VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ICELOS s.r.o.

Košice - Šaca · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

1 082 658 €tržby 2013 ▼ 35 %+4 606 €zisk 2013

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 082 658 €tržby 2013 ▼ 35 %
+4 606 €zisk 2013
  1. 12 : tržby 1 656 756 €, výsledok hospodárenia 21 235 €
  2. 13 : tržby 1 082 658 €, výsledok hospodárenia 4 606 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ICELOS s.r.o. (IČO 45970840), sídlo Košice - mestská časť Šaca, je v registri zapísaná od 30. 12. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ ICELOS

Podľa Registra právnických osôb koná za ICELOS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník ICELOS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ICELOS
Podiely spoločníkov na vkladoch ICELOS Tibor Osvald 100,0 %. Spolu 5 000 €. Tibor Osvald: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Tibor Osvald100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Tibor Osvaldod 18. 2. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ICELOS

Za rok 2013 má ICELOS v závierke tržby 1 082 658 €, o 34,7 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +4 606 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 1 656 756 €.

Tržby 20131,08 mil. €▼ −34,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20134 606 €zisk
Majetok (aktíva) 20131,34 mil. €
Vlastné imanie 201341 tis. €
Záväzky 20131,30 mil. €96,9 % majetku
Pridaná hodnota 20134 898 €
Zisková marža 2013+0,4 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky26 tis. €2012 až 2013

Výkaz ziskov a strát ICELOS

Súvaha ICELOS

Všetky čísla zo závierok ICELOS (2 roky)
Čísla zo závierok ICELOS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20131 082 658 €4 606 €1 337 136 €40 900 €1 296 236 €4 898 €+0,4 %
20121 656 756 €21 235 €981 443 €36 295 €945 148 €26 466 €+1,3 %

Riziko: zaplatí ICELOS?

Peniaze od štátu: ICELOS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ICELOS

Dátum vzniku ICELOS je 30. 12. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26878/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 656 756 € · majetok 981 443 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 1 082 658 €.
  4. Nový štatutár: Tibor OsvaldKonateľ
  5. Nový spoločník: Tibor OsvaldSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ICELOS

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • počítačové služby
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • reklamné a marketingové služby
  • faktoring a forfaiting
  • čistiace a upratovacie služby
  • donášková služba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

ICELOS v odvetví maloobchod

ICELOS je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 234 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ICELOS 31. z 392.

V odvetví v okrese Košice II1 234aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ICELOS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice II ›

Sídlo ICELOS: Košice - Šaca

ICELOS sídli na adrese Učňovská 6, 040 15 Košice-Šaca, okres Košice II. V obci Košice - Šaca je 791 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 083. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Šaca791aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 083aktívnych
V tom istom odvetví1 234okres Košice II
Na tej istej adrese17aktívnych subjektov

Košice - Šaca: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

ICELOS: IČO, sídlo a základné údaje

ICELOS s.r.o. (IČO 45970840) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Šaca, okres Košice II. Dátum vzniku je 30. 12. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Tibor Osvald. Za rok 2013 sú v závierke tržby 1 082 658 € a výsledok hospodárenia +4 606 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 12. 2010
ObecKošice - Šaca
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ICELOS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ICELOS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ICELOS

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 44 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy214zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu24odvetví chýba v meste Košice - Šacatypický nepokrytý dopyt 261 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Šaca

NIPPON STEEL SLOVAKIA s. r. o.C.L.N. Slovakia s.r.o.Fakultná nemocnica AGEL Košice-Šaca a. s.Kardiocentrum AGEL a.s.RMS Košice s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Šaca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice II

TURKON s.r.o.PRODEX, spol. s r.o. KošiceMADERNA s.r.o.VINATEX s. r. o.M&B GROUP, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk