ZO-HA s.r.o.
Banská Bystrica
53 261 €tržby 2013 ▼ 15 %−21 085 €strata 2013zaniknutá 12. 2. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 12. 2. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 62 445 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 13 : tržby 53 261 €, výsledok hospodárenia -21 085 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
ZO-HA s.r.o. (IČO 45899924), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 26. 10. 2010 do 12. 2. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ZO-HA
osobné náklady v roku 2013 boli 8 915 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 8 915 € | 6 745 € |
| 2012 | — | 8 274 € | 6 815 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 76 % 6 745 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 2 145 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci ZO-HA
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ZO-HA
Za rok 2013 má ZO-HA v závierke tržby 53 261 €, o 14,7 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −21 085 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2012: 62 445 €.
Výkaz ziskov a strát ZO-HA
Najvyššie tržby: rok 2012, 62 445 €. Najnižšie: rok 2013, 53 261 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | — |
| 2013 | 53 261 € |
| 2012 | 62 445 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −21 085 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | 0 € |
| 2013 | −21 085 € |
| 2012 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZO-HA
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −39,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZO-HA |
|---|---|
| 2014 | — |
| 2013 | −39,6 % |
| 2012 | 0,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZO-HA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 11 589 €, vlastné imanie −16 232 € a záväzky 27 821 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 11 589 € | −16 232 € | 27 821 € |
| 2013 | 11 589 € | −16 232 € | 27 821 € |
| 2012 | 9 050 € | −6 099 € | 15 149 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZO-HA (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | — | 0 € | 11 589 € | −16 232 € | 27 821 € | — | — |
| 2013 | 53 261 € | −21 085 € | 11 589 € | −16 232 € | 27 821 € | −11 754 € | −39,6 % |
| 2012 | 62 445 € | 0 € | 9 050 € | −6 099 € | 15 149 € | 8 512 € | 0,0 % |
Riziko: zaplatí ZO-HA?
Peniaze od štátu: ZO-HA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ZO-HA
Dátum vzniku ZO-HA je 26. 10. 2010. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19116/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 62 445 € · majetok 9 050 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ZO-HA v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
ZO-HA je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74). V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 533 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZO-HA 73. z 176.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DBA Tech s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 130 € (2025)
- PROJEKT ATELIÉR, s.r.o.Nová Baňa · tržby 118 695 € (2025)
- G&G Soft s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 118 469 € (2025)
- BASID s.r.o.Beluša · tržby 118 305 € (2025)
- Cultural Bridge, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 118 281 € (2025)
- R & I Solutions s.r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 118 279 € (2025)
- B I C Bratislava spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 118 105 € (2025)
- HSE SAFETY s.r.o.Žarnovica · tržby 117 807 € (2025)
- BPPO s.r.o.Prešov · tržby 117 559 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZO-HA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo ZO-HA: Banská Bystrica
ZO-HA sídli na adrese Trieda SNP 1395/50, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
ZO-HA: IČO, sídlo a základné údaje
ZO-HA s.r.o. (IČO 45899924) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 26. 10. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 12. 2. 2015, po 4 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 53 261 € a výsledok hospodárenia −21 085 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 74900 |
| Vznik | 26. 10. 2010 |
| Zánik | 12. 2. 2015 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ZO-HA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZO-HA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZO-HA
- Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
- Končiace zmluvy154zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
- Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava227 zmlúv za 3 roky · 1 893 845 € · naposledy 25. 9. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR215 zmlúv za 3 roky · 1 518 426 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.145 zmlúv za 3 roky · 228 400 € · naposledy 9. 9. 2026 Všetkých 3 215 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.90) v okrese Banská Bystrica
JGA, s.r.o.ASO VENDING s.r.o.DSD Pharma s.r.o.MASCOTT, s.r.o.M.R Institute, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.