MUDr. Martinková Janka, s.r.o.
Veľký Krtíš · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
53 230 €tržby 2025 ▼ 4 %+4 688 €zisk 2025aktívna 15 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 33 471 €, výsledok hospodárenia 1 960 €
- 13 : tržby 34 059 €, výsledok hospodárenia 478 €
- 14 : tržby 32 458 €, výsledok hospodárenia 1 995 €
- 15 : tržby 31 903 €, výsledok hospodárenia 1 042 €
- 16 : tržby 32 767 €, výsledok hospodárenia 4 110 €
- 17 : tržby 32 650 €, výsledok hospodárenia 368 €
- 18 : tržby 41 194 €, výsledok hospodárenia 7 886 €
- 19 : tržby 48 230 €, výsledok hospodárenia 7 994 €
- 20 : tržby 49 024 €, výsledok hospodárenia 7 789 €
- 21 : tržby 42 331 €, výsledok hospodárenia 3 853 €
- 22 : tržby 47 622 €, výsledok hospodárenia 3 806 €
- 23 : tržby 52 216 €, výsledok hospodárenia 4 882 €
- 24 : tržby 55 576 €, výsledok hospodárenia 9 122 €
- 25 : tržby 53 230 €, výsledok hospodárenia 4 688 €
MUDr. Martinková Janka, s.r.o. (IČO 45879702) mala v roku 2025 tržby 53 230 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MUDr. Martinková Janka
V roku 2025 mala MUDr. Martinková Janka priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 37 260 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 37 260 € | 25 504 € |
| 2024 | — | 35 154 € | 23 482 € |
| 2023 | — | 31 593 € | 21 006 € |
| 2022 | — | 28 151 € | 20 020 € |
| 2021 | — | 25 502 € | 18 223 € |
| 2020 | — | 26 021 € | 18 338 € |
| 2019 | — | 25 682 € | 17 558 € |
| 2013 | — | 22 875 € | 16 686 € |
| 2012 | — | 21 775 € | 16 267 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 68 % 25 504 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 8 727 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ MUDr. Martinková Janka
Podľa Registra právnických osôb koná za MUDr. Martinková Janka 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník MUDr. Martinková Janka
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Janka Martinková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Janka Martinkováod 16. 10. 2010 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MUDr. Martinková Janka
Za rok 2025 má MUDr. Martinková Janka v závierke tržby 53 230 €, o 4,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 688 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 55 576 €.
Výkaz ziskov a strát MUDr. Martinková Janka
Najvyššie tržby: rok 2024, 55 576 €. Najnižšie: rok 2015, 31 903 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 53 230 € |
| 2024 | 55 576 € |
| 2023 | 52 216 € |
| 2022 | 47 622 € |
| 2021 | 42 331 € |
| 2020 | 49 024 € |
| 2019 | 48 230 € |
| 2018 | 41 194 € |
| 2017 | 32 650 € |
| 2016 | 32 767 € |
| 2015 | 31 903 € |
| 2014 | 32 458 € |
| 2013 | 34 059 € |
| 2012 | 33 471 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 59 973 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 688 € |
| 2024 | 9 122 € |
| 2023 | 4 882 € |
| 2022 | 3 806 € |
| 2021 | 3 853 € |
| 2020 | 7 789 € |
| 2019 | 7 994 € |
| 2018 | 7 886 € |
| 2017 | 368 € |
| 2016 | 4 110 € |
| 2015 | 1 042 € |
| 2014 | 1 995 € |
| 2013 | 478 € |
| 2012 | 1 960 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MUDr. Martinková Janka
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,8 %, medián odvetvia +15,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MUDr. Martinková Janka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,8 % | +15,7 % |
| 2024 | +16,4 % | +16,0 % |
| 2023 | +9,3 % | +17,2 % |
| 2022 | +8,0 % | +16,1 % |
| 2021 | +9,1 % | +15,7 % |
| 2020 | +15,9 % | +14,2 % |
| 2019 | +16,6 % | +13,5 % |
| 2018 | +19,1 % | +11,4 % |
| 2017 | +1,1 % | +10,2 % |
| 2016 | +12,5 % | +10,9 % |
| 2015 | +3,3 % | +9,9 % |
| 2014 | +6,1 % | — |
| 2013 | +1,4 % | — |
| 2012 | +5,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2018 (+26,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −4,2 % |
| 2024 | +6,4 % |
| 2023 | +9,6 % |
| 2022 | +12,5 % |
| 2021 | −13,7 % |
| 2020 | +1,6 % |
| 2019 | +17,1 % |
| 2018 | +26,2 % |
| 2017 | −0,4 % |
| 2016 | +2,7 % |
| 2015 | −1,7 % |
| 2014 | −4,7 % |
| 2013 | +1,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MUDr. Martinková Janka
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 961 €, vlastné imanie 17 467 € a záväzky 7 494 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 961 € | 17 467 € | 7 494 € |
| 2024 | 59 938 € | 53 324 € | 6 614 € |
| 2023 | 49 731 € | 44 202 € | 5 529 € |
| 2022 | 49 365 € | 44 697 € | 4 668 € |
| 2021 | 51 212 € | 40 891 € | 10 321 € |
| 2020 | 52 206 € | 37 038 € | 14 877 € |
| 2019 | 47 847 € | 28 601 € | 19 162 € |
| 2018 | 27 008 € | 20 607 € | 6 232 € |
| 2017 | 16 203 € | 12 721 € | 3 313 € |
| 2016 | 15 797 € | 12 352 € | 3 445 € |
| 2015 | 11 015 € | 8 242 € | 2 773 € |
| 2014 | 14 142 € | 7 201 € | 6 941 € |
| 2013 | 15 793 € | 5 016 € | 10 777 € |
| 2012 | 16 966 € | 4 539 € | 12 427 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MUDr. Martinková Janka (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 230 € | 4 688 € | 24 961 € | 17 467 € | 7 494 € | 44 067 € | +8,8 % |
| 2024 | 55 576 € | 9 122 € | 59 938 € | 53 324 € | 6 614 € | 47 152 € | +16,4 % |
| 2023 | 52 216 € | 4 882 € | 49 731 € | 44 202 € | 5 529 € | 43 709 € | +9,3 % |
| 2022 | 47 622 € | 3 806 € | 49 365 € | 44 697 € | 4 668 € | 39 586 € | +8,0 % |
| 2021 | 42 331 € | 3 853 € | 51 212 € | 40 891 € | 10 321 € | 35 892 € | +9,1 % |
| 2020 | 49 024 € | 7 789 € | 52 206 € | 37 038 € | 14 877 € | 41 288 € | +15,9 % |
| 2019 | 48 230 € | 7 994 € | 47 847 € | 28 601 € | 19 162 € | 37 887 € | +16,6 % |
| 2018 | 41 194 € | 7 886 € | 27 008 € | 20 607 € | 6 232 € | 33 199 € | +19,1 % |
| 2017 | 32 650 € | 368 € | 16 203 € | 12 721 € | 3 313 € | 21 710 € | +1,1 % |
| 2016 | 32 767 € | 4 110 € | 15 797 € | 12 352 € | 3 445 € | 26 381 € | +12,5 % |
| 2015 | 31 903 € | 1 042 € | 11 015 € | 8 242 € | 2 773 € | 23 225 € | +3,3 % |
| 2014 | 32 458 € | 1 995 € | 14 142 € | 7 201 € | 6 941 € | 25 597 € | +6,1 % |
| 2013 | 34 059 € | 478 € | 15 793 € | 5 016 € | 10 777 € | 27 540 € | +1,4 % |
| 2012 | 33 471 € | 1 960 € | 16 966 € | 4 539 € | 12 427 € | 26 442 € | +5,9 % |
Riziko: zaplatí MUDr. Martinková Janka?
MUDr. Martinková Janka a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 28 zmlúv s dodávateľom MUDr. Martinková Janka z rokov 2012 až 2025.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 4 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0 € |
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2023 | 2 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2019 | 2 | 0 € |
| 2018 | 5 | 0 € |
| 2017 | 1 | 0 € |
| 2015 | 3 | 0 € |
| 2014 | 2 | 0 € |
| 2013 | 2 | 0 € |
| 2012 | 4 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy MUDr. Martinková Janka
Dátum vzniku MUDr. Martinková Janka je 16. 10. 2010, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19071/S
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 16. 10. 2010.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 33 471 € · majetok 16 966 €
- Nový spoločník: MUDr. Janka MartinkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 53 230 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MUDr. Martinková Janka
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia : špecializovaná ambulancia, študijný odbor : všeobecné lekárstvo, špecializovaný odbor : vnútorné lekárstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
MUDr. Martinková Janka v odvetví zdravotníctvo
MUDr. Martinková Janka je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), MUDr. Martinková Janka má 53 230 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 70 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MUDr. Martinková Janka 36. z 38.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 283 €, polovica do 182 668 €, tri štvrtiny do 285 444 €; 10 % firiem má viac než 569 937 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 316 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 283 € |
| medián | 182 668 € |
| horný kvartil | 285 444 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 937 € |
| MUDr. Martinková Janka | 53 230 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MUDr. Martinková Janka
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MUDr. Martinková Janka s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MUDr. Martinková Janka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 53 230 € | 182 668 € |
| 2024 | 55 576 € | 175 576 € |
| 2023 | 52 216 € | 163 167 € |
| 2022 | 47 622 € | 137 698 € |
| 2021 | 42 331 € | 124 862 € |
| 2020 | 49 024 € | 106 843 € |
| 2019 | 48 230 € | 104 573 € |
| 2018 | 41 194 € | 91 372 € |
| 2017 | 32 650 € | 83 292 € |
| 2016 | 32 767 € | 80 644 € |
| 2015 | 31 903 € | 74 470 € |
| 2014 | 32 458 € | — |
| 2013 | 34 059 € | — |
| 2012 | 33 471 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MUDr. Martinková Janka | 53 230 € |
|---|---|
| medián okresu Veľký Krtíš | 182 698 € |
| medián kraja | 174 217 € |
| medián Slovenska | 182 668 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IdealSmile studio s. r. o.Vranov nad Topľou · tržby 119 281 € (2025)
- O R L, s.r.o.Humenné · tržby 119 272 € (2025)
- MEGA LENS, s.r.o.Prešov · tržby 119 240 € (2025)
- Dermatica s.r.o.Dunajská Streda · tržby 119 144 € (2025)
- POBE s.r.o.Bežovce · tržby 119 087 € (2025)
- Mirandola s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 050 € (2025)
- T. T. Ambulancia s. r. o.Veľké Kapušany · tržby 118 977 € (2025)
- Oftal.com s.r.o.Komárno · tržby 118 939 € (2025)
- Ščasná, s.r.o.Šoporňa · tržby 118 910 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MUDr. Martinková Janka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MUDr. Martinková Janka: Veľký Krtíš
MUDr. Martinková Janka sídli na adrese Nemocničná 1, 990 01 Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš. V obci Veľký Krtíš je 2 069 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 847. Na tej istej adrese je zapísaných 16 aktívnych subjektov.
Veľký Krtíš: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›
MUDr. Martinková Janka: IČO, sídlo a základné údaje
MUDr. Martinková Janka, s.r.o. (IČO 45879702) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 16. 10. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je MUDr. Janka Martinková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 53 230 € a výsledok hospodárenia +4 688 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 10. 2010 |
| Obec | Veľký Krtíš |
| Okres | Okres Veľký Krtíš |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) MUDr. Martinková Janka, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 53 230 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Veľký Krtíš ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Veľký Krtíš ›
Sieť prepojení firmy MUDr. Martinková Janka
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MUDr. Martinková Janka
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MUDr. Martinková Janka
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Veľký Krtíštypický nepokrytý dopyt 100 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 292 zmlúv za 3 roky · 50 831 € · naposledy 31. 8. 2026Fakultná nemocnica Trenčín174 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 6. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou127 zmlúv za 3 roky · 827 317 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 325 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Veľký Krtíš
Babičkin dvor, a.s.Deaf group s.r.o.SKL MECHANIC s.r.o.FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.Všeobecná nemocnica s poliklinikou, n. o.Všetky firmy v obci Veľký Krtíš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Veľký Krtíš
Resutík s.r.o.ONCOMEDICAL, s.r.o.INTERPRAMED s.r.o.MD medical s.r.o.MediNek GP, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.