VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Color System s.r.o.

Tornaľa · Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom

143 315 €tržby 2025 ▲ 27 %+7 585 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

143 315 €tržby 2025 ▲ 27 %
+7 585 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 128 477 €, výsledok hospodárenia -15 987 €
  2. 13 : tržby 71 076 €, výsledok hospodárenia -12 120 €
  3. 14 : tržby 91 134 €, výsledok hospodárenia -10 150 €
  4. 15 : tržby 54 382 €, výsledok hospodárenia 379 €
  5. 16 : tržby 44 248 €, výsledok hospodárenia -8 253 €
  6. 17 : tržby 64 613 €, výsledok hospodárenia 365 €
  7. 18 : tržby 32 759 €, výsledok hospodárenia 81 €
  8. 19 : tržby 30 752 €, výsledok hospodárenia 307 €
  9. 20 : tržby 40 476 €, výsledok hospodárenia 1 183 €
  10. 21 : tržby 30 927 €, výsledok hospodárenia 429 €
  11. 22 : tržby 11 065 €, výsledok hospodárenia -29 576 €
  12. 23 : tržby 103 708 €, výsledok hospodárenia 173 €
  13. 24 : tržby 113 013 €, výsledok hospodárenia 1 308 €
  14. 25 : tržby 143 315 €, výsledok hospodárenia 7 585 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Color System s.r.o. (IČO 45898359) mala v roku 2025 tržby 143 315 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Color System

Color System má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 758 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konateľ Color System

Podľa Registra právnických osôb koná za Color System 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník Color System

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Color System
Podiely spoločníkov na vkladoch Color System Dávid Bíró 100,0 %. Spolu 5 000 €. Dávid Bíró: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Dávid Bíró100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dávid Bíróod 26. 10. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Color System

Za rok 2025 má Color System v závierke tržby 143 315 €, o 26,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 585 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 143 315 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 060 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025143 tis. €▲ +26,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20257 585 €zisk
Majetok (aktíva) 2025118 tis. €
Vlastné imanie 2025−66 tis. €
Záväzky 2025185 tis. €155,9 % majetku
Pridaná hodnota 202531 tis. €
Zisková marža 2025+5,3 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−64 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 060 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Color System

Súvaha Color System

Všetky čísla zo závierok Color System (14 rokov)
Čísla zo závierok Color System po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025143 315 €7 585 €118 443 €−66 158 €184 601 €31 207 €+5,3 %
2024113 013 €1 308 €132 964 €−73 743 €206 707 €18 117 €+1,2 %
2023103 708 €173 €131 491 €−75 051 €206 542 €23 532 €+0,2 %
202211 065 €−29 576 €95 776 €−75 225 €171 001 €−2 298 €−267,3 %
202130 927 €429 €119 197 €−45 649 €164 846 €9 954 €+1,4 %
202040 476 €1 183 €116 943 €−46 078 €163 021 €13 216 €+2,9 %
201930 752 €307 €91 047 €−47 261 €138 308 €11 964 €+1,0 %
201832 759 €81 €56 834 €−47 567 €104 401 €8 663 €+0,2 %
201764 613 €365 €65 275 €−47 648 €112 923 €10 077 €+0,6 %
201644 248 €−8 253 €54 843 €−48 013 €102 856 €2 008 €−18,7 %
201554 382 €379 €47 438 €−38 799 €86 237 €8 893 €+0,7 %
201491 134 €−10 150 €56 063 €−39 160 €95 223 €5 820 €−11,1 %
201371 076 €−12 120 €51 612 €−29 010 €80 622 €−4 521 €−17,1 %
2012128 477 €−15 987 €50 708 €−16 891 €67 599 €1 930 €−12,4 %

Riziko: zaplatí Color System?

Color System a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Color System v objeme 13 470 € z rokov 2016 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Revúca: 13 470 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv13 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201629. 4. 2016

História firmy Color System

Dátum vzniku Color System je 29. 12. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19416/S
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023162350
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 128 477 € · majetok 50 708 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Revúca, hodnota zmluvy 13 470 €. Firma vznikla 29. 12. 2010.
  5. Nový štatutár: Dávid BíróKonateľ
  6. Nový spoločník: Dávid BíróSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 143 315 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Color System

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • skladovanie
  • reklamné a marketingové služby
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • prenájom hnuteľných vecí
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Color System v odvetví maloobchod

Color System je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), Color System má 143 315 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Revúca je v tomto odvetví 283 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Color System 19. z 49.

V odvetví v okrese Revúca283aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 918Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Color System, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Revúca ›

Sídlo Color System: Tornaľa

Color System sídli na adrese Mierová 244, 982 01 Tornaľa, okres Revúca. V obci Tornaľa je 680 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 516. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Tornaľa680aktívnych
Subjektov v okrese Revúca3 516aktívnych
V tom istom odvetví283okres Revúca
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Tornaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Revúca ›Adresár firiem v okrese Revúca ›

Color System: IČO, sídlo a základné údaje

Color System s.r.o. (IČO 45898359) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tornaľa, okres Revúca. Dátum vzniku je 29. 12. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Dávid Bíró. Za rok 2025 sú v závierke tržby 143 315 € a výsledok hospodárenia +7 585 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom (SK NACE 4752)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 12. 2010
ObecTornaľa
OkresOkres Revúca
Vyrubená daň z príjmov2 060 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Color System s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 143 315 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Revúca ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Revúca ›

Sieť prepojení firmy Color System

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Color System

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Color System

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 000 €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Tornaľatypický nepokrytý dopyt 271 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Tornaľa

LVD S3, a. s.ARIES 2, s.r.o.I.P.A. - Kovovýroba spol.s.r.o.OCHRANA ZDRAVIA, s.r.o.Ladislav Belica L B Trans s.r.o.Všetky firmy v obci Tornaľa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.52) v okrese Revúca

LEG - KOVO s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk