VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MCW Trade s.r.o.

Lieskovec · Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami

19 636 €tržby 2025 ▲ 82 %+1 673 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

19 636 €tržby 2025 ▲ 82 %
+1 673 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 19 586 €, výsledok hospodárenia 150 €
  2. 13 : tržby 26 015 €, výsledok hospodárenia 152 €
  3. 14 : tržby 24 864 €, výsledok hospodárenia 3 220 €
  4. 15 : tržby 28 624 €, výsledok hospodárenia 1 477 €
  5. 16 : tržby 29 772 €, výsledok hospodárenia 3 030 €
  6. 17 : tržby 27 911 €, výsledok hospodárenia 1 452 €
  7. 18 : tržby 29 622 €, výsledok hospodárenia 584 €
  8. 19 : tržby 42 233 €, výsledok hospodárenia 627 €
  9. 20 : tržby 26 069 €, výsledok hospodárenia 336 €
  10. 21 : tržby 28 216 €, výsledok hospodárenia -4 892 €
  11. 22 : tržby 39 647 €, výsledok hospodárenia -230 €
  12. 23 : tržby 23 746 €, výsledok hospodárenia -7 822 €
  13. 24 : tržby 10 782 €, výsledok hospodárenia -15 817 €
  14. 25 : tržby 19 636 €, výsledok hospodárenia 1 673 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MCW Trade s.r.o. (IČO 45919127) mala v roku 2025 tržby 19 636 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MCW Trade

osobné náklady v roku 2025 boli 279 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ MCW Trade

Podľa Registra právnických osôb koná za MCW Trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník MCW Trade

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok MCW Trade

Za rok 2025 má MCW Trade v závierke tržby 19 636 €, o 82,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 673 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 42 233 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202520 tis. €▲ +82,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 673 €zisk
Majetok (aktíva) 202536 tis. €
Vlastné imanie 20257 978 €
Záväzky 202528 tis. €78,1 % majetku
Pridaná hodnota 202515 tis. €
Zisková marža 2025+8,5 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−16 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MCW Trade

Súvaha MCW Trade

Všetky čísla zo závierok MCW Trade (14 rokov)
Čísla zo závierok MCW Trade po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202519 636 €1 673 €36 352 €7 978 €28 374 €14 858 €+8,5 %
202410 782 €−15 817 €49 943 €6 305 €43 638 €4 458 €−146,7 %
202323 746 €−7 822 €71 295 €2 122 €69 173 €15 307 €−32,9 %
202239 647 €−230 €48 692 €9 944 €38 748 €15 502 €−0,6 %
202128 216 €−4 892 €48 368 €10 174 €38 194 €−4 442 €−17,3 %
202026 069 €336 €40 751 €15 066 €25 685 €19 077 €+1,3 %
201942 233 €627 €50 012 €14 730 €35 282 €16 826 €+1,5 %
201829 622 €584 €17 313 €14 103 €3 210 €6 644 €+2,0 %
201727 911 €1 452 €21 420 €13 519 €7 901 €14 615 €+5,2 %
201629 772 €3 030 €21 872 €12 067 €9 805 €17 388 €+10,2 %
201528 624 €1 477 €30 576 €9 037 €21 539 €14 244 €+5,2 %
201424 864 €3 220 €24 206 €7 560 €16 646 €16 852 €+13,0 %
201326 015 €152 €32 407 €4 340 €28 067 €7 610 €+0,6 %
201219 586 €150 €9 266 €4 188 €5 078 €5 034 €+0,8 %

Riziko: zaplatí MCW Trade?

MCW Trade a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MCW Trade z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202027. 5. 2020

História firmy MCW Trade

Dátum vzniku MCW Trade je 17. 11. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23716/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023144167
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 19 586 € · majetok 9 266 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné. Firma vznikla 17. 11. 2010.
  5. Nový spoločník: Milan ČičkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 19 636 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MCW Trade

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

MCW Trade v odvetví veľkoobchod

MCW Trade je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), MCW Trade má 19 636 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Humenné je v tomto odvetví 300 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MCW Trade 65. z 78.

V odvetví v okrese Humenné300aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 222Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MCW Trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Humenné ›

Sídlo MCW Trade: Lieskovec

MCW Trade sídli na adrese 74, 067 45 Lieskovec, okres Humenné. V obci Lieskovec je 43 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 280.

Subjektov v obci Lieskovec43aktívnych
Subjektov v okrese Humenné9 280aktívnych
V tom istom odvetví300okres Humenné

Lieskovec: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›

MCW Trade: IČO, sídlo a základné údaje

MCW Trade s.r.o. (IČO 45919127) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lieskovec, okres Humenné. Dátum vzniku je 17. 11. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Milan Čička. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 636 € a výsledok hospodárenia +1 673 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 11. 2010
ObecLieskovec
OkresOkres Humenné
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) MCW Trade s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 636 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Humenné ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Humenné ›

Sieť prepojení firmy MCW Trade

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MCW Trade

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MCW Trade

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 172 tis. €
  • Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Lieskovectypický nepokrytý dopyt 927 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Lieskovec

Spoločnosť Pohronie a.s.Lop5lH s. r. o.HYDROZVAR s.r.o.VIAZNAK s.r.o.Agrotrans LUK-FER, s. r. o.Všetky firmy v obci Lieskovec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.73) v okrese Humenné

STAVMAX Humenné, s.r.o.3KAPE s.r.o.STAVTREND TEAM, s.r.o.HOLZ - PAL spol. s r.o.POLU plus, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk