J.S. business s.r.o.
Brezno · Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
4 284 €tržby 2025−8 964 €strata 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 67 405 €, výsledok hospodárenia 32 502 €
- 13 : tržby 69 949 €, výsledok hospodárenia 37 834 €
- 14 : tržby 20 609 €, výsledok hospodárenia 8 324 €
- 15 : tržby 1 060 €, výsledok hospodárenia -9 113 €
- 16 : tržby 2 939 €, výsledok hospodárenia -9 457 €
- 17 : tržby 5 373 €, výsledok hospodárenia -6 347 €
- 18 : tržby 3 610 €, výsledok hospodárenia -2 000 €
- 19 : tržby 9 751 €, výsledok hospodárenia 82 €
- 20 : tržby 7 749 €, výsledok hospodárenia -5 930 €
- 21 : tržby 5 424 €, výsledok hospodárenia -7 342 €
- 22 : tržby 6 926 €, výsledok hospodárenia -1 050 €
- 23 : tržby 6 946 €, výsledok hospodárenia 32 450 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 5 953 €
- 25 : tržby 4 284 €, výsledok hospodárenia -8 964 €
J.S. business s.r.o. (IČO 45928665) mala v roku 2025 tržby 4 284 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci J.S. business
V roku 2025 mala J.S. business priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ J.S. business
Podľa Registra právnických osôb koná za J.S. business 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník J.S. business
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Jozef Škultéty100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Jozef Škultétyod 19. 11. 2010 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok J.S. business
Za rok 2025 má J.S. business v závierke tržby 4 284 €, a výsledok hospodárenia −8 964 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 69 949 €.
Výkaz ziskov a strát J.S. business
Najvyššie tržby: rok 2013, 69 949 €. Najnižšie: rok 2015, 1 060 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 4 284 € |
| 2024 | — |
| 2023 | 6 946 € |
| 2022 | 6 926 € |
| 2021 | 5 424 € |
| 2020 | 7 749 € |
| 2019 | 9 751 € |
| 2018 | 3 610 € |
| 2017 | 5 373 € |
| 2016 | 2 939 € |
| 2015 | 1 060 € |
| 2014 | 20 609 € |
| 2013 | 69 949 € |
| 2012 | 67 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 8 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 66 942 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −8 964 € |
| 2024 | 5 953 € |
| 2023 | 32 450 € |
| 2022 | −1 050 € |
| 2021 | −7 342 € |
| 2020 | −5 930 € |
| 2019 | 82 € |
| 2018 | −2 000 € |
| 2017 | −6 347 € |
| 2016 | −9 457 € |
| 2015 | −9 113 € |
| 2014 | 8 324 € |
| 2013 | 37 834 € |
| 2012 | 32 502 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- J.S. business
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −15,2 %, medián odvetvia +9,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | J.S. business | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +9,3 % |
| 2024 | — | +5,3 % |
| 2023 | — | +4,4 % |
| 2022 | −15,2 % | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,2 % |
| 2020 | −76,5 % | +3,6 % |
| 2019 | +0,8 % | +3,6 % |
| 2018 | −55,4 % | +4,1 % |
| 2017 | — | +5,7 % |
| 2016 | — | +5,6 % |
| 2015 | — | +5,3 % |
| 2014 | +40,4 % | — |
| 2013 | +54,1 % | — |
| 2012 | +48,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 11 rokov, najviac v roku 2016 (+177,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | +0,3 % |
| 2022 | +27,7 % |
| 2021 | −30,0 % |
| 2020 | −20,5 % |
| 2019 | +170,1 % |
| 2018 | −32,8 % |
| 2017 | +82,8 % |
| 2016 | +177,3 % |
| 2015 | −94,9 % |
| 2014 | −70,5 % |
| 2013 | +3,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha J.S. business
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 121 517 €, vlastné imanie 70 319 € a záväzky 51 198 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 121 517 € | 70 319 € | 51 198 € |
| 2024 | 131 852 € | 80 906 € | 50 946 € |
| 2023 | 123 899 € | 74 953 € | 48 946 € |
| 2022 | 85 259 € | 42 504 € | 42 755 € |
| 2021 | 86 369 € | 43 553 € | 42 816 € |
| 2020 | 61 239 € | 50 895 € | 10 344 € |
| 2019 | 60 424 € | 56 824 € | 3 600 € |
| 2018 | 61 393 € | 57 742 € | 3 651 € |
| 2017 | 62 446 € | 59 042 € | 3 404 € |
| 2016 | 66 684 € | 65 389 € | 1 295 € |
| 2015 | 75 470 € | 74 546 € | 924 € |
| 2014 | 85 126 € | 83 659 € | 1 467 € |
| 2013 | 85 573 € | 75 335 € | 10 238 € |
| 2012 | 42 316 € | 37 502 € | 4 748 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok J.S. business (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 284 € | −8 964 € | 121 517 € | 70 319 € | 51 198 € | −5 183 € | −209,2 % |
| 2024 | — | 5 953 € | 131 852 € | 80 906 € | 50 946 € | −15 861 € | — |
| 2023 | 6 946 € | 32 450 € | 123 899 € | 74 953 € | 48 946 € | −35 120 € | +467,2 % |
| 2022 | 6 926 € | −1 050 € | 85 259 € | 42 504 € | 42 755 € | −9 523 € | −15,2 % |
| 2021 | 5 424 € | −7 342 € | 86 369 € | 43 553 € | 42 816 € | −4 915 € | −135,4 % |
| 2020 | 7 749 € | −5 930 € | 61 239 € | 50 895 € | 10 344 € | −5 321 € | −76,5 % |
| 2019 | 9 751 € | 82 € | 60 424 € | 56 824 € | 3 600 € | 653 € | +0,8 % |
| 2018 | 3 610 € | −2 000 € | 61 393 € | 57 742 € | 3 651 € | −1 118 € | −55,4 % |
| 2017 | 5 373 € | −6 347 € | 62 446 € | 59 042 € | 3 404 € | −3 792 € | −118,1 % |
| 2016 | 2 939 € | −9 457 € | 66 684 € | 65 389 € | 1 295 € | −4 916 € | −321,8 % |
| 2015 | 1 060 € | −9 113 € | 75 470 € | 74 546 € | 924 € | −3 918 € | −859,7 % |
| 2014 | 20 609 € | 8 324 € | 85 126 € | 83 659 € | 1 467 € | 14 937 € | +40,4 % |
| 2013 | 69 949 € | 37 834 € | 85 573 € | 75 335 € | 10 238 € | 60 307 € | +54,1 % |
| 2012 | 67 405 € | 32 502 € | 42 316 € | 37 502 € | 4 748 € | 54 511 € | +48,2 % |
Riziko: zaplatí J.S. business?
