VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

G.O.G. Group, a. s.

Bratislava - Ružinov · Výstavba obytných a neobytných budov

600 €tržby 2013 ▼ 100 %−62 241 €strata 2013

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

600 €tržby 2013 ▼ 100 %
−62 241 €strata 2013
  1. 12 : tržby 137 757 €, výsledok hospodárenia -288 685 €
  2. 13 : tržby 600 €, výsledok hospodárenia -62 241 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -51 234 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 994 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -623 336 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

G.O.G. Group, a. s. (IČO 45913935), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 30. 11. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci G.O.G. Group

osobné náklady v roku 2012 boli 42 469 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2012 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Spoločník G.O.G. Group

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Tržby, zisk a majetok G.O.G. Group

Za rok 2013 má G.O.G. Group v závierke tržby 600 €, o 99,6 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −62 241 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2012: 137 757 €.

Tržby 2013600 €▼ −99,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2013−62 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2016108 tis. €
Vlastné imanie 2016−263 tis. €
Záväzky 2016371 tis. €343,6 % majetku
Pridaná hodnota 2016300 €
Zisková marža 2013−10 373,5 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 5 rokov−1,11 mil. €2012 až 2016

Výkaz ziskov a strát G.O.G. Group

Súvaha G.O.G. Group

Všetky čísla zo závierok G.O.G. Group (5 rokov)
Čísla zo závierok G.O.G. Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2016—−623 336 €107 851 €−262 686 €370 537 €300 €—
2015—−84 994 €1 105 392 €360 650 €744 742 €−2 €—
2014—−51 234 €1 187 222 €445 643 €741 579 €——
2013600 €−62 241 €1 240 104 €496 877 €743 227 €−2 174 €−10 373,5 %
2012137 757 €−288 685 €1 293 817 €550 918 €742 899 €−64 708 €−209,6 %

Riziko: zaplatí G.O.G. Group?

Peniaze od štátu: G.O.G. Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy G.O.G. Group

Dátum vzniku G.O.G. Group je 30. 11. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/5156/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 137 757 € · majetok 1 293 817 €
  3. Nový spoločník: Cornell Davis Investments Ltd.Jediný akcionár a.s.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti G.O.G. Group

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • vedenie účtovníctva,
  • sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • reklamné a marketingové služby,
  • počítačové služby,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • nakladanie s výsledkami tvorivej duševnej činnosti so súhlasom autora,
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,
  • faktoring a forfaiting,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • prípravné práce k realizácii stavby,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov,
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
  • služby verejných nosičov a poslov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

G.O.G. Group v odvetví výstavba budov

G.O.G. Group je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 930 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je G.O.G. Group 777. z 789.

V odvetví v okrese Bratislava II1 930aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb G.O.G. Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava II ›

Sídlo G.O.G. Group: Bratislava - Ružinov

G.O.G. Group sídli na adrese Mraziarenská 21, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví1 930okres Bratislava II
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

G.O.G. Group: IČO, sídlo a základné údaje

G.O.G. Group, a. s. (IČO 45913935) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 30. 11. 2010, na trhu je 15 rokov. Za rok 2013 sú v závierke tržby 600 € a výsledok hospodárenia −62 241 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie33 200 €
Vznik30. 11. 2010
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy G.O.G. Group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu G.O.G. Group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu G.O.G. Group

  • Tendre106súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy170zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 40 tis. €
  • Výhry konkurentov406firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 598 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava II

Metrostav Slovakia a. s.SYTIQ a. s.STRABAG Pozemné staviteľstvo s.r.o.INGSTEEL, spol. s r.o.GOLDBECK Slovensko s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk