proAnt, s.r.o.
Poprad · Služby súvisiace s pestovaním plodín
29 376 €tržby 2025 ▲ 97 %+7 152 €zisk 2025aktívna 16 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 24 837 €, výsledok hospodárenia 417 €
- 13 : tržby 13 503 €, výsledok hospodárenia 561 €
- 14 : tržby 4 985 €, výsledok hospodárenia -5 727 €
- 15 : tržby 2 393 €, výsledok hospodárenia 263 €
- 16 : tržby 6 370 €, výsledok hospodárenia 1 326 €
- 17 : tržby 8 170 €, výsledok hospodárenia 2 968 €
- 18 : tržby 16 898 €, výsledok hospodárenia -73 €
- 19 : tržby 8 031 €, výsledok hospodárenia -1 094 €
- 20 : tržby 24 245 €, výsledok hospodárenia 1 093 €
- 21 : tržby 2 865 €, výsledok hospodárenia -2 935 €
- 22 : tržby 20 654 €, výsledok hospodárenia 3 213 €
- 23 : tržby 42 689 €, výsledok hospodárenia 4 028 €
- 24 : tržby 14 926 €, výsledok hospodárenia -120 €
- 25 : tržby 29 376 €, výsledok hospodárenia 7 152 €
proAnt, s.r.o. (IČO 45724997) mala v roku 2025 tržby 29 376 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci proAnt
V roku 2025 mala proAnt priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli 115 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | — | — |
| 2021 | — | 115 € | 86 € |
| 2020 | — | 5 409 € | 4 023 € |
| 2019 | — | 3 220 € | 2 400 € |
| 2016 | — | 967 € | — |
| 2015 | — | 657 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2021
- Mzdy 75 % 86 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 29 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2021 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ proAnt
Podľa Registra právnických osôb koná za proAnt 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník proAnt
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lenka Cinová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lenka Cinováod 28. 3. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok proAnt
Za rok 2025 má proAnt v závierke tržby 29 376 €, o 96,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 152 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 42 689 €.
Výkaz ziskov a strát proAnt
Najvyššie tržby: rok 2023, 42 689 €. Najnižšie: rok 2015, 2 393 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 29 376 € |
| 2024 | 14 926 € |
| 2023 | 42 689 € |
| 2022 | 20 654 € |
| 2021 | 2 865 € |
| 2020 | 24 245 € |
| 2019 | 8 031 € |
| 2018 | 16 898 € |
| 2017 | 8 170 € |
| 2016 | 6 370 € |
| 2015 | 2 393 € |
| 2014 | 4 985 € |
| 2013 | 13 503 € |
| 2012 | 24 837 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 072 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 152 € |
| 2024 | −120 € |
| 2023 | 4 028 € |
| 2022 | 3 213 € |
| 2021 | −2 935 € |
| 2020 | 1 093 € |
| 2019 | −1 094 € |
| 2018 | −73 € |
| 2017 | 2 968 € |
| 2016 | 1 326 € |
| 2015 | 263 € |
| 2014 | −5 727 € |
| 2013 | 561 € |
| 2012 | 417 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- proAnt
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +24,3 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | proAnt | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +24,3 % | +3,1 % |
| 2024 | −0,8 % | +3,0 % |
| 2023 | +9,4 % | +1,9 % |
| 2022 | +15,6 % | +4,1 % |
| 2021 | — | +3,3 % |
| 2020 | +4,5 % | +1,3 % |
| 2019 | −13,6 % | +1,7 % |
| 2018 | −0,4 % | +2,2 % |
| 2017 | +36,3 % | +2,9 % |
| 2016 | +20,8 % | +3,3 % |
| 2015 | +11,0 % | +1,8 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | +4,2 % | — |
| 2012 | +1,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 12 rokov, najviac v roku 2020 (+201,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +96,8 % |
| 2024 | −65,0 % |
| 2023 | +106,7 % |
| 2022 | +620,9 % |
| 2021 | −88,2 % |
| 2020 | +201,9 % |
| 2019 | −52,5 % |
| 2018 | +106,8 % |
| 2017 | +28,3 % |
| 2016 | +166,2 % |
| 2015 | −52,0 % |
| 2014 | −63,1 % |
| 2013 | −45,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha proAnt
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 28 657 €, vlastné imanie 16 113 € a záväzky 12 544 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 657 € | 16 113 € | 12 544 € |
| 2024 | 19 716 € | 8 961 € | 10 755 € |
| 2023 | 20 113 € | 9 081 € | 11 032 € |
| 2022 | 23 602 € | 5 053 € | 18 549 € |
| 2021 | 9 163 € | 1 840 € | 7 323 € |
| 2020 | 14 054 € | 4 747 € | 9 307 € |
| 2019 | 14 346 € | 3 654 € | 10 692 € |
| 2018 | 16 378 € | 4 748 € | 11 630 € |
| 2017 | 14 610 € | 4 821 € | 9 789 € |
| 2016 | 12 858 € | 1 853 € | 11 005 € |
| 2015 | 9 891 € | 527 € | 9 364 € |
| 2014 | 9 328 € | 263 € | 9 065 € |
| 2013 | 19 439 € | 5 990 € | 13 449 € |
| 2012 | 19 544 € | 5 429 € | 14 115 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok proAnt (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 376 € | 7 152 € | 28 657 € | 16 113 € | 12 544 € | 9 021 € | +24,3 % |
| 2024 | 14 926 € | −120 € | 19 716 € | 8 961 € | 10 755 € | 1 572 € | −0,8 % |
| 2023 | 42 689 € | 4 028 € | 20 113 € | 9 081 € | 11 032 € | 5 739 € | +9,4 % |
| 2022 | 20 654 € | 3 213 € | 23 602 € | 5 053 € | 18 549 € | 3 596 € | +15,6 % |
| 2021 | 2 865 € | −2 935 € | 9 163 € | 1 840 € | 7 323 € | −3 819 € | −102,4 % |
| 2020 | 24 245 € | 1 093 € | 14 054 € | 4 747 € | 9 307 € | 6 613 € | +4,5 % |
| 2019 | 8 031 € | −1 094 € | 14 346 € | 3 654 € | 10 692 € | 2 203 € | −13,6 % |
| 2018 | 16 898 € | −73 € | 16 378 € | 4 748 € | 11 630 € | 224 € | −0,4 % |
| 2017 | 8 170 € | 2 968 € | 14 610 € | 4 821 € | 9 789 € | 4 316 € | +36,3 % |
| 2016 | 6 370 € | 1 326 € | 12 858 € | 1 853 € | 11 005 € | 2 737 € | +20,8 % |
| 2015 | 2 393 € | 263 € | 9 891 € | 527 € | 9 364 € | 1 626 € | +11,0 % |
| 2014 | 4 985 € | −5 727 € | 9 328 € | 263 € | 9 065 € | 321 € | −114,9 % |
| 2013 | 13 503 € | 561 € | 19 439 € | 5 990 € | 13 449 € | 811 € | +4,2 % |
| 2012 | 24 837 € | 417 € | 19 544 € | 5 429 € | 14 115 € | 806 € | +1,7 % |
Riziko: zaplatí proAnt?
Peniaze od štátu: proAnt
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy proAnt
Dátum vzniku proAnt je 9. 9. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36589/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 24 837 € · majetok 19 544 €
- Nový štatutár: Lenka CinováKonateľ
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023104347 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: Lenka CinováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 29 376 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti proAnt
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve
- poskytovanie služieb v lesníctve
- opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- počítačové služby
- reklamné a marketingové služby
- masérske služby
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- čistiace a upratovacie služby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- kuriérske služby
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- činnosť podnikateľských,organizačných a ekonomických poradcov
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
proAnt v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
proAnt je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 828 € (3 900 závierok), proAnt má 29 376 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 318 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je proAnt 45. z 60.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 572 €, polovica do 102 828 €, tri štvrtiny do 608 254 €; 10 % firiem má viac než 2 035 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 879 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 572 € |
| medián | 102 828 € |
| horný kvartil | 608 254 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 035 105 € |
| proAnt | 29 376 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- proAnt
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby proAnt s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | proAnt | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 29 376 € | 102 828 € |
| 2024 | 14 926 € | 98 374 € |
| 2023 | 42 689 € | 100 679 € |
| 2022 | 20 654 € | 101 638 € |
| 2021 | 2 865 € | 101 932 € |
| 2020 | 24 245 € | 92 366 € |
| 2019 | 8 031 € | 97 244 € |
| 2018 | 16 898 € | 106 321 € |
| 2017 | 8 170 € | 110 469 € |
| 2016 | 6 370 € | 99 206 € |
| 2015 | 2 393 € | 106 031 € |
| 2014 | 4 985 € | — |
| 2013 | 13 503 € | — |
| 2012 | 24 837 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| proAnt | 29 376 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 96 286 € |
| medián kraja | 76 958 € |
| medián Slovenska | 102 828 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AgroDer s.r.o.Držkovce · tržby 68 190 € (2025)
- VKM AGRO s. r. o.Farná · tržby 68 180 € (2025)
- MT Agro s. r. o.Mníchova Lehota · tržby 68 129 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo, družstvoDlhé Pole · tržby 68 007 € (2025)
- VESKOL-Farm s. r. o.Kolárovo · tržby 68 001 € (2025)
- K.LANG, spol. s r.o.Dunajská Streda · tržby 67 885 € (2025)
- FARMA LOPAŠOV, s. r. o.Lopašov · tržby 67 724 € (2025)
- Freres s.r.o.Lekárovce · tržby 67 589 € (2025)
- KlasAgro s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 67 519 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb proAnt, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo proAnt: Poprad
proAnt sídli na adrese Zimná 3585/1, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 419 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098. Na tej istej adrese je zapísaných 20 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
proAnt: IČO, sídlo a základné údaje
proAnt, s.r.o. (IČO 45724997) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 9. 9. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Lenka Cinová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 29 376 € a výsledok hospodárenia +7 152 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 9. 2010 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) proAnt, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 29 376 €, typická firma odvetvia 102 828 € (medián z 3 900 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy proAnt
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu proAnt
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu proAnt
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy56zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 28 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra449 zmlúv za 3 roky · 4 775 697 € · naposledy 7. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen164 zmlúv za 3 roky · 1 030 354 € · naposledy 26. 8. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.118 zmlúv za 3 roky · 115 916 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 408 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Poprad
HEBA, spol. s r.o.Pi-Ko s. r. o.RDB Forest s. r. o.URTICACHEM s.r.o.Praktik Global, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.