VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ATN Invest s.r.o. v konkurze

Stará Ľubovňa · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

46 781 €tržby 2019 ▼ 92 %+44 591 €zisk 2019

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

46 781 €tržby 2019 ▼ 92 %
+44 591 €zisk 2019
  1. 12 : tržby 442 609 €, výsledok hospodárenia 2 073 €
  2. 13 : tržby 521 677 €, výsledok hospodárenia 5 846 €
  3. 14 : tržby 637 708 €, výsledok hospodárenia 6 418 €
  4. 15 : tržby 629 550 €, výsledok hospodárenia 3 877 €
  5. 16 : tržby 906 688 €, výsledok hospodárenia 8 927 €
  6. 17 : tržby 853 309 €, výsledok hospodárenia 8 642 €
  7. 18 : tržby 593 855 €, výsledok hospodárenia -52 367 €
  8. 19 : tržby 46 781 €, výsledok hospodárenia 44 591 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ATN Invest s.r.o. v konkurze (IČO 45903638), sídlo Stará Ľubovňa, je v registri zapísaná od 26. 11. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ ATN Invest s.r.o. v konkurze

Podľa Registra právnických osôb koná za ATN Invest s.r.o. v konkurze 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci ATN Invest s.r.o. v konkurze

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ATN Invest s.r.o. v konkurze
Podiely spoločníkov na vkladoch ATN Invest s.r.o. v konkurze Milan Petrilák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Milan Petrilák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Milan Petrilák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Milan Petrilákod 26. 11. 2010 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ATN Invest s.r.o. v konkurze

Za rok 2019 má ATN Invest s.r.o. v konkurze v závierke tržby 46 781 €, o 92,1 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +44 591 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2016: 906 688 €.

Tržby 201947 tis. €▼ −92,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 201945 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 201993 tis. €
Vlastné imanie 201933 tis. €
Záväzky 201960 tis. €64,3 % majetku
Pridaná hodnota 201945 tis. €
Zisková marža 2019+95,3 %medián odvetvia +1,9 %
Súčet výsledkov za 8 rokov28 tis. €2012 až 2019

Výkaz ziskov a strát ATN Invest s.r.o. v konkurze

Súvaha ATN Invest s.r.o. v konkurze

Všetky čísla zo závierok ATN Invest s.r.o. v konkurze (8 rokov)
Čísla zo závierok ATN Invest s.r.o. v konkurze po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201946 781 €44 591 €92 752 €33 142 €59 610 €44 693 €+95,3 %
2018593 855 €−52 367 €95 311 €5 551 €89 760 €16 965 €−8,8 %
2017853 309 €8 642 €127 966 €40 918 €87 048 €11 505 €+1,0 %
2016906 688 €8 927 €183 544 €32 276 €151 268 €12 337 €+1,0 %
2015629 550 €3 877 €165 957 €26 494 €139 463 €7 243 €+0,6 %
2014637 708 €6 418 €126 081 €22 617 €103 464 €9 569 €+1,0 %
2013521 677 €5 846 €69 534 €16 199 €53 153 €7 847 €+1,1 %
2012442 609 €2 073 €111 437 €10 353 €101 084 €2 626 €+0,5 %

Riziko: zaplatí ATN Invest s.r.o. v konkurze?

Peniaze od štátu: ATN Invest s.r.o. v konkurze

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ATN Invest s.r.o. v konkurze

Dátum vzniku ATN Invest s.r.o. v konkurze je 26. 11. 2010, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: ATN Invest s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23742/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 442 609 € · majetok 111 437 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023145663 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Zmena obchodného menaPredtým ATN Invest s.r.o., odvtedy ATN Invest s.r.o. v konkurze.
  5. Nový zápis v registri: JUDr. Miloš HnatSprávca konkurznej podstaty
  6. Nový spoločník: Milan PetrilákSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ATN Invest s.r.o. v konkurze

  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • čistiace a upratovacie služby
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

ATN Invest s.r.o. v konkurze v odvetví špecializované stavebné práce

ATN Invest s.r.o. v konkurze je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 86 068 € (9 980 závierok), ATN Invest s.r.o. v konkurze má 46 781 €, čo je 54 % mediánu. V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 3 700 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ATN Invest s.r.o. v konkurze 176. z 241.

V odvetví v okrese Stará Ľubovňa3 700aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 980Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia86 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+1,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ATN Invest s.r.o. v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Stará Ľubovňa ›

Sídlo ATN Invest s.r.o. v konkurze: Stará Ľubovňa

ATN Invest s.r.o. v konkurze sídli na adrese Zámocká 1542/121, 064 01 Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. V obci Stará Ľubovňa je 3 031 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 466. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Stará Ľubovňa3 031aktívnych
Subjektov v okrese Stará Ľubovňa9 466aktívnych
V tom istom odvetví3 700okres Stará Ľubovňa
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Stará Ľubovňa: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›

ATN Invest s.r.o. v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje

ATN Invest s.r.o. v konkurze (IČO 45903638) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 26. 11. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Milan Petrilák. Za rok 2019 sú v závierke tržby 46 781 € a výsledok hospodárenia +44 591 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 11. 2010
Skoršie názvyATN Invest s.r.o.
ObecStará Ľubovňa
OkresOkres Stará Ľubovňa
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ATN Invest s.r.o. v konkurze má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 46 781 €, typická firma odvetvia 86 068 € (medián z 9 980 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Stará Ľubovňa ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stará Ľubovňa ›

Sieť prepojení firmy ATN Invest s.r.o. v konkurze

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ATN Invest s.r.o. v konkurze

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ATN Invest s.r.o. v konkurze

  • Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 56 tis. €
  • Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu11odvetví chýba v meste Stará Ľubovňatypický nepokrytý dopyt 136 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SK TATRY s.r.o. v konkurzeALTONY s.r.o.Tetries s.r.o. v konkurzeKOVOTREND výrobné družstvo ORLOVTWISTA, spol. s r.o. v konkurze

Najväčšie firmy v obci Stará Ľubovňa

Ľubovnianska nemocnica, n. o.BEST SORTIMENTS, s.r.o.GURLEX, s.r.o.AS-SPOL, s.r.o.mkem, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Stará Ľubovňa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Stará Ľubovňa

MGS Group s. r. o.Camastra s. r. o.X-BOUW, s.r.o. konkurzeDOMUS Group s.r.o.MTD - BA, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk