VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PROKŠA s.r.o.

Jelka · Oprava a údržba motorových vozidiel

123 388 €tržby 2025 ▼ 3 %−68 €strata 2025

aktívna 15 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

123 388 €tržby 2025 ▼ 3 %
−68 €strata 2025
  1. 12 : tržby 580 €, výsledok hospodárenia -5 577 €
  2. 13 : tržby 3 320 €, výsledok hospodárenia -4 843 €
  3. 14 : tržby 1 545 €, výsledok hospodárenia -6 389 €
  4. 15 : tržby 838 €, výsledok hospodárenia -5 884 €
  5. 16 : tržby 65 011 €, výsledok hospodárenia -6 813 €
  6. 17 : tržby 95 235 €, výsledok hospodárenia -8 350 €
  7. 18 : tržby 98 990 €, výsledok hospodárenia 1 370 €
  8. 19 : tržby 99 488 €, výsledok hospodárenia -8 479 €
  9. 20 : tržby 91 403 €, výsledok hospodárenia -669 €
  10. 21 : tržby 100 921 €, výsledok hospodárenia -735 €
  11. 22 : tržby 103 746 €, výsledok hospodárenia 4 352 €
  12. 23 : tržby 129 547 €, výsledok hospodárenia 5 410 €
  13. 24 : tržby 126 604 €, výsledok hospodárenia 4 632 €
  14. 25 : tržby 123 388 €, výsledok hospodárenia -68 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PROKŠA s.r.o. (IČO 45957479) mala v roku 2025 tržby 123 388 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PROKŠA

V roku 2025 mala PROKŠA priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 21 191 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konatelia PROKŠA

Podľa Registra právnických osôb konajú za PROKŠA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci PROKŠA

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch PROKŠA
Podiely spoločníkov na vkladoch PROKŠA František Prokša 50,0 %, Renáta Prokšová 50,0 %. Spolu 5 000 €. František Prokša: 2 500 €, 50,0 %Renáta Prokšová: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • František Prokša50,0 %
  • Renáta Prokšová50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
František Prokšaod 15. 12. 2010 2 500 €50,0 %
Renáta Prokšováod 15. 12. 2010 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PROKŠA

Za rok 2025 má PROKŠA v závierke tržby 123 388 €, o 2,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −68 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 129 547 €.

Tržby 2025123 tis. €▼ −2,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−68 €strata
Majetok (aktíva) 20255 601 €
Vlastné imanie 2025285 €
Záväzky 20255 316 €94,9 % majetku
Pridaná hodnota 202524 tis. €
Zisková marža 2025−0,1 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−32 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát PROKŠA

Súvaha PROKŠA

Všetky čísla zo závierok PROKŠA (14 rokov)
Čísla zo závierok PROKŠA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025123 388 €−68 €5 601 €285 €5 316 €23 585 €−0,1 %
2024126 604 €4 632 €11 841 €352 €11 489 €30 437 €+3,7 %
2023129 547 €5 410 €6 219 €−4 279 €10 498 €33 503 €+4,2 %
2022103 746 €4 352 €10 055 €−9 689 €19 744 €26 667 €+4,2 %
2021100 921 €−735 €10 657 €−14 042 €24 699 €25 228 €−0,7 %
202091 403 €−669 €4 921 €−13 307 €18 228 €16 069 €−0,7 %
201999 488 €−8 479 €11 336 €−12 638 €23 974 €15 326 €−8,5 %
201898 990 €1 370 €20 075 €−35 010 €55 085 €17 179 €+1,4 %
201795 235 €−8 350 €16 372 €−36 381 €52 753 €15 351 €−8,8 %
201665 011 €−6 813 €14 359 €−28 030 €42 389 €8 494 €−10,5 %
2015838 €−5 884 €4 287 €−21 217 €25 504 €−761 €−702,1 %
20141 545 €−6 389 €8 961 €−15 332 €24 293 €115 €−413,5 %
20133 320 €−4 843 €15 089 €−8 943 €23 882 €310 €−145,9 %
2012580 €−5 577 €19 203 €−4 100 €23 203 €−2 350 €−961,6 %

Riziko: zaplatí PROKŠA?

Peniaze od štátu: PROKŠA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PROKŠA

Dátum vzniku PROKŠA je 15. 12. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26626/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023161052
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 580 € · majetok 19 203 €
  4. Nový spoločník: Renáta ProkšováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový spoločník: František ProkšaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 123 388 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PROKŠA

  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

PROKŠA v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

PROKŠA je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 62 000 € (4 092 závierok), PROKŠA má 123 388 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 269 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PROKŠA 35. z 88.

V odvetví v okrese Galanta269aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 092Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PROKŠA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Galanta ›

Sídlo PROKŠA: Jelka

PROKŠA sídli na adrese Jókaiho 1167/1, 925 23 Jelka, okres Galanta. V obci Jelka je 538 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311.

Subjektov v obci Jelka538aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 311aktívnych
V tom istom odvetví269okres Galanta

Jelka: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

PROKŠA: IČO, sídlo a základné údaje

PROKŠA s.r.o. (IČO 45957479) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jelka, okres Galanta. Dátum vzniku je 15. 12. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú František Prokša a Renáta Prokšová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 123 388 € a výsledok hospodárenia −68 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 12. 2010
ObecJelka
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) PROKŠA s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 123 388 €, typická firma odvetvia 62 000 € (medián z 4 092 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›

Sieť prepojení firmy PROKŠA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PROKŠA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PROKŠA

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy50zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 22 tis. €
  • Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Jelkatypický nepokrytý dopyt 176 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Jelka

ALU JELKA spol s r.o.T - ZONE, s.r.o.SUPERCOLORS s.r.o.EKODVOR r.s.p., s. r. o.AD plan s.r.o.Všetky firmy v obci Jelka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Galanta

PETRO CARS, s.r.o.PEMATECH PLUS s.r.o.LKW logistika s.r.o.ProAct Lease, s.r.o.PRO-TEC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk