KAGA-INVEST, s.r.o.
Bratislava - Ružinov
100 186 €tržby 2020 ▲ 2 376 %−29 966 €strata 2020zaniknutá 10. 8. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 8. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 24 386 €, výsledok hospodárenia -32 086 €
- 13 : tržby 24 360 €, výsledok hospodárenia -27 945 €
- 14 : tržby 8 687 €, výsledok hospodárenia -64 263 €
- 15 : tržby 30 706 €, výsledok hospodárenia -18 617 €
- 16 : tržby 103 822 €, výsledok hospodárenia -211 987 €
- 17 : tržby 4 150 €, výsledok hospodárenia 2 512 €
- 18 : tržby 146 523 €, výsledok hospodárenia 2 028 €
- 19 : tržby 4 046 €, výsledok hospodárenia -4 598 €
- 20 : tržby 100 186 €, výsledok hospodárenia -29 966 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
KAGA-INVEST, s.r.o. (IČO 45940002), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 1. 12. 2010 do 10. 8. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci KAGA-INVEST
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok KAGA-INVEST
Za rok 2020 má KAGA-INVEST v závierke tržby 100 186 €, o 2 376,2 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −29 966 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2018: 146 523 €.
Výkaz ziskov a strát KAGA-INVEST
Najvyššie tržby: rok 2018, 146 523 €. Najnižšie: rok 2019, 4 046 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 100 186 € |
| 2019 | 4 046 € |
| 2018 | 146 523 € |
| 2017 | 4 150 € |
| 2016 | 103 822 € |
| 2015 | 30 706 € |
| 2014 | 8 687 € |
| 2013 | 24 360 € |
| 2012 | 24 386 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 7 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −384 922 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | −29 966 € |
| 2019 | −4 598 € |
| 2018 | 2 028 € |
| 2017 | 2 512 € |
| 2016 | −211 987 € |
| 2015 | −18 617 € |
| 2014 | −64 263 € |
| 2013 | −27 945 € |
| 2012 | −32 086 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KAGA-INVEST
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −29,9 %, medián odvetvia +1,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KAGA-INVEST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +2,2 % |
| 2021 | — | +1,6 % |
| 2020 | −29,9 % | +1,7 % |
| 2019 | — | +1,5 % |
| 2018 | +1,4 % | +1,5 % |
| 2017 | +60,5 % | +2,7 % |
| 2016 | — | +2,5 % |
| 2015 | −60,6 % | +2,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2015 (+253,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | +2 376,2 % |
| 2019 | −97,2 % |
| 2018 | +3 430,7 % |
| 2017 | −96,0 % |
| 2016 | +238,1 % |
| 2015 | +253,5 % |
| 2014 | −64,3 % |
| 2013 | −0,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KAGA-INVEST
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 0 € | — | — |
| 2021 | 0 € | — | — |
| 2020 | 422 116 € | −25 320 € | 447 436 € |
| 2019 | 102 214 € | 542 € | 101 672 € |
| 2018 | 82 248 € | 34 540 € | 47 708 € |
| 2017 | 35 167 € | 32 512 € | 2 655 € |
| 2016 | 311 478 € | −219 866 € | 531 344 € |
| 2015 | 276 776 € | 77 120 € | 199 656 € |
| 2014 | 273 905 € | 95 737 € | 178 168 € |
| 2013 | 322 724 € | 132 055 € | 190 669 € |
| 2012 | 257 958 € | 37 759 € | 220 199 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KAGA-INVEST (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2020 | 100 186 € | −29 966 € | 422 116 € | −25 320 € | 447 436 € | −29 769 € | −29,9 % |
| 2019 | 4 046 € | −4 598 € | 102 214 € | 542 € | 101 672 € | 3 734 € | −113,6 % |
| 2018 | 146 523 € | 2 028 € | 82 248 € | 34 540 € | 47 708 € | 21 041 € | +1,4 % |
| 2017 | 4 150 € | 2 512 € | 35 167 € | 32 512 € | 2 655 € | 3 472 € | +60,5 % |
| 2016 | 103 822 € | −211 987 € | 311 478 € | −219 866 € | 531 344 € | −1 839 € | −204,2 % |
| 2015 | 30 706 € | −18 617 € | 276 776 € | 77 120 € | 199 656 € | 4 940 € | −60,6 % |
| 2014 | 8 687 € | −64 263 € | 273 905 € | 95 737 € | 178 168 € | −22 377 € | −739,8 % |
| 2013 | 24 360 € | −27 945 € | 322 724 € | 132 055 € | 190 669 € | 14 882 € | −114,7 % |
| 2012 | 24 386 € | −32 086 € | 257 958 € | 37 759 € | 220 199 € | −29 960 € | −131,6 % |
Riziko: zaplatí KAGA-INVEST?