J.S. business a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom J.S. business z rokov 2022 až 2024.
Rok s najväčším objemom: 2022, 0 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 2 | 0 € |
| 2023 | 3 | 0 € |
| 2022 | 3 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy J.S. business
Dátum vzniku J.S. business je 19. 11. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19223/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023141505
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 67 405 € · majetok 42 316 €
- Nový spoločník: Ing. Jozef ŠkultétySpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Firma vznikla 19. 11. 2010.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 4 284 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti J.S. business
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- reklamné a marketingové služby
- počítačové služby
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- prenájom hnuteľných vecí
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
J.S. business v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
J.S. business je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (3 756 závierok), J.S. business má 4 284 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Brezno je v tomto odvetví 88 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je J.S. business 21. z 24.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 595 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 100 659 €; 10 % firiem má viac než 385 896 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 595 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 100 659 € |
| 10 % firiem má viac než | 385 896 € |
| J.S. business | 4 284 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- J.S. business
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby J.S. business s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | J.S. business | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 4 284 € | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 569 € |
| 2023 | 6 946 € | 37 602 € |
| 2022 | 6 926 € | 35 001 € |
| 2021 | 5 424 € | 32 450 € |
| 2020 | 7 749 € | 29 379 € |
| 2019 | 9 751 € | 32 993 € |
| 2018 | 3 610 € | 34 348 € |
| 2017 | 5 373 € | 32 748 € |
| 2016 | 2 939 € | 32 550 € |
| 2015 | 1 060 € | 33 271 € |
| 2014 | 20 609 € | — |
| 2013 | 69 949 € | — |
| 2012 | 67 405 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| J.S. business | 4 284 € |
|---|---|
| medián okresu Brezno | 23 982 € |
| medián kraja | 42 620 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- REKUK sign s.r.o.Partizánske · tržby 9 644 € (2025)
- SENSIM, s.r.o.Žilina · tržby 9 600 € (2025)
- Numina, s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 9 590 € (2025)
- Interior design by Andrea s. r. o.Martin · tržby 9 580 € (2025)
- DB Photo, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 9 576 € (2025)
- INTERYOUR STUDIO, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 546 € (2025)
- Eloqua Translations, "v lividácii" s. r. o.Svinná · tržby 9 534 € (2024)
- Netart s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 523 € (2024)
- REMOTE GAMING, s.r.o.Nitra · tržby 9 500 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb J.S. business, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo J.S. business: Brezno
J.S. business sídli na adrese Potočná 8, 977 03 Brezno, okres Brezno. V obci Brezno je 3 084 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 985.
Brezno: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›
J.S. business: IČO, sídlo a základné údaje
J.S. business s.r.o. (IČO 45928665) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, okres Brezno. Dátum vzniku je 19. 11. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ing. Jozef Škultéty. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 284 € a výsledok hospodárenia −8 964 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 11. 2010 |
| Obec | Brezno |
| Okres | Okres Brezno |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) J.S. business s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 284 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 3 756 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Brezno ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Brezno ›
Sieť prepojení firmy J.S. business
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu J.S. business
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu J.S. business
- Tendre19súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 87 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
- Končiace zmluvy158zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Breznotypický nepokrytý dopyt 4,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava227 zmlúv za 3 roky · 1 893 845 € · naposledy 25. 9. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR219 zmlúv za 3 roky · 1 521 755 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.145 zmlúv za 3 roky · 228 400 € · naposledy 9. 9. 2026 Všetkých 3 215 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Brezno
Harmanec - Kuvert , spol. s r.o.COOP Jednota Brezno, spotrebné družstvoNemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.INVESTPETROL, s.r.o.K - SUPRA, s.r.o.Všetky firmy v obci Brezno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.90) v okrese Brezno
VRABEC s. r. o.MMP-MONT s.r.o.AMEX Servis, s.r.o.Slovak gold investment s.r.o.Fin - Corp SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.