TRAVERT s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
54 464 €tržby 2025 ▼ 31 %+4 219 €zisk 2025aktívna 15 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 110 069 €, výsledok hospodárenia 20 864 €
- 13 : tržby 164 502 €, výsledok hospodárenia 41 730 €
- 14 : tržby 172 087 €, výsledok hospodárenia 60 527 €
- 15 : tržby 91 816 €, výsledok hospodárenia 7 294 €
- 16 : tržby 89 260 €, výsledok hospodárenia 2 768 €
- 17 : tržby 125 770 €, výsledok hospodárenia 9 271 €
- 18 : tržby 123 542 €, výsledok hospodárenia 23 821 €
- 19 : tržby 165 388 €, výsledok hospodárenia 30 209 €
- 20 : tržby 201 468 €, výsledok hospodárenia 32 042 €
- 21 : tržby 207 625 €, výsledok hospodárenia 41 728 €
- 22 : tržby 121 395 €, výsledok hospodárenia 14 193 €
- 23 : tržby 141 826 €, výsledok hospodárenia 12 693 €
- 24 : tržby 79 115 €, výsledok hospodárenia -652 €
- 25 : tržby 54 464 €, výsledok hospodárenia 4 219 €
TRAVERT s. r. o. (IČO 45924171) mala v roku 2025 tržby 54 464 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TRAVERT
TRAVERT má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 13 395 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 13 395 € | — |
| 2024 | — | 12 312 € | — |
| 2023 | — | 11 395 € | — |
| 2022 | — | 10 544 € | — |
| 2021 | — | 10 107 € | — |
| 2020 | — | 8 488 € | — |
| 2019 | — | 4 921 € | — |
| 2018 | — | 7 788 € | — |
| 2017 | — | 7 168 € | — |
| 2016 | — | 6 571 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ TRAVERT
Podľa Registra právnických osôb koná za TRAVERT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Spoločníci TRAVERT
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ing. Ondrej Mizerák, M. Sc.33,3 %
- JUDr. Ján Marônek33,3 %
- Vladimír Jakáb33,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ondrej Mizerák, M. Sc.od 4. 8. 2020 | 1 667 € | 33,3 % |
| JUDr. Ján Marônekod 4. 8. 2020 | 1 667 € | 33,3 % |
| Vladimír Jakábod 4. 8. 2020 | 1 667 € | 33,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TRAVERT
Za rok 2025 má TRAVERT v závierke tržby 54 464 €, o 31,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 219 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 207 625 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TRAVERT
Najvyššie tržby: rok 2021, 207 625 €. Najnižšie: rok 2025, 54 464 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 54 464 € |
| 2024 | 79 115 € |
| 2023 | 141 826 € |
| 2022 | 121 395 € |
| 2021 | 207 625 € |
| 2020 | 201 468 € |
| 2019 | 165 388 € |
| 2018 | 123 542 € |
| 2017 | 125 770 € |
| 2016 | 89 260 € |
| 2015 | 91 816 € |
| 2014 | 172 087 € |
| 2013 | 164 502 € |
| 2012 | 110 069 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 300 707 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 219 € |
| 2024 | −652 € |
| 2023 | 12 693 € |
| 2022 | 14 193 € |
| 2021 | 41 728 € |
| 2020 | 32 042 € |
| 2019 | 30 209 € |
| 2018 | 23 821 € |
| 2017 | 9 271 € |
| 2016 | 2 768 € |
| 2015 | 7 294 € |
| 2014 | 60 527 € |
| 2013 | 41 730 € |
| 2012 | 20 864 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TRAVERT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,7 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TRAVERT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,7 % | +10,2 % |
| 2024 | −0,8 % | +6,5 % |
| 2023 | +8,9 % | +4,8 % |
| 2022 | +11,7 % | +4,2 % |
| 2021 | +20,1 % | +4,7 % |
| 2020 | +15,9 % | +4,0 % |
| 2019 | +18,3 % | +3,7 % |
| 2018 | +19,3 % | +4,3 % |
| 2017 | +7,4 % | +5,7 % |
| 2016 | +3,1 % | +5,6 % |
| 2015 | +7,9 % | +4,9 % |
| 2014 | +35,2 % | — |
| 2013 | +25,4 % | — |
| 2012 | +19,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2013 (+49,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −31,2 % |
| 2024 | −44,2 % |
| 2023 | +16,8 % |
| 2022 | −41,5 % |
| 2021 | +3,1 % |
| 2020 | +21,8 % |
| 2019 | +33,9 % |
| 2018 | −1,8 % |
| 2017 | +40,9 % |
| 2016 | −2,8 % |
| 2015 | −46,6 % |
| 2014 | +4,6 % |
| 2013 | +49,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TRAVERT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 22 737 €, vlastné imanie 4 219 € a záväzky 18 518 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 22 737 € | 4 219 € | 18 518 € |
| 2024 | 59 979 € | 56 112 € | 3 867 € |
| 2023 | 188 736 € | 183 120 € | 5 616 € |
| 2022 | 191 530 € | 184 367 € | 7 163 € |
| 2021 | 189 289 € | 170 174 € | 19 115 € |
| 2020 | 138 002 € | 122 945 € | 15 057 € |
| 2019 | 152 284 € | 96 673 € | 55 611 € |
| 2018 | 105 289 € | 90 285 € | 15 004 € |
| 2017 | 113 891 € | 75 735 € | 38 156 € |
| 2016 | 119 478 € | 69 232 € | 50 246 € |
| 2015 | 178 066 € | 73 758 € | 63 358 € |
| 2014 | 144 872 € | 126 991 € | 17 881 € |
| 2013 | 89 484 € | 52 945 € | 36 539 € |
| 2012 | 69 087 € | 25 935 € | 43 152 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TRAVERT (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 464 € | 4 219 € | 22 737 € | 4 219 € | 18 518 € | 18 969 € | +7,7 % |
| 2024 | 79 115 € | −652 € | 59 979 € | 56 112 € | 3 867 € | 11 542 € | −0,8 % |
| 2023 | 141 826 € | 12 693 € | 188 736 € | 183 120 € | 5 616 € | 39 436 € | +8,9 % |
| 2022 | 121 395 € | 14 193 € | 191 530 € | 184 367 € | 7 163 € | 44 085 € | +11,7 % |
| 2021 | 207 625 € | 41 728 € | 189 289 € | 170 174 € | 19 115 € | 82 114 € | +20,1 % |
| 2020 | 201 468 € | 32 042 € | 138 002 € | 122 945 € | 15 057 € | 66 889 € | +15,9 % |
| 2019 | 165 388 € | 30 209 € | 152 284 € | 96 673 € | 55 611 € | 56 900 € | +18,3 % |
| 2018 | 123 542 € | 23 821 € | 105 289 € | 90 285 € | 15 004 € | 41 723 € | +19,3 % |
| 2017 | 125 770 € | 9 271 € | 113 891 € | 75 735 € | 38 156 € | 23 080 € | +7,4 % |
| 2016 | 89 260 € | 2 768 € | 119 478 € | 69 232 € | 50 246 € | 13 698 € | +3,1 % |
| 2015 | 91 816 € | 7 294 € | 178 066 € | 73 758 € | 63 358 € | 12 073 € | +7,9 % |
| 2014 | 172 087 € | 60 527 € | 144 872 € | 126 991 € | 17 881 € | 81 287 € | +35,2 % |
| 2013 | 164 502 € | 41 730 € | 89 484 € | 52 945 € | 36 539 € | 57 085 € | +25,4 % |
| 2012 | 110 069 € | 20 864 € | 69 087 € | 25 935 € | 43 152 € | 28 140 € | +19,0 % |
Riziko: zaplatí TRAVERT?
TRAVERT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom TRAVERT v objeme 21 081 € z rokov 2012 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská technická univerzita v Bratislave: 21 081 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2012, 21 081 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2012 | 1 | 21 081 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy TRAVERT
Dátum vzniku TRAVERT je 27. 11. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/68918/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023150030
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská technická univerzita v Bratislave, hodnota zmluvy 21 081 €. Firma vznikla 27. 11. 2010.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 110 069 € · majetok 69 087 €
- Nový spoločník: Vladimír JakábSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 54 464 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TRAVERT
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- prenájom hnuteľných vecí,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- reklamné a marketingové služby,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
TRAVERT v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
TRAVERT je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), TRAVERT má 54 464 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 341 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TRAVERT 495. z 1 117.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| TRAVERT | 54 464 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TRAVERT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TRAVERT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TRAVERT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 54 464 € | 46 749 € |
| 2024 | 79 115 € | 42 193 € |
| 2023 | 141 826 € | 41 565 € |
| 2022 | 121 395 € | 40 572 € |
| 2021 | 207 625 € | 38 055 € |
| 2020 | 201 468 € | 36 000 € |
| 2019 | 165 388 € | 38 640 € |
| 2018 | 123 542 € | 37 063 € |
| 2017 | 125 770 € | 36 071 € |
| 2016 | 89 260 € | 34 200 € |
| 2015 | 91 816 € | 33 470 € |
| 2014 | 172 087 € | — |
| 2013 | 164 502 € | — |
| 2012 | 110 069 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TRAVERT | 54 464 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 47 286 € |
| medián kraja | 48 904 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VAPEA s.r.o.Martin · tržby 137 257 € (2025)
- eCo Full Group s. r. o.Komárno · tržby 137 255 € (2015)
- PRVÁ CERTIFIKAČNÁ s.r.o.Nitra · tržby 137 232 € (2025)
- RORAT s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 137 203 € (2018)
- krch arch s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 137 170 € (2025)
- Invest Life, s. r. o.Komárno · tržby 137 090 € (2025)
- IKF Service, s.r.o.Poprad · tržby 137 053 € (2025)
- Neudorf, s.r.o.Hosťová · tržby 137 032 € (2025)
- Hyuayra v. o. s.Trnava · tržby 136 977 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TRAVERT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›
Sídlo TRAVERT: Bratislava - Petržalka
TRAVERT sídli na adrese Muchovo námestie 3,4, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
TRAVERT: IČO, sídlo a základné údaje
TRAVERT s. r. o. (IČO 45924171) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 27. 11. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Vladimír Jakáb. Za rok 2025 sú v závierke tržby 54 464 € a výsledok hospodárenia +4 219 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 001 € |
| Vznik | 27. 11. 2010 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) TRAVERT s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 54 464 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy TRAVERT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TRAVERT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TRAVERT
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 073 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Účtovníctvo Audit M2B s. r. o.Advokátska kancelária Marônek & Partners s…M2 Business SK s. r. o.MARENTIM s. r. o.ZEBRA INVEST s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava V
Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o.ERIGOM SK s. r. o.t&at solutions s. r. o.NK Management s.r.o.INTRA 24 SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.