USP Automotive s. r. o.
Ružomberok
57 607 €tržby 2017 ▲ 312 %−5 256 €strata 2017zaniknutá 22. 8. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 22. 8. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 312 609 €, výsledok hospodárenia 12 807 €
- 13 : tržby 225 848 €, výsledok hospodárenia 3 284 €
- 14 : tržby 423 834 €, výsledok hospodárenia -4 543 €
- 15 : tržby 80 €, výsledok hospodárenia -6 363 €
- 16 : tržby 13 987 €, výsledok hospodárenia 6 344 €
- 17 : tržby 57 607 €, výsledok hospodárenia -5 256 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -85 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -31 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
USP Automotive s. r. o. (IČO 45936838), sídlo Ružomberok, je v registri zapísaná od 22. 1. 2011 do 22. 8. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci USP Automotive
osobné náklady v roku 2014 boli 6 045 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 6 045 € | 4 467 € |
| 2013 | — | 5 218 € | 3 618 € |
| 2012 | — | 302 € | 223 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2014
- Mzdy 74 % 4 467 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 572 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci USP Automotive
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok USP Automotive
Za rok 2017 má USP Automotive v závierke tržby 57 607 €, o 311,9 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −5 256 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2014: 423 834 €.
Výkaz ziskov a strát USP Automotive
Najvyššie tržby: rok 2014, 423 834 €. Najnižšie: rok 2015, 80 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 57 607 € |
| 2016 | 13 987 € |
| 2015 | 80 € |
| 2014 | 423 834 € |
| 2013 | 225 848 € |
| 2012 | 312 609 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 6 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 151 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | 0 € |
| 2020 | −6 € |
| 2019 | −31 € |
| 2018 | −85 € |
| 2017 | −5 256 € |
| 2016 | 6 344 € |
| 2015 | −6 363 € |
| 2014 | −4 543 € |
| 2013 | 3 284 € |
| 2012 | 12 807 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- USP Automotive
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −9,1 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | USP Automotive | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
| 2018 | — | +2,5 % |
| 2017 | −9,1 % | +4,0 % |
| 2016 | +45,4 % | +4,3 % |
| 2015 | — | +4,0 % |
| 2014 | −1,1 % | — |
| 2013 | +1,5 % | — |
| 2012 | +4,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2017 (+311,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | +311,9 % |
| 2016 | +17 383,8 % |
| 2015 | −100,0 % |
| 2014 | +87,7 % |
| 2013 | −27,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha USP Automotive
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 59 284 €, vlastné imanie 14 784 € a záväzky 44 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 59 284 € | 14 784 € | 44 500 € |
| 2020 | 59 284 € | 14 784 € | 44 500 € |
| 2019 | 59 290 € | 14 790 € | 44 500 € |
| 2018 | 59 292 € | 14 821 € | 44 471 € |
| 2017 | 59 629 € | 14 905 € | 44 724 € |
| 2016 | 95 370 € | 20 161 € | 75 209 € |
| 2015 | 80 066 € | 14 776 € | 65 290 € |
| 2014 | 137 796 € | 21 140 € | 116 656 € |
| 2013 | 284 048 € | 25 683 € | 258 365 € |
| 2012 | 167 178 € | 22 400 € | 144 778 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok USP Automotive (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 € | 59 284 € | 14 784 € | 44 500 € | — | — |
| 2020 | — | −6 € | 59 284 € | 14 784 € | 44 500 € | −6 € | — |
| 2019 | — | −31 € | 59 290 € | 14 790 € | 44 500 € | −2 € | — |
| 2018 | — | −85 € | 59 292 € | 14 821 € | 44 471 € | −2 € | — |
| 2017 | 57 607 € | −5 256 € | 59 629 € | 14 905 € | 44 724 € | 30 090 € | −9,1 % |
| 2016 | 13 987 € | 6 344 € | 95 370 € | 20 161 € | 75 209 € | 7 383 € | +45,4 % |
| 2015 | 80 € | −6 363 € | 80 066 € | 14 776 € | 65 290 € | −269 € | −7 953,7 % |
| 2014 | 423 834 € | −4 543 € | 137 796 € | 21 140 € | 116 656 € | 3 192 € | −1,1 % |
| 2013 | 225 848 € | 3 284 € | 284 048 € | 25 683 € | 258 365 € | 7 791 € | +1,5 % |
| 2012 | 312 609 € | 12 807 € | 167 178 € | 22 400 € | 144 778 € | 16 196 € | +4,1 % |
Riziko: zaplatí USP Automotive?
Peniaze od štátu: USP Automotive
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy USP Automotive
Dátum vzniku USP Automotive je 22. 1. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54104/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 312 609 € · majetok 167 178 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 10.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
USP Automotive v odvetví administratívne a kancelárske služby
USP Automotive je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 34 290 € (10 979 závierok), USP Automotive má 57 607 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 352 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je USP Automotive 44. z 134.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 103 €, polovica do 34 290 €, tri štvrtiny do 110 966 €; 10 % firiem má viac než 401 317 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 622 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 103 € |
| medián | 34 290 € |
| horný kvartil | 110 966 € |
| 10 % firiem má viac než | 401 317 € |
| USP Automotive | 57 607 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- USP Automotive
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby USP Automotive s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | USP Automotive | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 35 907 € |
| 2020 | — | 34 318 € |
| 2019 | — | 37 023 € |
| 2018 | — | 36 740 € |
| 2017 | 57 607 € | 34 290 € |
| 2016 | 13 987 € | 31 967 € |
| 2015 | 80 € | 31 304 € |
| 2014 | 423 834 € | — |
| 2013 | 225 848 € | — |
| 2012 | 312 609 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| USP Automotive | 57 607 € |
|---|---|
| medián okresu Ružomberok | 40 574 € |
| medián kraja | 33 485 € |
| medián Slovenska | 34 290 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Seraphinea s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 137 228 € (2025)
- BENY CONSULT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 137 162 € (2025)
- AWYN, s.r.o.Prešov · tržby 137 155 € (2025)
- PB TEL s.r.o.Brezno · tržby 137 154 € (2025)
- ZK vždyviac, s. r. o.Žilina · tržby 137 119 € (2025)
- MDV Trading s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 137 010 € (2025)
- CONTRADUCT, s. r. o.Žabokreky nad Nitrou · tržby 136 998 € (2025)
- Autoservis DUFI s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 136 994 € (2025)
- BELWIN s. r. o.Hosťovce · tržby 136 992 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb USP Automotive, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo USP Automotive: Ružomberok
USP Automotive sídli na adrese Textilná 23, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 089. Na tej istej adrese je zapísaných 30 aktívnych subjektov.
Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›
USP Automotive: IČO, sídlo a základné údaje
USP Automotive s. r. o. (IČO 45936838) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 22. 1. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 22. 8. 2024, po 13 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 57 607 € a výsledok hospodárenia −5 256 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82990 |
| Vznik | 22. 1. 2011 |
| Zánik | 22. 8. 2024 |
| Obec | Ružomberok |
| Okres | Okres Ružomberok |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy USP Automotive
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu USP Automotive
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu USP Automotive
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 5,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 906 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ružomberok
SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Ružomberok
KMG invest s. r. o.LAROMA s.r.o.KOSPA Group s.r.o.Čadca Property Development, s.r.o.RS - Building, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.