M.S.T. GROUP, s. r. o.
Brezov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
282 091 €tržby 2025 ▼ 5 %+12 050 €zisk 2025aktívna 15 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 740 429 €, výsledok hospodárenia 59 782 €
- 13 : tržby 388 863 €, výsledok hospodárenia -1 858 €
- 14 : tržby 306 578 €, výsledok hospodárenia 10 011 €
- 15 : tržby 286 323 €, výsledok hospodárenia 9 227 €
- 16 : tržby 267 500 €, výsledok hospodárenia 8 512 €
- 17 : tržby 278 076 €, výsledok hospodárenia 9 105 €
- 18 : tržby 231 569 €, výsledok hospodárenia 3 418 €
- 19 : tržby 279 936 €, výsledok hospodárenia 17 321 €
- 20 : tržby 286 183 €, výsledok hospodárenia 26 421 €
- 21 : tržby 300 605 €, výsledok hospodárenia 21 275 €
- 22 : tržby 322 747 €, výsledok hospodárenia 30 842 €
- 23 : tržby 398 204 €, výsledok hospodárenia 20 389 €
- 24 : tržby 295 803 €, výsledok hospodárenia 13 605 €
- 25 : tržby 282 091 €, výsledok hospodárenia 12 050 €
M.S.T. GROUP, s. r. o. (IČO 45922781) mala v roku 2025 tržby 282 091 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci M.S.T. GROUP
V roku 2025 mala M.S.T. GROUP priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 28 738 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 28 738 € | — |
| 2024 | — | 23 677 € | — |
| 2023 | — | 31 572 € | — |
| 2022 | — | 13 444 € | — |
| 2021 | — | 17 854 € | — |
| 2020 | — | 3 868 € | — |
| 2019 | — | 17 568 € | — |
| 2018 | — | 15 130 € | — |
| 2017 | — | 13 716 € | — |
| 2016 | — | 18 432 € | — |
| 2015 | — | 19 949 € | — |
| 2014 | — | 21 622 € | — |
| 2013 | — | 18 632 € | 13 313 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia M.S.T. GROUP
Podľa Registra právnických osôb konajú za M.S.T. GROUP 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci M.S.T. GROUP
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok M.S.T. GROUP
Za rok 2025 má M.S.T. GROUP v závierke tržby 282 091 €, o 4,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +12 050 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 740 429 €.
Výkaz ziskov a strát M.S.T. GROUP
Najvyššie tržby: rok 2012, 740 429 €. Najnižšie: rok 2018, 231 569 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 282 091 € |
| 2024 | 295 803 € |
| 2023 | 398 204 € |
| 2022 | 322 747 € |
| 2021 | 300 605 € |
| 2020 | 286 183 € |
| 2019 | 279 936 € |
| 2018 | 231 569 € |
| 2017 | 278 076 € |
| 2016 | 267 500 € |
| 2015 | 286 323 € |
| 2014 | 306 578 € |
| 2013 | 388 863 € |
| 2012 | 740 429 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 240 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 12 050 € |
| 2024 | 13 605 € |
| 2023 | 20 389 € |
| 2022 | 30 842 € |
| 2021 | 21 275 € |
| 2020 | 26 421 € |
| 2019 | 17 321 € |
| 2018 | 3 418 € |
| 2017 | 9 105 € |
| 2016 | 8 512 € |
| 2015 | 9 227 € |
| 2014 | 10 011 € |
| 2013 | −1 858 € |
| 2012 | 59 782 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- M.S.T. GROUP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,3 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | M.S.T. GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,3 % | +2,3 % |
| 2024 | +4,6 % | +2,1 % |
| 2023 | +5,1 % | +1,4 % |
| 2022 | +9,6 % | +1,3 % |
| 2021 | +7,1 % | +1,2 % |
| 2020 | +9,2 % | +1,1 % |
| 2019 | +6,2 % | +1,1 % |
| 2018 | +1,5 % | +1,2 % |
| 2017 | +3,3 % | +1,7 % |
| 2016 | +3,2 % | +1,6 % |
| 2015 | +3,2 % | +1,3 % |
| 2014 | +3,3 % | — |
| 2013 | −0,5 % | — |
| 2012 | +8,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+23,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −4,6 % |
| 2024 | −25,7 % |
| 2023 | +23,4 % |
| 2022 | +7,4 % |
| 2021 | +5,0 % |
| 2020 | +2,2 % |
| 2019 | +20,9 % |
| 2018 | −16,7 % |
| 2017 | +4,0 % |
| 2016 | −6,6 % |
| 2015 | −6,6 % |
| 2014 | −21,2 % |
| 2013 | −47,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha M.S.T. GROUP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 140 223 €, vlastné imanie 17 550 € a záväzky 122 673 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 140 223 € | 17 550 € | 122 673 € |
| 2024 | 191 424 € | 19 105 € | 172 319 € |
| 2023 | 190 825 € | 25 751 € | 165 074 € |
| 2022 | 181 412 € | 36 204 € | 145 208 € |
| 2021 | 143 733 € | 26 637 € | 117 096 € |
| 2020 | 135 444 € | 31 783 € | 103 661 € |
| 2019 | 102 147 € | 22 683 € | 79 464 € |
| 2018 | 79 138 € | 8 780 € | 70 358 € |
| 2017 | 95 408 € | 14 467 € | 80 941 € |
| 2016 | 102 538 € | 13 874 € | 88 664 € |
| 2015 | 197 117 € | 14 589 € | 182 528 € |
| 2014 | 162 030 € | 13 512 € | 148 518 € |
| 2013 | 170 446 € | 3 501 € | 166 945 € |
| 2012 | 262 804 € | 53 759 € | 209 045 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok M.S.T. GROUP (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282 091 € | 12 050 € | 140 223 € | 17 550 € | 122 673 € | 58 465 € | +4,3 % |
| 2024 | 295 803 € | 13 605 € | 191 424 € | 19 105 € | 172 319 € | 54 656 € | +4,6 % |
| 2023 | 398 204 € | 20 389 € | 190 825 € | 25 751 € | 165 074 € | 74 405 € | +5,1 % |
| 2022 | 322 747 € | 30 842 € | 181 412 € | 36 204 € | 145 208 € | 57 128 € | +9,6 % |
| 2021 | 300 605 € | 21 275 € | 143 733 € | 26 637 € | 117 096 € | 53 114 € | +7,1 % |
| 2020 | 286 183 € | 26 421 € | 135 444 € | 31 783 € | 103 661 € | 45 515 € | +9,2 % |
| 2019 | 279 936 € | 17 321 € | 102 147 € | 22 683 € | 79 464 € | 40 237 € | +6,2 % |
| 2018 | 231 569 € | 3 418 € | 79 138 € | 8 780 € | 70 358 € | 12 939 € | +1,5 % |
| 2017 | 278 076 € | 9 105 € | 95 408 € | 14 467 € | 80 941 € | 35 083 € | +3,3 % |
| 2016 | 267 500 € | 8 512 € | 102 538 € | 13 874 € | 88 664 € | 55 129 € | +3,2 % |
| 2015 | 286 323 € | 9 227 € | 197 117 € | 14 589 € | 182 528 € | 46 768 € | +3,2 % |
| 2014 | 306 578 € | 10 011 € | 162 030 € | 13 512 € | 148 518 € | 41 130 € | +3,3 % |
| 2013 | 388 863 € | −1 858 € | 170 446 € | 3 501 € | 166 945 € | 91 785 € | −0,5 % |
| 2012 | 740 429 € | 59 782 € | 262 804 € | 53 759 € | 209 045 € | 60 891 € | +8,1 % |
Riziko: zaplatí M.S.T. GROUP?
