VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KelloDent s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Činnosti zubnej lekárskej praxe

166 729 €tržby 2025 ▼ 6 %+30 641 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

166 729 €tržby 2025 ▼ 6 %
+30 641 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 72 324 €, výsledok hospodárenia 9 769 €
  2. 13 : tržby 82 031 €, výsledok hospodárenia 3 587 €
  3. 14 : tržby 78 948 €, výsledok hospodárenia 4 445 €
  4. 15 : tržby 98 963 €, výsledok hospodárenia 14 744 €
  5. 16 : tržby 111 750 €, výsledok hospodárenia 16 307 €
  6. 17 : tržby 111 070 €, výsledok hospodárenia 7 247 €
  7. 18 : tržby 115 387 €, výsledok hospodárenia 4 692 €
  8. 19 : tržby 115 336 €, výsledok hospodárenia 8 205 €
  9. 20 : tržby 114 395 €, výsledok hospodárenia 9 461 €
  10. 21 : tržby 134 946 €, výsledok hospodárenia 25 067 €
  11. 22 : tržby 163 556 €, výsledok hospodárenia 38 276 €
  12. 23 : tržby 148 525 €, výsledok hospodárenia 18 371 €
  13. 24 : tržby 177 367 €, výsledok hospodárenia 34 869 €
  14. 25 : tržby 166 729 €, výsledok hospodárenia 30 641 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KelloDent s.r.o. (IČO 45935084) mala v roku 2025 tržby 166 729 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KelloDent

V roku 2025 mala KelloDent priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 71 550 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 360 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Bratislava I bola v roku 2025 2 484 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konateľ KelloDent

Podľa Registra právnických osôb koná za KelloDent 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločník KelloDent

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch KelloDent
Podiely spoločníkov na vkladoch KelloDent MUDr. Michaela Kostolná 100,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. Michaela Kostolná: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Michaela Kostolná100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Michaela Kostolnáod 14. 12. 2010 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KelloDent

Za rok 2025 má KelloDent v závierke tržby 166 729 €, o 6,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +30 641 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 177 367 €.

Tržby 2025167 tis. €▼ −6,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202531 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202575 tis. €
Vlastné imanie 202567 tis. €
Záväzky 20257 542 €10,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025119 tis. €
Zisková marža 2025+18,4 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov226 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát KelloDent

Súvaha KelloDent

Všetky čísla zo závierok KelloDent (14 rokov)
Čísla zo závierok KelloDent po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025166 729 €30 641 €74 633 €67 091 €7 542 €118 665 €+18,4 %
2024177 367 €34 869 €97 667 €89 691 €7 976 €122 370 €+19,7 %
2023148 525 €18 371 €61 293 €54 821 €6 472 €96 160 €+12,4 %
2022163 556 €38 276 €107 485 €99 794 €7 691 €109 732 €+23,4 %
2021134 946 €25 067 €90 522 €79 183 €11 339 €86 844 €+18,6 %
2020114 395 €9 461 €61 172 €54 117 €7 055 €69 432 €+8,3 %
2019115 336 €8 205 €55 670 €44 655 €11 015 €73 230 €+7,1 %
2018115 387 €4 692 €55 217 €48 389 €6 828 €67 561 €+4,1 %
2017111 070 €7 247 €55 480 €43 697 €11 783 €63 388 €+6,5 %
2016111 750 €16 307 €41 926 €21 807 €20 119 €72 005 €+14,6 %
201598 963 €14 744 €28 399 €20 244 €8 155 €55 849 €+14,9 %
201478 948 €4 445 €31 742 €9 945 €21 797 €37 402 €+5,6 %
201382 031 €3 587 €30 031 €9 087 €20 944 €51 010 €+4,4 %
201272 324 €9 769 €34 827 €15 097 €19 730 €39 992 €+13,5 %

Riziko: zaplatí KelloDent?

KelloDent a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom KelloDent z rokov 2020 až 2026.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202017. 5. 2020

História firmy KelloDent

Dátum vzniku KelloDent je 14. 12. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/69280/B
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023158236 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 72 324 € · majetok 34 827 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom. Firma vznikla 14. 12. 2010.
  5. Nový spoločník: MUDr. Michaela KostolnáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 166 729 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KelloDent

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - v ambulancii v odbore stomatológia,
  • administratívne služby,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

KelloDent v odvetví zdravotníctvo

KelloDent je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti zubnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), KelloDent má 166 729 €, čo je 91 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 332 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KelloDent 104. z 182.

V odvetví v okrese Bratislava I332aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KelloDent, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Bratislava I ›

Sídlo KelloDent: Bratislava - Staré Mesto

KelloDent sídli na adrese Lermontovova 7, 811 05 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví332okres Bratislava I
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

KelloDent: IČO, sídlo a základné údaje

KelloDent s.r.o. (IČO 45935084) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 12. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je MUDr. Michaela Kostolná. Za rok 2025 sú v závierke tržby 166 729 € a výsledok hospodárenia +30 641 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 12. 2010
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) KelloDent s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 166 729 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy KelloDent

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KelloDent

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KelloDent

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy490zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Bratislava I

Family Dental Care s. r. o.3S DENT, s. r. o.DENTLY Babčan s. r. o.DentaDerm s.r.o.DENT SK s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk