OMNIGENA s.r.o.
Rimavská Sobota · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
162 096 €tržby 2025 ▲ 7 %−4 829 €strata 2025aktívna 15 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 50 415 €, výsledok hospodárenia -5 628 €
- 13 : tržby 50 255 €, výsledok hospodárenia 2 009 €
- 14 : tržby 51 756 €, výsledok hospodárenia 712 €
- 15 : tržby 55 313 €, výsledok hospodárenia 616 €
- 16 : tržby 67 673 €, výsledok hospodárenia 7 526 €
- 17 : tržby 71 562 €, výsledok hospodárenia 3 614 €
- 18 : tržby 78 702 €, výsledok hospodárenia 716 €
- 19 : tržby 88 380 €, výsledok hospodárenia 8 918 €
- 20 : tržby 102 774 €, výsledok hospodárenia 16 899 €
- 21 : tržby 130 102 €, výsledok hospodárenia 34 730 €
- 22 : tržby 132 860 €, výsledok hospodárenia 21 940 €
- 23 : tržby 153 132 €, výsledok hospodárenia 11 962 €
- 24 : tržby 151 469 €, výsledok hospodárenia 5 840 €
- 25 : tržby 162 096 €, výsledok hospodárenia -4 829 €
OMNIGENA s.r.o. (IČO 45885567) mala v roku 2025 tržby 162 096 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci OMNIGENA
V roku 2025 mala OMNIGENA priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 72 724 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 483 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Rimavská Sobota bola v roku 2025 1 784 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 72 724 € | — |
| 2024 | — | 55 604 € | — |
| 2023 | — | 68 198 € | — |
| 2022 | — | 34 435 € | — |
| 2021 | — | 36 336 € | — |
| 2020 | — | 27 860 € | — |
| 2019 | — | 21 793 € | — |
| 2018 | — | 25 822 € | — |
| 2017 | — | 24 631 € | — |
| 2016 | — | 25 194 € | — |
| 2015 | — | 24 004 € | — |
| 2014 | — | 24 034 € | — |
| 2013 | — | 23 751 € | 16 843 € |
| 2012 | — | 25 323 € | 18 616 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- OMNIGENA, odhad zo závierky1 483 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Rimavská Sobota1 784 €
- Všetky odvetvia v okrese Rimavská Sobota1 444 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc na Slovensku2 117 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Zdravotníctvo a sociálna pomoc, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konatelia OMNIGENA
Podľa Registra právnických osôb konajú za OMNIGENA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločníci OMNIGENA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- MUDr. Gabriela Miklová50,0 %
- MUDr. Milan Fekeč50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Gabriela Miklováod 19. 10. 2010 | 2 500 € | 50,0 % |
| MUDr. Milan Fekečod 19. 10. 2010 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok OMNIGENA
Za rok 2025 má OMNIGENA v závierke tržby 162 096 €, o 7,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 829 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 162 096 €.
Výkaz ziskov a strát OMNIGENA
Najvyššie tržby: rok 2025, 162 096 €. Najnižšie: rok 2013, 50 255 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 162 096 € |
| 2024 | 151 469 € |
| 2023 | 153 132 € |
| 2022 | 132 860 € |
| 2021 | 130 102 € |
| 2020 | 102 774 € |
| 2019 | 88 380 € |
| 2018 | 78 702 € |
| 2017 | 71 562 € |
| 2016 | 67 673 € |
| 2015 | 55 313 € |
| 2014 | 51 756 € |
| 2013 | 50 255 € |
| 2012 | 50 415 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 105 025 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 829 € |
| 2024 | 5 840 € |
| 2023 | 11 962 € |
| 2022 | 21 940 € |
| 2021 | 34 730 € |
| 2020 | 16 899 € |
| 2019 | 8 918 € |
| 2018 | 716 € |
| 2017 | 3 614 € |
| 2016 | 7 526 € |
| 2015 | 616 € |
| 2014 | 712 € |
| 2013 | 2 009 € |
| 2012 | −5 628 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- OMNIGENA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −3,0 %, medián odvetvia +15,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | OMNIGENA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −3,0 % | +15,7 % |
| 2024 | +3,9 % | +16,0 % |
| 2023 | +7,8 % | +17,2 % |
| 2022 | +16,5 % | +16,1 % |
| 2021 | +26,7 % | +15,7 % |
| 2020 | +16,4 % | +14,2 % |
| 2019 | +10,1 % | +13,5 % |
| 2018 | +0,9 % | +11,4 % |
| 2017 | +5,1 % | +10,2 % |
| 2016 | +11,1 % | +10,9 % |
| 2015 | +1,1 % | +9,9 % |
| 2014 | +1,4 % | — |
| 2013 | +4,0 % | — |
| 2012 | −11,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 11 z 13 rokov, najviac v roku 2021 (+26,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +7,0 % |
| 2024 | −1,1 % |
| 2023 | +15,3 % |
| 2022 | +2,1 % |
| 2021 | +26,6 % |
| 2020 | +16,3 % |
| 2019 | +12,3 % |
| 2018 | +10,0 % |
| 2017 | +5,7 % |
| 2016 | +22,3 % |
| 2015 | +6,9 % |
| 2014 | +3,0 % |
| 2013 | −0,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha OMNIGENA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 116 271 €, vlastné imanie 97 557 € a záväzky 18 714 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 116 271 € | 97 557 € | 18 714 € |
| 2024 | 112 750 € | 102 386 € | 10 364 € |
| 2023 | 122 848 € | 116 546 € | 6 302 € |
| 2022 | 110 327 € | 104 584 € | 5 743 € |
| 2021 | 98 975 € | 82 644 € | 16 331 € |
| 2020 | 60 129 € | 48 263 € | 11 866 € |
| 2019 | 41 884 € | 31 364 € | 10 520 € |
| 2018 | 35 229 € | 22 446 € | 12 783 € |
| 2017 | 32 031 € | 21 730 € | 10 301 € |
| 2016 | 23 871 € | 12 617 € | 11 254 € |
| 2015 | 19 332 € | 5 090 € | 14 242 € |
| 2014 | 25 945 € | 4 474 € | 21 471 € |
| 2013 | 18 472 € | 3 762 € | 14 710 € |
| 2012 | 16 918 € | 1 754 € | 15 164 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok OMNIGENA (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162 096 € | −4 829 € | 116 271 € | 97 557 € | 18 714 € | 73 738 € | −3,0 % |
| 2024 | 151 469 € | 5 840 € | 112 750 € | 102 386 € | 10 364 € | 67 871 € | +3,9 % |
| 2023 | 153 132 € | 11 962 € | 122 848 € | 116 546 € | 6 302 € | 86 397 € | +7,8 % |
| 2022 | 132 860 € | 21 940 € | 110 327 € | 104 584 € | 5 743 € | 65 348 € | +16,5 % |
| 2021 | 130 102 € | 34 730 € | 98 975 € | 82 644 € | 16 331 € | 81 534 € | +26,7 % |
| 2020 | 102 774 € | 16 899 € | 60 129 € | 48 263 € | 11 866 € | 49 480 € | +16,4 % |
| 2019 | 88 380 € | 8 918 € | 41 884 € | 31 364 € | 10 520 € | 34 660 € | +10,1 % |
| 2018 | 78 702 € | 716 € | 35 229 € | 22 446 € | 12 783 € | 27 629 € | +0,9 % |
| 2017 | 71 562 € | 3 614 € | 32 031 € | 21 730 € | 10 301 € | 30 539 € | +5,1 % |
| 2016 | 67 673 € | 7 526 € | 23 871 € | 12 617 € | 11 254 € | 36 341 € | +11,1 % |
| 2015 | 55 313 € | 616 € | 19 332 € | 5 090 € | 14 242 € | 26 016 € | +1,1 % |
| 2014 | 51 756 € | 712 € | 25 945 € | 4 474 € | 21 471 € | 25 879 € | +1,4 % |
| 2013 | 50 255 € | 2 009 € | 18 472 € | 3 762 € | 14 710 € | 26 455 € | +4,0 % |
| 2012 | 50 415 € | −5 628 € | 16 918 € | 1 754 € | 15 164 € | 20 584 € | −11,2 % |
Riziko: zaplatí OMNIGENA?
OMNIGENA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 35 zmlúv s dodávateľom OMNIGENA z rokov 2012 až 2026.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2025 | 2 | 0 € |
| 2024 | 2 | 0 € |
| 2023 | 2 | 0 € |
| 2022 | 3 | 0 € |
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
| 2019 | 4 | 0 € |
| 2018 | 2 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2015 | 4 | 0 € |
| 2014 | 1 | 0 € |
| 2013 | 3 | 0 € |
| 2012 | 5 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy OMNIGENA
Dátum vzniku OMNIGENA je 19. 10. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19073/S
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 19. 10. 2010.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 50 415 € · majetok 16 918 €
- Nový spoločník: MUDr. Gabriela MiklováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 162 096 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti OMNIGENA
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- dopravná zdravotná služba
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- reklamné a marketingové služby
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
- donášková služba
- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore všeobecné lekárstvo
- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore chirurgia a ozonoterapia v chirurgii
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
OMNIGENA v odvetví zdravotníctvo
OMNIGENA je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), OMNIGENA má 162 096 €, čo je 89 % mediánu. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 129 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OMNIGENA 51. z 77.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 283 €, polovica do 182 668 €, tri štvrtiny do 285 444 €; 10 % firiem má viac než 569 937 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 316 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 283 € |
| medián | 182 668 € |
| horný kvartil | 285 444 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 937 € |
| OMNIGENA | 162 096 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- OMNIGENA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby OMNIGENA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | OMNIGENA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 162 096 € | 182 668 € |
| 2024 | 151 469 € | 175 576 € |
| 2023 | 153 132 € | 163 167 € |
| 2022 | 132 860 € | 137 698 € |
| 2021 | 130 102 € | 124 862 € |
| 2020 | 102 774 € | 106 843 € |
| 2019 | 88 380 € | 104 573 € |
| 2018 | 78 702 € | 91 372 € |
| 2017 | 71 562 € | 83 292 € |
| 2016 | 67 673 € | 80 644 € |
| 2015 | 55 313 € | 74 470 € |
| 2014 | 51 756 € | — |
| 2013 | 50 255 € | — |
| 2012 | 50 415 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| OMNIGENA | 162 096 € |
|---|---|
| medián okresu Rimavská Sobota | 205 798 € |
| medián kraja | 174 217 € |
| medián Slovenska | 182 668 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ONCOMEDICAL, s.r.o.Veľký Krtíš · tržby 364 847 € (2025)
- SORRISSO s.r.o.Čataj · tržby 364 610 € (2025)
- DIAGMED s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 364 550 € (2025)
- PALMED, s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 364 538 € (2025)
- iDental, s.r.o.Prešov · tržby 363 993 € (2025)
- Galileo - Medici, s.r.o.Topoľníky · tržby 363 865 € (2025)
- Kardiomedina s. r. o.Ružomberok · tržby 363 846 € (2025)
- GynMart, gynekologické centrum, s.r.o.Martin · tržby 363 777 € (2025)
- MEDISON PLUS, s.r.o.Kúty · tržby 363 711 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OMNIGENA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo OMNIGENA: Rimavská Sobota
OMNIGENA sídli na adrese Mládeže 5, 979 01 Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. V obci Rimavská Sobota je 3 197 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 112.
Rimavská Sobota: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
OMNIGENA: IČO, sídlo a základné údaje
OMNIGENA s.r.o. (IČO 45885567) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 19. 10. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú MUDr. Gabriela Miklová a MUDr. Milan Fekeč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 162 096 € a výsledok hospodárenia −4 829 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 10. 2010 |
| Obec | Rimavská Sobota |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) OMNIGENA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 162 096 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rimavská Sobota ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Rimavská Sobota ›
Sieť prepojení firmy OMNIGENA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu OMNIGENA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu OMNIGENA
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 375 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Rimavská Sobotatypický nepokrytý dopyt 1,4 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 322 zmlúv za 3 roky · 50 831 € · naposledy 31. 8. 2026Fakultná nemocnica Trenčín175 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 6. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou127 zmlúv za 3 roky · 827 317 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 325 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rimavská Sobota
TAURIS, a.s.CONTINENTAL TOBACCO SLOVAKIA s. r. o.Gemer Pannónia, s.r.o.TE Connectivity Slovakia s.r.o.YURA ELTEC Corporation Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Rimavská Sobota ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Rimavská Sobota
TATRAMEDIK, s.r.o.EDIMED s.r.o.AVIMED, s.r.o.DARIMED, s.r.o.MEDIOL s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.