M.S.T. GROUP a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 20 zmlúv s dodávateľom M.S.T. GROUP v objeme 386 145 € z rokov 2014 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach: 354 124 € v 9 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2019, 91 806 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 43 794 € |
| 2024 | 2 | 6 220 € |
| 2022 | 3 | 70 187 € |
| 2021 | 2 | 39 789 € |
| 2019 | 3 | 91 806 € |
| 2018 | 2 | 62 653 € |
| 2017 | 2 | 573 € |
| 2016 | 1 | 3 295 € |
| 2015 | 2 | 2 828 € |
| 2014 | 2 | 65 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy M.S.T. GROUP
Dátum vzniku M.S.T. GROUP je 15. 12. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23810/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023157873
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 740 429 € · majetok 262 804 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov. Firma vznikla 15. 12. 2010.
- Najväčšia verejná zmluva: 86 970 €Objednávateľ Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Rámcová dohoda
- Nový spoločník: Ing. Mária SteklováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Juraj SteklaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 282 091 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti M.S.T. GROUP
- odevná výroba
- výroba kožených a kožušinových výrobkov
- výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi
- výroba metiel, kief a maliarskeho náradia
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
- čistiace a upratovacie služby
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
M.S.T. GROUP v odvetví maloobchod
M.S.T. GROUP je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), M.S.T. GROUP má 282 091 €, čo je 2,9-násobok mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 749 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M.S.T. GROUP 70. z 205.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| M.S.T. GROUP | 282 091 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- M.S.T. GROUP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby M.S.T. GROUP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | M.S.T. GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 282 091 € | 97 643 € |
| 2024 | 295 803 € | 93 145 € |
| 2023 | 398 204 € | 95 743 € |
| 2022 | 322 747 € | 101 116 € |
| 2021 | 300 605 € | 87 423 € |
| 2020 | 286 183 € | 81 900 € |
| 2019 | 279 936 € | 85 084 € |
| 2018 | 231 569 € | 80 953 € |
| 2017 | 278 076 € | 74 679 € |
| 2016 | 267 500 € | 63 581 € |
| 2015 | 286 323 € | 73 009 € |
| 2014 | 306 578 € | — |
| 2013 | 388 863 € | — |
| 2012 | 740 429 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| M.S.T. GROUP | 282 091 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 97 387 € |
| medián kraja | 113 385 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MONTAŽA PIVEC s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 638 357 € (2016)
- EUROTRUCK SLOVAKIA s.r.o.Komárno · tržby 638 302 € (2022)
- Naturafarm, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 638 161 € (2025)
- VITI GROUP SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 637 756 € (2024)
- Leardo Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 637 642 € (2025)
- WELD-ZVAR s. r. o.Dolný Kubín · tržby 637 351 € (2025)
- EUROJUL s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 636 989 € (2020)
- Indícia, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 635 879 € (2025)
- ECO -ENERGIA CONSULTING s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 635 837 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M.S.T. GROUP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bardejov ›
Sídlo M.S.T. GROUP: Brezov
M.S.T. GROUP sídli na adrese 21, 087 01 Brezov, okres Bardejov. V obci Brezov je 56 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 669. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Brezov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
M.S.T. GROUP: IČO, sídlo a základné údaje
M.S.T. GROUP, s. r. o. (IČO 45922781) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 15. 12. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Ing. Mária Steklová a Juraj Stekla. Za rok 2025 sú v závierke tržby 282 091 € a výsledok hospodárenia +12 050 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 12. 2010 |
| Obec | Brezov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) M.S.T. GROUP, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 282 091 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 2,9-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›
Sieť prepojení firmy M.S.T. GROUP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu M.S.T. GROUP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu M.S.T. GROUP
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 47 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy216zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov102firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Brezov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 235 zmlúv za 3 roky · 18 588 515 € · naposledy 7. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 345 zmlúv za 3 roky · 629 757 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav158 zmlúv za 3 roky · 1 887 006 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 871 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Brezov
Poľnohospodárske podielnické družstvo BrezovFISTAV, s.r.o.Allebra s. r. o.V-zvar s.r.o.JDG CONSTRUCT BAU s. r. o.Všetky firmy v obci Brezov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Bardejov
POLBARD, s.r.o.LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o.JANEL SK s.r.o.Lekáreň Vinbarg s.r.o.VTV s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.