COOL SERVICE s.r.o.
Chorvátsky Grob · Nešpecializovaný veľkoobchod
2 760 €tržby 2024 ▲ 8 %−5 868 €strata 2024aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 485 €
- 13 : tržby 6 501 €, výsledok hospodárenia 5 €
- 14 : tržby 20 551 €, výsledok hospodárenia 1 590 €
- 15 : tržby 11 520 €, výsledok hospodárenia 750 €
- 16 : tržby 5 713 €, výsledok hospodárenia -532 €
- 17 : tržby 3 039 €, výsledok hospodárenia -223 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 199 €
- 19 : tržby 4 250 €, výsledok hospodárenia 1 529 €
- 20 : tržby 8 175 €, výsledok hospodárenia 1 937 €
- 21 : tržby 11 204 €, výsledok hospodárenia 1 669 €
- 22 : tržby 1 366 €, výsledok hospodárenia -128 €
- 23 : tržby 2 554 €, výsledok hospodárenia 184 €
- 24 : tržby 2 760 €, výsledok hospodárenia -5 868 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -13 775 €
COOL SERVICE s.r.o. (IČO 45952795) mala v roku 2024 tržby 2 760 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci COOL SERVICE
V roku 2025 mala COOL SERVICE priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ COOL SERVICE
Podľa Registra právnických osôb koná za COOL SERVICE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník COOL SERVICE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Vladimír Gabriška100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Vladimír Gabriškaod 14. 12. 2010 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok COOL SERVICE
Za rok 2024 má COOL SERVICE v závierke tržby 2 760 €, o 8,1 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −5 868 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 20 551 €.
Výkaz ziskov a strát COOL SERVICE
Najvyššie tržby: rok 2014, 20 551 €. Najnižšie: rok 2022, 1 366 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 2 760 € |
| 2023 | 2 554 € |
| 2022 | 1 366 € |
| 2021 | 11 204 € |
| 2020 | 8 175 € |
| 2019 | 4 250 € |
| 2018 | — |
| 2017 | 3 039 € |
| 2016 | 5 713 € |
| 2015 | 11 520 € |
| 2014 | 20 551 € |
| 2013 | 6 501 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −13 576 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −13 775 € |
| 2024 | −5 868 € |
| 2023 | 184 € |
| 2022 | −128 € |
| 2021 | 1 669 € |
| 2020 | 1 937 € |
| 2019 | 1 529 € |
| 2018 | −1 199 € |
| 2017 | −223 € |
| 2016 | −532 € |
| 2015 | 750 € |
| 2014 | 1 590 € |
| 2013 | 5 € |
| 2012 | 485 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- COOL SERVICE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,2 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | COOL SERVICE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,4 % |
| 2024 | — | +2,3 % |
| 2023 | +7,2 % | +1,9 % |
| 2022 | −9,4 % | +2,1 % |
| 2021 | +14,9 % | +2,0 % |
| 2020 | +23,7 % | +1,6 % |
| 2019 | +36,0 % | +1,5 % |
| 2018 | — | +1,6 % |
| 2017 | −7,3 % | +2,2 % |
| 2016 | −9,3 % | +2,0 % |
| 2015 | +6,5 % | +1,7 % |
| 2014 | +7,7 % | — |
| 2013 | +0,1 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 9 rokov, najviac v roku 2014 (+216,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | +8,1 % |
| 2023 | +87,0 % |
| 2022 | −87,8 % |
| 2021 | +37,1 % |
| 2020 | +92,4 % |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | −46,8 % |
| 2016 | −50,4 % |
| 2015 | −43,9 % |
| 2014 | +216,1 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha COOL SERVICE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 724 €, vlastné imanie −8 118 € a záväzky 44 842 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 724 € | −8 118 € | 44 842 € |
| 2024 | 48 393 € | 5 658 € | 42 735 € |
| 2023 | 12 701 € | 11 526 € | 1 175 € |
| 2022 | 12 343 € | 11 342 € | 1 001 € |
| 2021 | 13 244 € | 11 471 € | 1 773 € |
| 2020 | 12 467 € | 9 802 € | 2 665 € |
| 2019 | 8 195 € | 7 865 € | 330 € |
| 2018 | 6 336 € | 6 336 € | — |
| 2017 | 8 648 € | 7 535 € | 1 113 € |
| 2016 | 8 839 € | 7 758 € | 1 081 € |
| 2015 | 9 324 € | 8 290 € | 1 034 € |
| 2014 | 8 514 € | 7 539 € | 975 € |
| 2013 | 5 971 € | 5 949 € | 22 € |
| 2012 | 6 196 € | 5 944 € | 252 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok COOL SERVICE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −13 775 € | 36 724 € | −8 118 € | 44 842 € | −2 483 € | — |
| 2024 | 2 760 € | −5 868 € | 48 393 € | 5 658 € | 42 735 € | −1 864 € | −212,6 % |
| 2023 | 2 554 € | 184 € | 12 701 € | 11 526 € | 1 175 € | 295 € | +7,2 % |
| 2022 | 1 366 € | −128 € | 12 343 € | 11 342 € | 1 001 € | −8 € | −9,4 % |
| 2021 | 11 204 € | 1 669 € | 13 244 € | 11 471 € | 1 773 € | 2 041 € | +14,9 % |
| 2020 | 8 175 € | 1 937 € | 12 467 € | 9 802 € | 2 665 € | 2 339 € | +23,7 % |
| 2019 | 4 250 € | 1 529 € | 8 195 € | 7 865 € | 330 € | 1 965 € | +36,0 % |
| 2018 | — | −1 199 € | 6 336 € | 6 336 € | — | −1 075 € | — |
| 2017 | 3 039 € | −223 € | 8 648 € | 7 535 € | 1 113 € | 828 € | −7,3 % |
| 2016 | 5 713 € | −532 € | 8 839 € | 7 758 € | 1 081 € | 522 € | −9,3 % |
| 2015 | 11 520 € | 750 € | 9 324 € | 8 290 € | 1 034 € | 1 518 € | +6,5 % |
| 2014 | 20 551 € | 1 590 € | 8 514 € | 7 539 € | 975 € | 2 929 € | +7,7 % |
| 2013 | 6 501 € | 5 € | 5 971 € | 5 949 € | 22 € | 100 € | +0,1 % |
| 2012 | — | 485 € | 6 196 € | 5 944 € | 252 € | — | — |
Riziko: zaplatí COOL SERVICE?
Peniaze od štátu: COOL SERVICE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy COOL SERVICE
Dátum vzniku COOL SERVICE je 14. 12. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/69281/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023154419
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 6 196 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti COOL SERVICE
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,
- prenájom hnuteľných vecí,
- skladovanie,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- reklamné a marketingové služby,
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu,
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- finančný leasing,
- čistiace a upratovacie služby,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
COOL SERVICE v odvetví veľkoobchod
COOL SERVICE je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 139 389 € (15 047 závierok), COOL SERVICE má 2 760 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 986 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je COOL SERVICE 321. z 333.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 30 968 €, polovica do 139 389 €, tri štvrtiny do 756 840 €; 10 % firiem má viac než 3 778 039 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 347 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 30 968 € |
| medián | 139 389 € |
| horný kvartil | 756 840 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 778 039 € |
| COOL SERVICE | 2 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- COOL SERVICE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby COOL SERVICE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | COOL SERVICE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 139 031 € |
| 2024 | 2 760 € | 139 389 € |
| 2023 | 2 554 € | 134 750 € |
| 2022 | 1 366 € | 133 421 € |
| 2021 | 11 204 € | 117 743 € |
| 2020 | 8 175 € | 112 008 € |
| 2019 | 4 250 € | 120 401 € |
| 2018 | — | 118 273 € |
| 2017 | 3 039 € | 106 235 € |
| 2016 | 5 713 € | 97 886 € |
| 2015 | 11 520 € | 98 091 € |
| 2014 | 20 551 € | — |
| 2013 | 6 501 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| COOL SERVICE | 2 760 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 133 611 € |
| medián kraja | 143 252 € |
| medián Slovenska | 139 389 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KENET, s.r.o.Kostoľany nad Hornádom · tržby 6 338 € (2025)
- Varuna s. r. o.Slovenský Grob · tržby 6 338 € (2025)
- Pietro Art s. r. o.Abrahámovce · tržby 6 336 € (2025)
- AMIKO, s.r.o.Košice - mestská časť Košická Nová Ves · tržby 6 331 € (2025)
- Hrabovský/Lazár, s.r.o.Žilina · tržby 6 326 € (2025)
- ENERGOPROGRES s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 6 321 € (2023)
- LASTERS s. r. o.Slovenský Grob · tržby 6 320 € (2024)
- Zlato & Striebro s.r.o.Lužianky · tržby 6 297 € (2024)
- KRISKOR s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 6 289 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb COOL SERVICE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo COOL SERVICE: Chorvátsky Grob
COOL SERVICE sídli na adrese Janka Kráľa 1119/3, 900 25 Chorvátsky Grob, okres Senec. V obci Chorvátsky Grob je 1 604 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.
Chorvátsky Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
COOL SERVICE: IČO, sídlo a základné údaje
COOL SERVICE s.r.o. (IČO 45952795) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, okres Senec. Dátum vzniku je 14. 12. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ing. Vladimír Gabriška. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 760 € a výsledok hospodárenia −5 868 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 12. 2010 |
| Obec | Chorvátsky Grob |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) COOL SERVICE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 760 €, typická firma odvetvia 139 389 € (medián z 15 047 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy COOL SERVICE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu COOL SERVICE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu COOL SERVICE
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy615zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Chorvátsky Grobtypický nepokrytý dopyt 237 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR700 zmlúv za 3 roky · 10 076 639 € · naposledy 15. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava508 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 526 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Chorvátsky Grob
KeyChemical s. r. o.AUKČNÉ CENTRUM s. r. o.hascon s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Chorvátsky Grob…Amplio s.r.o.Všetky firmy v obci Chorvátsky Grob ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Senec
METRO Cash & Carry SR s. r. o.LOGISTEED Slovakia s. r. o.MERCURTEC s. r. o.SPANDEX, s.r.o.T - TAKÁCS, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.