VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Morfeus s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

383 914 €tržby 2025 ▼ 25 %−389 399 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

383 914 €tržby 2025 ▼ 25 %
−389 399 €strata 2025
  1. 12 : tržby 10 500 €, výsledok hospodárenia -32 148 €
  2. 13 : tržby 124 500 €, výsledok hospodárenia 114 517 €
  3. 14 : tržby 58 000 €, výsledok hospodárenia -36 253 €
  4. 15 : tržby 28 000 €, výsledok hospodárenia -55 403 €
  5. 16 : tržby 148 607 €, výsledok hospodárenia -142 286 €
  6. 17 : tržby 163 069 €, výsledok hospodárenia -281 143 €
  7. 18 : tržby 46 897 €, výsledok hospodárenia -159 162 €
  8. 19 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia 70 789 €
  9. 20 : tržby 22 721 €, výsledok hospodárenia -162 720 €
  10. 21 : tržby 27 000 €, výsledok hospodárenia -220 €
  11. 22 : tržby 342 985 €, výsledok hospodárenia 157 310 €
  12. 23 : tržby 225 000 €, výsledok hospodárenia -26 631 €
  13. 24 : tržby 514 100 €, výsledok hospodárenia -260 252 €
  14. 25 : tržby 383 914 €, výsledok hospodárenia -389 399 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Morfeus s. r. o. (IČO 45707138) mala v roku 2025 tržby 383 914 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Morfeus

Morfeus má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 109 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Morfeus

Podľa Registra právnických osôb konajú za Morfeus 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Spoločník Morfeus

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Morfeus
Podiely spoločníkov na vkladoch Morfeus Mgr. Jozef Salaj 100,0 %. Spolu 1 518 466 €. Mgr. Jozef Salaj: 1 518 466 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Jozef Salaj100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Jozef Salajod 11. 6. 2020 1 518 466 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Morfeus

Za rok 2025 má Morfeus v závierke tržby 383 914 €, o 25,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −389 399 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 514 100 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025384 tis. €▼ −25,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−389 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025768 tis. €
Vlastné imanie 2025−368 tis. €
Záväzky 20251,14 mil. €147,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025347 tis. €
Zisková marža 2025−101,4 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−1,20 mil. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 840 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Morfeus

Súvaha Morfeus

Všetky čísla zo závierok Morfeus (14 rokov)
Čísla zo závierok Morfeus po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025383 914 €−389 399 €767 801 €−367 616 €1 135 417 €347 078 €−101,4 %
2024514 100 €−260 252 €1 240 753 €21 783 €1 218 970 €369 918 €−50,6 %
2023225 000 €−26 631 €943 326 €282 036 €661 290 €200 755 €−11,8 %
2022342 985 €157 310 €802 134 €308 667 €493 467 €−10 992 €+45,9 %
202127 000 €−220 €882 166 €−78 644 €960 810 €3 568 €−0,8 %
202022 721 €−162 720 €1 094 368 €−211 769 €1 306 137 €−14 122 €−716,2 %
201912 000 €70 789 €1 198 492 €469 417 €729 075 €−132 941 €+589,9 %
201846 897 €−159 162 €967 431 €398 628 €568 803 €−12 631 €−339,4 %
2017163 069 €−281 143 €1 130 027 €557 790 €572 237 €−31 865 €−172,4 %
2016148 607 €−142 286 €1 492 120 €838 933 €653 187 €49 251 €−95,7 %
201528 000 €−55 403 €942 932 €374 454 €568 478 €−2 278 €−197,9 %
201458 000 €−36 253 €587 587 €424 157 €163 430 €31 713 €−62,5 %
2013124 500 €114 517 €522 329 €460 904 €61 425 €86 581 €+92,0 %
201210 500 €−32 148 €99 318 €15 820 €83 498 €2 125 €−306,2 %

Riziko: zaplatí Morfeus?

Morfeus a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Morfeus z roku 2025.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20251. 1. 2025

História firmy Morfeus

Dátum vzniku Morfeus je 24. 8. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/67142/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023094821
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 10 500 € · majetok 99 318 €
  4. Nový štatutár: Silvia Salaj SlávikováKonateľ
  5. Nový štatutár: Mgr. Jozef SalajKonateľ
  6. Nový spoločník: Mgr. Jozef SalajSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Olcnava. Firma vznikla 24. 8. 2010.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 383 914 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Morfeus

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • reklamné a marketingové služby,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • počítačové služby,
  • administratívne služby,
  • čistiace a upratovacie služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Morfeus v odvetví administratívne a kancelárske služby

Morfeus je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), Morfeus má 383 914 €, čo je 9,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 285 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Morfeus 410. z 2 379.

V odvetví v okrese Bratislava I5 285aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Morfeus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo Morfeus: Bratislava - Staré Mesto

Morfeus sídli na adrese Dunajská 15B, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví5 285okres Bratislava I

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Morfeus: IČO, sídlo a základné údaje

Morfeus s. r. o. (IČO 45707138) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 24. 8. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú Mgr. Jozef Salaj a Silvia Salaj Sláviková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 383 914 € a výsledok hospodárenia −389 399 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie1 518 466 €
Vznik24. 8. 2010
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Morfeus s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 383 914 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 9,1-násobok mediánu (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Morfeus

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Morfeus

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Morfeus

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Sofistyk s. r. o.911GT3 s. r. o.F12 s. r. o.RomaspqrXIX s. r. o.INTER RIVER s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava I

FLINT s. r. o.Iberte s. r. o.Viatris Slovakia s.r.o.Wolt Slovensko s. r. o.HAUSBERG, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk