajská Streda · Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
170 306 €tržby 2025 ▼ 35 %−146 671 €strata 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 67 731 €, výsledok hospodárenia -2 467 €
- 13 : tržby 68 728 €, výsledok hospodárenia -35 067 €
- 14 : tržby 114 129 €, výsledok hospodárenia -38 123 €
- 15 : tržby 157 141 €, výsledok hospodárenia -44 290 €
- 16 : tržby 275 303 €, výsledok hospodárenia 22 733 €
- 17 : tržby 313 461 €, výsledok hospodárenia 29 657 €
- 18 : tržby 281 320 €, výsledok hospodárenia 6 510 €
- 19 : tržby 411 570 €, výsledok hospodárenia 2 288 €
- 20 : tržby 325 843 €, výsledok hospodárenia 3 263 €
- 21 : tržby 322 459 €, výsledok hospodárenia 1 346 €
- 22 : tržby 366 036 €, výsledok hospodárenia 11 719 €
- 23 : tržby 298 902 €, výsledok hospodárenia 9 942 €
- 24 : tržby 261 291 €, výsledok hospodárenia 17 284 €
- 25 : tržby 170 306 €, výsledok hospodárenia -146 671 €
HEATING Solutions s.r.o. (IČO 46004599) mala v roku 2025 tržby 170 306 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HEATING Solutions
V roku 2025 mala HEATING Solutions priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli 0 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2019 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia HEATING Solutions
Podľa Registra právnických osôb konajú za HEATING Solutions 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci HEATING Solutions
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Arpád Zorgovský50,0 %
- Ing. Kristián Kovács50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Arpád Zorgovskýod 23. 9. 2014 | 2 550 € | 50,0 % |
| Ing. Kristián Kovácsod 23. 9. 2014 | 2 550 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HEATING Solutions
Za rok 2025 má HEATING Solutions v závierke tržby 170 306 €, o 34,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −146 671 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 411 570 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát HEATING Solutions
Najvyššie tržby: rok 2019, 411 570 €. Najnižšie: rok 2012, 67 731 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 170 306 € |
| 2024 | 261 291 € |
| 2023 | 298 902 € |
| 2022 | 366 036 € |
| 2021 | 322 459 € |
| 2020 | 325 843 € |
| 2019 | 411 570 € |
| 2018 | 281 320 € |
| 2017 | 313 461 € |
| 2016 | 275 303 € |
| 2015 | 157 141 € |
| 2014 | 114 129 € |
| 2013 | 68 728 € |
| 2012 | 67 731 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −161 876 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −146 671 € |
| 2024 | 17 284 € |
| 2023 | 9 942 € |
| 2022 | 11 719 € |
| 2021 | 1 346 € |
| 2020 | 3 263 € |
| 2019 | 2 288 € |
| 2018 | 6 510 € |
| 2017 | 29 657 € |
| 2016 | 22 733 € |
| 2015 | −44 290 € |
| 2014 | −38 123 € |
| 2013 | −35 067 € |
| 2012 | −2 467 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HEATING Solutions
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −86,1 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HEATING Solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −86,1 % | +2,4 % |
| 2024 | +6,6 % | +2,3 % |
| 2023 | +3,3 % | +1,9 % |
| 2022 | +3,2 % | +2,1 % |
| 2021 | +0,4 % | +2,0 % |
| 2020 | +1,0 % | +1,6 % |
| 2019 | +0,6 % | +1,5 % |
| 2018 | +2,3 % | +1,6 % |
| 2017 | +9,5 % | +2,2 % |
| 2016 | +8,3 % | +2,0 % |
| 2015 | −28,2 % | +1,7 % |
| 2014 | −33,4 % | — |
| 2013 | −51,0 % | — |
| 2012 | −3,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2016 (+75,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −34,8 % |
| 2024 | −12,6 % |
| 2023 | −18,3 % |
| 2022 | +13,5 % |
| 2021 | −1,0 % |
| 2020 | −20,8 % |
| 2019 | +46,3 % |
| 2018 | −10,3 % |
| 2017 | +13,9 % |
| 2016 | +75,2 % |
| 2015 | +37,7 % |
| 2014 | +66,1 % |
| 2013 | +1,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HEATING Solutions
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 186 963 €, vlastné imanie 14 225 € a záväzky 172 738 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 186 963 € | 14 225 € | 172 738 € |
| 2024 | 337 988 € | 160 897 € | 177 091 € |
| 2023 | 334 495 € | 143 612 € | 190 883 € |
| 2022 | 330 573 € | 134 612 € | 195 961 € |
| 2021 | 307 603 € | 122 893 € | 184 710 € |
| 2020 | 310 223 € | 121 547 € | 188 676 € |
| 2019 | 317 928 € | 118 284 € | 199 644 € |
| 2018 | 309 857 € | 113 900 € | 195 957 € |
| 2017 | 316 439 € | 107 390 € | 209 049 € |
| 2016 | 233 816 € | 77 734 € | 156 082 € |
| 2015 | 139 398 € | 10 711 € | 128 687 € |
| 2014 | 90 793 € | 16 878 € | 73 915 € |
| 2013 | 49 971 € | 16 876 € | 33 095 € |
| 2012 | 52 896 € | 1 943 € | 50 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HEATING Solutions (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170 306 € | −146 671 € | 186 963 € | 14 225 € | 172 738 € | −122 145 € | −86,1 % |
| 2024 | 261 291 € | 17 284 € | 337 988 € | 160 897 € | 177 091 € | 33 286 € | +6,6 % |
| 2023 | 298 902 € | 9 942 € | 334 495 € | 143 612 € | 190 883 € | 18 121 € | +3,3 % |
| 2022 | 366 036 € | 11 719 € | 330 573 € | 134 612 € | 195 961 € | 23 198 € | +3,2 % |
| 2021 | 322 459 € | 1 346 € | 307 603 € | 122 893 € | 184 710 € | 15 832 € | +0,4 % |
| 2020 | 325 843 € | 3 263 € | 310 223 € | 121 547 € | 188 676 € | 25 889 € | +1,0 % |
| 2019 | 411 570 € | 2 288 € | 317 928 € | 118 284 € | 199 644 € | 20 517 € | +0,6 % |
| 2018 | 281 320 € | 6 510 € | 309 857 € | 113 900 € | 195 957 € | 21 491 € | +2,3 % |
| 2017 | 313 461 € | 29 657 € | 316 439 € | 107 390 € | 209 049 € | 45 288 € | +9,5 % |