Peniaze od štátu: KAGA-INVEST
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KAGA-INVEST
Dátum vzniku KAGA-INVEST je 1. 12. 2010. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/120964/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 24 386 € · majetok 257 958 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 11.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
KAGA-INVEST v odvetví prenájom a lízing
KAGA-INVEST je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 42 128 € (1 875 závierok), KAGA-INVEST má 100 186 €, čo je 2,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 452 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KAGA-INVEST 98. z 231.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 320 €, polovica do 42 128 €, tri štvrtiny do 166 795 €; 10 % firiem má viac než 562 304 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 956 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 320 € |
| medián | 42 128 € |
| horný kvartil | 166 795 € |
| 10 % firiem má viac než | 562 304 € |
| KAGA-INVEST | 100 186 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KAGA-INVEST
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KAGA-INVEST s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KAGA-INVEST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 46 478 € |
| 2021 | — | 43 775 € |
| 2020 | 100 186 € | 42 128 € |
| 2019 | 4 046 € | 45 314 € |
| 2018 | 146 523 € | 45 199 € |
| 2017 | 4 150 € | 43 155 € |
| 2016 | 103 822 € | 45 694 € |
| 2015 | 30 706 € | 42 928 € |
| 2014 | 8 687 € | — |
| 2013 | 24 360 € | — |
| 2012 | 24 386 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| KAGA-INVEST | 100 186 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 65 880 € |
| medián kraja | 52 331 € |
| medián Slovenska | 42 128 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Investments Quantum Slovakia, s.r.o.Žilina · tržby 239 715 € (2018)
- PINK STYLE s. r. o.Žilina · tržby 239 679 € (2025)
- LeRent s. r. o.Nitra · tržby 239 101 € (2025)
- AQUA CREDIT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 238 614 € (2025)
- AjTyk, s. r. o.Žilina · tržby 238 303 € (2025)
- ICOMA-TV spol. s r.o.Trebišov · tržby 237 971 € (2025)
- Forus production s.r.o.Galanta · tržby 237 935 € (2025)
- RIVERI s.r.o.Senica · tržby 237 864 € (2025)
- Bravacar, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 237 153 € (2018)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KAGA-INVEST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KAGA-INVEST: Bratislava - Ružinov
KAGA-INVEST sídli na adrese Bancíkovej 1/A, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 227 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
KAGA-INVEST: IČO, sídlo a základné údaje
KAGA-INVEST, s.r.o. (IČO 45940002) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 12. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 8. 2023, po 12 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 100 186 € a výsledok hospodárenia −29 966 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 77120 |
| Vznik | 1. 12. 2010 |
| Zánik | 10. 8. 2023 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy KAGA-INVEST
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KAGA-INVEST
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KAGA-INVEST
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy93zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Základná škola s materskou školou, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom3 zmluvy za 3 roky · · naposledy 6. 3. 2024VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK2 zmluvy za 3 roky · 191 704 € · naposledy 6. 5. 2025Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.2 zmluvy za 3 roky · · naposledy 21. 8. 2025 Všetkých 12 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.12) v okrese Bratislava II
GEFCO TRUCKS SLOVAKIA s.r.o.EDENcars, s. r. o.Aero Cargo Slovakia, s. r. o.C-M Renting SK, s. r. o.BESO, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.