VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Multi Consulting, s. r. o.

Stará Turá · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

146 828 €tržby 2025 ▼ 41 %+2 564 €zisk 2025

aktívna 15 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

146 828 €tržby 2025 ▼ 41 %
+2 564 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 23 742 €, výsledok hospodárenia 4 973 €
  2. 13 : tržby 22 703 €, výsledok hospodárenia 1 365 €
  3. 14 : tržby 24 458 €, výsledok hospodárenia 1 420 €
  4. 15 : tržby 54 305 €, výsledok hospodárenia 3 998 €
  5. 16 : tržby 35 975 €, výsledok hospodárenia 1 723 €
  6. 17 : tržby 50 849 €, výsledok hospodárenia 4 633 €
  7. 18 : tržby 163 049 €, výsledok hospodárenia 4 077 €
  8. 19 : tržby 56 337 €, výsledok hospodárenia 3 524 €
  9. 20 : tržby 42 302 €, výsledok hospodárenia -7 622 €
  10. 21 : tržby 66 685 €, výsledok hospodárenia 4 975 €
  11. 22 : tržby 103 768 €, výsledok hospodárenia 21 780 €
  12. 23 : tržby 146 482 €, výsledok hospodárenia 4 499 €
  13. 24 : tržby 248 794 €, výsledok hospodárenia 6 207 €
  14. 25 : tržby 146 828 €, výsledok hospodárenia 2 564 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Multi Consulting, s. r. o. (IČO 45984123) mala v roku 2025 tržby 146 828 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Multi Consulting

Multi Consulting má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 28 649 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia Multi Consulting

Podľa Registra právnických osôb konajú za Multi Consulting 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci Multi Consulting

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Multi Consulting
Podiely spoločníkov na vkladoch Multi Consulting Ing. Ladislav Hodermarský 60,0 %, Ing. Silvia Pullman Hodermarská 40,0 %. Spolu 7 000 €. Ing. Ladislav Hodermarský: 4 200 €, 60,0 %Ing. Silvia Pullman Hodermarská: 2 800 €, 40,0 %60,0 % najväčší podiel
  • Ing. Ladislav Hodermarský60,0 %
  • Ing. Silvia Pullman Hodermarská40,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ladislav Hodermarskýod 1. 1. 2011 4 200 €60,0 %
Ing. Silvia Pullman Hodermarskáod 6. 1. 2023 2 800 €40,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Multi Consulting

Za rok 2025 má Multi Consulting v závierke tržby 146 828 €, o 41,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 564 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 248 794 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 644 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025147 tis. €▼ −41,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 564 €zisk
Majetok (aktíva) 202560 tis. €
Vlastné imanie 202554 tis. €
Záväzky 20256 084 €10,1 % majetku
Pridaná hodnota 202543 tis. €
Zisková marža 2025+1,7 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov58 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 644 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Multi Consulting

Súvaha Multi Consulting

Všetky čísla zo závierok Multi Consulting (14 rokov)
Čísla zo závierok Multi Consulting po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025146 828 €2 564 €60 181 €54 097 €6 084 €43 276 €+1,7 %
2024248 794 €6 207 €92 798 €51 533 €41 265 €41 719 €+2,5 %
2023146 482 €4 499 €49 943 €45 326 €4 617 €29 743 €+3,1 %
2022103 768 €21 780 €60 021 €40 827 €19 194 €47 993 €+21,0 %
202166 685 €4 975 €69 367 €19 047 €50 320 €52 010 €+7,5 %
202042 302 €−7 622 €78 297 €14 073 €64 224 €23 603 €−18,0 %
201956 337 €3 524 €92 945 €21 695 €71 250 €29 349 €+6,3 %
2018163 049 €4 077 €97 858 €18 171 €79 687 €15 859 €+2,5 %
201750 849 €4 633 €41 513 €14 094 €27 419 €17 304 €+9,1 %
201635 975 €1 723 €24 413 €20 292 €4 121 €6 891 €+4,8 %
201554 305 €3 998 €25 882 €18 569 €7 313 €5 455 €+7,4 %
201424 458 €1 420 €16 221 €14 571 €1 650 €2 828 €+5,8 %
201322 703 €1 365 €15 743 €13 150 €2 593 €3 497 €+6,0 %
201223 742 €4 973 €15 675 €11 786 €3 889 €6 510 €+20,9 %

Riziko: zaplatí Multi Consulting?

Multi Consulting a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Multi Consulting v objeme 3 364 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Stredná priemyselná škola, Športová 675, Stará Turá: 3 364 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv3 364 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20256. 5. 2025

História firmy Multi Consulting

Dátum vzniku Multi Consulting je 1. 1. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23912/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 23 742 € · majetok 15 675 €
  3. Nový štatutár: Ing. Silvia Pullman HodermarskáKonateľ
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023168565
  5. Nový spoločník: Ing. Ladislav HodermarskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Ing. Silvia Pullman HodermarskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Stredná priemyselná škola, Športová 675, Stará Turá, hodnota zmluvy 3 364 €. Firma vznikla 1. 1. 2011.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 146 828 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Multi Consulting

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • reklamné a marketingové služby
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • montáž, údržba a opravy telekomunikačných zariadení
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • administratívne služby
  • vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Multi Consulting v odvetví právne a účtovnícke činnosti

Multi Consulting je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), Multi Consulting má 146 828 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 209 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Multi Consulting 11. z 61.

V odvetví v okrese Nové Mesto nad Váhom209aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 912Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Multi Consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Sídlo Multi Consulting: Stará Turá

Multi Consulting sídli na adrese gen. M. R. Štefánika 363/48, 916 01 Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Stará Turá je 1 082 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 704.

Subjektov v obci Stará Turá1 082aktívnych
Subjektov v okrese Nové Mesto nad Váhom10 704aktívnych
V tom istom odvetví209okres Nové Mesto nad Váhom

Stará Turá: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Multi Consulting: IČO, sídlo a základné údaje

Multi Consulting, s. r. o. (IČO 45984123) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 1. 1. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Ing. Ladislav Hodermarský a Ing. Silvia Pullman Hodermarská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 146 828 € a výsledok hospodárenia +2 564 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie7 000 €
Vznik1. 1. 2011
ObecStará Turá
OkresOkres Nové Mesto nad Váhom
Vyrubená daň z príjmov1 644 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Multi Consulting, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 146 828 €, typická firma odvetvia 45 399 €, čo je 3,2-násobok mediánu (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Sieť prepojení firmy Multi Consulting

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Multi Consulting

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Multi Consulting

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
  • Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Stará Turátypický nepokrytý dopyt 286 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SPECIAL Industries s.r.o.Leahem s.r.o.SEVOTECH Land Systems s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Stará Turá

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.Elster s. r. o.Sensus Slovensko s. r. o.CHIRANA T.Injecta, a. s.BELVE, s.r.o.Všetky firmy v obci Stará Turá ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Nové Mesto nad Váhom

Perfect plus s. r. o.Corlonez accounting s.r.o.CEREBRA Consulting, s.r.o.LUXURY TRANSPORT s. r. o.Leus, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk