VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bežci VK

Veľký Krtíš · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

2 300 €tržby 2023 ▲ 53 %−2 135 €strata 2023

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 300 €tržby 2023 ▲ 53 %
−2 135 €strata 2023
  1. 21 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia 2 996 €
  2. 22 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia -519 €
  3. 23 : tržby 2 300 €, výsledok hospodárenia -2 135 €
  4. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 886 €
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -41 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Bežci VK (IČO 45757861), sídlo Veľký Krtíš, je v registri zapísaná od 8. 3. 2006 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Bežci VK

Podľa Registra právnických osôb koná za Bežci VK 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Bežci VK

Za rok 2023 má Bežci VK v závierke tržby 2 300 €, o 53,3 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −2 135 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 2 300 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20232 300 €▲ +53,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023−2 135 €strata
Majetok (aktíva) 20253 671 €
Vlastné imanie 20253 671 €
Zisková marža 2023−92,8 %medián odvetvia +4,1 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−1 585 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Bežci VK

Súvaha Bežci VK

Všetky čísla zo závierok Bežci VK (5 rokov)
Čísla zo závierok Bežci VK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−41 €3 671 €3 671 €———
2024—−1 886 €3 712 €3 712 €———
20232 300 €−2 135 €5 599 €5 599 €——−92,8 %
20221 500 €−519 €7 724 €7 724 €0 €—−34,6 %
20212 200 €2 996 €8 244 €8 244 €0 €—+136,2 %

Riziko: zaplatí Bežci VK?

Bežci VK a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom Bežci VK v objeme 7 500 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Veľký Krtíš, J.A.Komenského 3: 4 800 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom7Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv7 500 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202224. 5. 2022

História firmy Bežci VK

Dátum vzniku Bežci VK je 8. 3. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné meno: spoločnosť Karug. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-27756
  2. Zmena obchodného menaPredtým spoločnosť Karug, odvtedy Bežci VK.
  3. Nový štatutár: Ivan GyörgyIný štatutárny orgán
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 2 200 € · majetok 8 244 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Banskobystrický samosprávny kraj, hodnota zmluvy 1 500 €. Firma vznikla 8. 3. 2006.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Bežci VK

  • kluby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Bežci VK v odvetví členské organizácie

Bežci VK je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 8 796 € (10 600 závierok), Bežci VK má 2 300 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 470 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bežci VK 79. z 107.

V odvetví v okrese Veľký Krtíš470aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 600Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia8 796 €rok 2023
Medián ziskovej marže+4,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bežci VK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Veľký Krtíš ›

Sídlo Bežci VK: Veľký Krtíš

Bežci VK sídli na adrese Venevská 16, 990 01 Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš. V obci Veľký Krtíš je 2 075 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 847. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Veľký Krtíš2 075aktívnych
Subjektov v okrese Veľký Krtíš5 847aktívnych
V tom istom odvetví470okres Veľký Krtíš
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Veľký Krtíš: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›

Bežci VK: IČO, sídlo a základné údaje

Bežci VK (IČO 45757861) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 8. 3. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Ivan György. Za rok 2023 sú v závierke tržby 2 300 € a výsledok hospodárenia −2 135 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik8. 3. 2006
Skoršie názvyspoločnosť Karug
ObecVeľký Krtíš
OkresOkres Veľký Krtíš
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Bežci VK má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 2 300 €, typická firma odvetvia 8 796 € (medián z 10 600 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Veľký Krtíš ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Veľký Krtíš ›

Sieť prepojení firmy Bežci VK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bežci VK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Bežci VK

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 485 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 388zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v meste Veľký Krtíštypický nepokrytý dopyt 100 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Veľký Krtíš

Babičkin dvor, a.s.Deaf group s.r.o.SKL MECHANIC s.r.o.FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.Všeobecná nemocnica s poliklinikou, n. o.Všetky firmy v obci Veľký Krtíš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Veľký Krtíš

KoronArtCentrum prvého kontaktu pre podnikateľov…Komunitné Centrum MenšínHRADČANRegioDev

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk