VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GSB Slovakia s.r.o.

Martin · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

103 €tržby 2021 ▼ 50 %−271 €strata 2021

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

103 €tržby 2021 ▼ 50 %
−271 €strata 2021
  1. 12 : tržby 3 301 €, výsledok hospodárenia -2 735 €
  2. 13 : tržby 13 056 €, výsledok hospodárenia 159 €
  3. 14 : tržby 13 364 €, výsledok hospodárenia -17 491 €
  4. 15 : tržby 11 636 €, výsledok hospodárenia -15 685 €
  5. 16 : tržby 3 071 €, výsledok hospodárenia -328 €
  6. 17 : tržby 20 686 €, výsledok hospodárenia -13 053 €
  7. 18 : tržby 3 772 €, výsledok hospodárenia 623 €
  8. 19 : tržby 1 227 €, výsledok hospodárenia 554 €
  9. 20 : tržby 205 €, výsledok hospodárenia -1 468 €
  10. 21 : tržby 103 €, výsledok hospodárenia -271 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -79 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -91 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -442 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -436 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GSB Slovakia s.r.o. (IČO 45887721), sídlo Martin, je v registri zapísaná od 19. 10. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GSB Slovakia

osobné náklady v roku 2016 boli -125 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 18. 10. 2026.

Konateľ GSB Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za GSB Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník GSB Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GSB Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch GSB Slovakia Ing. Marián Semivan 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Marián Semivan: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Marián Semivan100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Marián Semivanod 8. 1. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GSB Slovakia

Za rok 2021 má GSB Slovakia v závierke tržby 103 €, o 49,8 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −271 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 20 686 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2021103 €▼ −49,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2021−271 €strata
Majetok (aktíva) 2025196 tis. €
Vlastné imanie 2025−58 tis. €
Záväzky 2025254 tis. €129,6 % majetku
Zisková marža 2021−263,1 %medián odvetvia +2,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−51 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát GSB Slovakia

Súvaha GSB Slovakia

Všetky čísla zo závierok GSB Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok GSB Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−436 €196 081 €−57 975 €254 056 €——
2024—−442 €196 037 €−57 539 €253 576 €——
2023—−91 €196 139 €−57 097 €253 236 €——
2022—−79 €196 230 €−57 007 €253 237 €——
2021103 €−271 €196 309 €−56 928 €253 237 €−163 €−263,1 %
2020205 €−1 468 €196 550 €−56 657 €253 207 €−1 264 €−716,1 %
20191 227 €554 €217 303 €−55 189 €272 492 €636 €+45,2 %
20183 772 €623 €2 209 €−55 743 €57 952 €873 €+16,5 %
201720 686 €−13 053 €18 646 €−56 366 €75 012 €−12 028 €−63,1 %
20163 071 €−328 €36 167 €−43 313 €79 480 €668 €−10,7 %
201511 636 €−15 685 €37 568 €−42 985 €80 553 €−4 237 €−134,8 %
201413 364 €−17 491 €58 089 €−27 300 €85 389 €−834 €−130,9 %
201313 056 €159 €55 794 €−10 309 €66 103 €6 279 €+1,2 %
20123 301 €−2 735 €65 668 €−11 468 €77 136 €202 €−82,9 %

Riziko: zaplatí GSB Slovakia?

Peniaze od štátu: GSB Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy GSB Slovakia

Dátum vzniku GSB Slovakia je 19. 10. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53648/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023123465
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 3 301 € · majetok 65 668 €
  4. Nový štatutár: Ing. Marián SemivanKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Marián SemivanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GSB Slovakia

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • maloobchod a veľkoobchod
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

GSB Slovakia v odvetví veľkoobchod

GSB Slovakia je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 117 726 € (15 624 závierok), GSB Slovakia má 103 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 1 029 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GSB Slovakia 343. z 344.

V odvetví v okrese Martin1 029aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 624Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia118 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+2,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GSB Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Martin ›

Sídlo GSB Slovakia: Martin

GSB Slovakia sídli na adrese Jesenského 11, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 910 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 726. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Martin8 910aktívnych
Subjektov v okrese Martin15 726aktívnych
V tom istom odvetví1 029okres Martin
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›

GSB Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

GSB Slovakia s.r.o. (IČO 45887721) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 19. 10. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ing. Marián Semivan. Za rok 2021 sú v závierke tržby 103 € a výsledok hospodárenia −271 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 10. 2010
ObecMartin
OkresOkres Martin
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) GSB Slovakia s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 103 €, typická firma odvetvia 117 726 € (medián z 15 624 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Martin ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›

Sieť prepojení firmy GSB Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GSB Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GSB Slovakia

  • Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 300 €
  • Výhry konkurentov176firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LKT, s.r.o.LKT Holding s. r. o.DSK INVEST, s.r.o.MARTIMEX, akciová spoločnosť, MartinVIOS-SK, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Martin

ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Martin

BRAMA-SK, s.r.o.TRADE-DAM, s.r.o.MSM PONY s.r.o.VAW WELDING, s.r.o.FLORIAN, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk