LAKINI, s. r. o.
Sládkovičovo
845 665 €tržby 2014 ▲ 19 %+11 635 €zisk 2014zaniknutá 28. 4. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 4. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 796 523 €, výsledok hospodárenia 1 255 €
- 13 : tržby 712 133 €, výsledok hospodárenia 16 534 €
- 14 : tržby 845 665 €, výsledok hospodárenia 11 635 €
LAKINI, s. r. o. (IČO 45703191), sídlo Sládkovičovo, je v registri zapísaná od 17. 8. 2010 do 28. 4. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci LAKINI
osobné náklady v roku 2014 boli 155 865 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 155 865 € | 101 579 € |
| 2013 | — | 118 393 € | 87 574 € |
| 2012 | — | 179 845 € | 132 094 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2014
- Mzdy 65 % 101 579 €
- Odvody zamestnávateľa 34 % 53 662 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci LAKINI
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok LAKINI
Za rok 2014 má LAKINI v závierke tržby 845 665 €, o 18,8 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +11 635 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2014: 845 665 €.
Výkaz ziskov a strát LAKINI
Najvyššie tržby: rok 2014, 845 665 €. Najnižšie: rok 2013, 712 133 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 845 665 € |
| 2013 | 712 133 € |
| 2012 | 796 523 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 29 424 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | 11 635 € |
| 2013 | 16 534 € |
| 2012 | 1 255 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LAKINI
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LAKINI |
|---|---|
| 2014 | +1,4 % |
| 2013 | +2,3 % |
| 2012 | +0,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LAKINI
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 268 734 €, vlastné imanie 57 598 € a záväzky 211 136 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 268 734 € | 57 598 € | 211 136 € |
| 2013 | 182 543 € | 45 962 € | 136 581 € |
| 2012 | 396 471 € | 29 427 € | 367 044 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LAKINI (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 845 665 € | 11 635 € | 268 734 € | 57 598 € | 211 136 € | 171 383 € | +1,4 % |
| 2013 | 712 133 € | 16 534 € | 182 543 € | 45 962 € | 136 581 € | 140 793 € | +2,3 % |
| 2012 | 796 523 € | 1 255 € | 396 471 € | 29 427 € | 367 044 € | 185 727 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí LAKINI?
Peniaze od štátu: LAKINI
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LAKINI
Dátum vzniku LAKINI je 17. 8. 2010. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28861/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 796 523 € · majetok 396 471 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 845 665 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
LAKINI v odvetví administratívne a kancelárske služby
LAKINI je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Galanta je v tomto odvetví 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LAKINI 12. z 355.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PASYS s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 952 746 € (2025)
- Danube Imports, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 951 126 € (2019)
- AlphaTrading GR s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 949 773 € (2025)
- darecoss s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 947 713 € (2025)
- Zet Investment, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 1 947 320 € (2025)
- ventfro s. r. o.Nové Zámky · tržby 1 942 818 € (2021)
- UVEA MEDIKLINIK, s. r. o.Martin · tržby 1 939 714 € (2025)
- ALAMER s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 935 568 € (2019)
- Polnotrans s.r.o.Šamorín · tržby 1 932 124 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LAKINI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LAKINI: Sládkovičovo
LAKINI sídli na adrese Pionierska 3/1146, 925 21 Sládkovičovo, okres Galanta. V obci Sládkovičovo je 939 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152.
Sládkovičovo: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
LAKINI: IČO, sídlo a základné údaje
LAKINI, s. r. o. (IČO 45703191) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sládkovičovo, okres Galanta. Dátum vzniku je 17. 8. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 4. 2016, po 5 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 845 665 € a výsledok hospodárenia +11 635 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82990 |
| Vznik | 17. 8. 2010 |
| Zánik | 28. 4. 2016 |
| Obec | Sládkovičovo |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy LAKINI
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LAKINI
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LAKINI
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 97 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Sládkovičovotypický nepokrytý dopyt 95 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 906 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Sládkovičovo
Bekaert Slovakia, s.r.o.Pierre Baguette s. r. o.POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.3P slúži Vám, s.r.o.MASTER PLAST s.r.o.Všetky firmy v obci Sládkovičovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Galanta
Brudek trading s. r. o.Aga24 Online, s.r.o.RIOR s.r.o.Cosmos Co s.r.o.CellCenter s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.