| 2016 | 275 303 € | 22 733 € | 233 816 € | 77 734 € | 156 082 € | 34 717 € | +8,3 % |
| 2015 | 157 141 € | −44 290 € | 139 398 € | 10 711 € | 128 687 € | −42 806 € | −28,2 % |
| 2014 | 114 129 € | −38 123 € | 90 793 € | 16 878 € | 73 915 € | −27 907 € | −33,4 % |
| 2013 | 68 728 € | −35 067 € | 49 971 € | 16 876 € | 33 095 € | −26 186 € | −51,0 % |
| 2012 | 67 731 € | −2 467 € | 52 896 € | 1 943 € | 50 953 € | −1 762 € | −3,6 % |
Riziko: zaplatí HEATING Solutions?
Peniaze od štátu: HEATING Solutions
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HEATING Solutions
Dátum vzniku HEATING Solutions je 21. 1. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26810/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023184845
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 67 731 € · majetok 52 896 €
- Nový spoločník: Arpád ZorgovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 170 306 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HEATING Solutions
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- skladovanie
- počítačové služby
- prenájom hnuteľných vecí
- vedenie účtovníctva
- prieskum trhu a verejnej mienky
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby
- administratívne služby
- oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Čistiace a upratovacie služby
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
HEATING Solutions v odvetví veľkoobchod
HEATING Solutions je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), HEATING Solutions má 170 306 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 866 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HEATING Solutions 148. z 318.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 000 €, polovica do 138 877 €, tri štvrtiny do 775 627 €; 10 % firiem má viac než 3 999 811 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 681 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 000 € |
| medián | 138 877 € |
| horný kvartil | 775 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 999 811 € |
| HEATING Solutions | 170 306 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HEATING Solutions
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HEATING Solutions s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HEATING Solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 170 306 € | 138 877 € |
| 2024 | 261 291 € | 139 348 € |
| 2023 | 298 902 € | 134 590 € |
| 2022 | 366 036 € | 133 142 € |
| 2021 | 322 459 € | 117 726 € |
| 2020 | 325 843 € | 111 877 € |
| 2019 | 411 570 € | 120 229 € |
| 2018 | 281 320 € | 118 244 € |
| 2017 | 313 461 € | 106 142 € |
| 2016 | 275 303 € | 97 867 € |
| 2015 | 157 141 € | 98 124 € |
| 2014 | 114 129 € | — |
| 2013 | 68 728 € | — |
| 2012 | 67 731 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| HEATING Solutions | 170 306 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 140 489 € |
| medián kraja | 208 316 € |
| medián Slovenska | 138 877 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ALMECO s.r.o.Pezinok · tržby 419 849 € (2025)
- Peknušová s.r.o.Žilina · tržby 419 600 € (2025)
- UNITERS SLOVAKIA s.r.o.Zvolen · tržby 419 509 € (2025)
- CLO-IMEX, s.r.o.Martin · tržby 419 409 € (2025)
- Royal Silver Slovakia s.r.o.Komárno · tržby 419 108 € (2025)
- L&S Holding, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 418 424 € (2020)
- ZELOVOC KISS, spol. s r.o.Senec · tržby 418 394 € (2025)
- DREVREZ, s.r.o.Raková · tržby 418 053 € (2025)
- SL Team s.r.o.Šaľa · tržby 417 646 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HEATING Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo HEATING Solutions: Dunajská Streda
HEATING Solutions sídli na adrese Júliusa Lőrincza 2136/12, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 020. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
HEATING Solutions: IČO, sídlo a základné údaje
HEATING Solutions s.r.o. (IČO 46004599) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 21. 1. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Arpád Zorgovský a Ing. Kristián Kovács. Za rok 2025 sú v závierke tržby 170 306 € a výsledok hospodárenia −146 671 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami (SK NACE 4684) |
| Základné imanie | 5 100 € |
| Vznik | 21. 1. 2011 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) HEATING Solutions s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 170 306 €, typická firma odvetvia 138 877 € (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy HEATING Solutions
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HEATING Solutions
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HEATING Solutions
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 000 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 671zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov10firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 600 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Železnice Slovenskej republiky50 zmlúv za 3 roky · 25 501 008 € · naposledy 6. 3. 2026Ministerstvo obrany Slovenskej republiky39 zmlúv za 3 roky · 54 466 € · naposledy 2. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava23 zmlúv za 3 roky · 2 678 244 € · naposledy 24. 6. 2026 Všetkých 216 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
CALEO Slovakia s.r.o.BVF Heating s. r. o.KANADSKÉ domy s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.74) v okrese Dunajská Streda
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.