Štatistiky Kompletné dáta o firme

TURUM, s. r. o.

Snina

10 410 €tržby 2013 ▼ 43 %−4 931 €strata 2013

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 4. 2014. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 2. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

10 410 €tržby 2013 ▼ 43 %
−4 931 €strata 2013
  1. 12 : tržby 18 147 €, výsledok hospodárenia 1 778 €
  2. 13 : tržby 10 410 €, výsledok hospodárenia -4 931 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TURUM, s. r. o. (IČO 45997811), sídlo Snina, je v registri zapísaná od 8. 3. 2011 do 1. 4. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 9

Ľudia a vlastníci TURUM

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok TURUM

Za rok 2013 má TURUM v závierke tržby 10 410 €, o 42,6 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −4 931 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 18 147 €.

Tržby 201310 tis. €▼ −42,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2013−4 931 €strata
Majetok (aktíva) 20134 936 €
Vlastné imanie 20131 902 €
Záväzky 20133 034 €61,5 % majetku
Pridaná hodnota 2013−4 087 €
Zisková marža 2013−47,4 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky−3 153 €2012 až 2013

Výkaz ziskov a strát TURUM

Súvaha TURUM

Všetky čísla zo závierok TURUM (2 roky)
Čísla zo závierok TURUM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201310 410 €−4 931 €4 936 €1 902 €3 034 €−4 087 €−47,4 %
201218 147 €1 778 €11 939 €6 832 €5 107 €2 263 €+9,8 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí TURUM?

Peniaze od štátu: TURUM

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TURUM

Dátum vzniku TURUM je 8. 3. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24169/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 18 147 € · majetok 11 939 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 10 410 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

TURUM v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

TURUM je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25). V okrese Snina je v tomto odvetví 401 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TURUM 15. z 18.

V odvetví v okrese Snina401aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TURUM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Snina ›

Sídlo TURUM: Snina

TURUM sídli na adrese Palárikova 1623/22, 069 01 Snina, okres Snina. V obci Snina je 2 746 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 996. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Snina2 746aktívnych
Subjektov v okrese Snina4 996aktívnych
V tom istom odvetví401okres Snina
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Snina: obyvatelia a dáta ›Okres Snina ›Adresár firiem v okrese Snina ›

TURUM: IČO, sídlo a základné údaje

TURUM, s. r. o. (IČO 45997811) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Snina, okres Snina. Dátum vzniku je 8. 3. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 4. 2014, po 3 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 10 410 € a výsledok hospodárenia −4 931 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 25990
Vznik8. 3. 2011
Zánik1. 4. 2014
ObecSnina
OkresOkres Snina
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Snina

D.P. EKOPLAST, spol. s r.o.MOPS PRESS, s.r.o.Nemocnica Snina, s.r.o.EKOPLAST TRADE, s. r. o.UNEX Slovakia, a.s.Všetky firmy v obci Snina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Snina

MIVI STEEL s. r. o.DMS trade, s.r.o.VOZAKO s.r.o.Sabač, s. r. o.MC Steel s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť