VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MUDr. Marta Murgašová, s. r. o.

Trenčín · Činnosti zubnej lekárskej praxe

463 845 €tržby 2025 ▲ 9 %+110 907 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

463 845 €tržby 2025 ▲ 9 %
+110 907 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 151 047 €, výsledok hospodárenia 17 099 €
  2. 13 : tržby 145 999 €, výsledok hospodárenia 17 274 €
  3. 14 : tržby 159 116 €, výsledok hospodárenia 10 662 €
  4. 15 : tržby 167 662 €, výsledok hospodárenia 1 453 €
  5. 16 : tržby 198 360 €, výsledok hospodárenia 6 119 €
  6. 17 : tržby 184 381 €, výsledok hospodárenia 6 752 €
  7. 18 : tržby 218 105 €, výsledok hospodárenia 7 076 €
  8. 19 : tržby 194 233 €, výsledok hospodárenia 20 134 €
  9. 20 : tržby 217 030 €, výsledok hospodárenia 16 608 €
  10. 21 : tržby 314 618 €, výsledok hospodárenia 63 126 €
  11. 22 : tržby 298 493 €, výsledok hospodárenia 73 237 €
  12. 23 : tržby 332 728 €, výsledok hospodárenia 53 009 €
  13. 24 : tržby 424 546 €, výsledok hospodárenia 82 805 €
  14. 25 : tržby 463 845 €, výsledok hospodárenia 110 907 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MUDr. Marta Murgašová, s. r. o. (IČO 45685061) mala v roku 2025 tržby 463 845 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MUDr. Marta Murgašová

V roku 2025 mala MUDr. Marta Murgašová priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 69 507 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 063 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Trenčín bola v roku 2025 2 125 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia MUDr. Marta Murgašová

Podľa Registra právnických osôb konajú za MUDr. Marta Murgašová 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník MUDr. Marta Murgašová

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MUDr. Marta Murgašová
Podiely spoločníkov na vkladoch MUDr. Marta Murgašová MUDr. Marta Murgašová 100,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. Marta Murgašová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Marta Murgašová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Marta Murgašováod 20. 1. 2011 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MUDr. Marta Murgašová

Za rok 2025 má MUDr. Marta Murgašová v závierke tržby 463 845 €, o 9,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +110 907 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 463 845 €.

Tržby 2025464 tis. €▲ +9,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025111 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025137 tis. €
Vlastné imanie 2025116 tis. €
Záväzky 202521 tis. €15,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025229 tis. €
Zisková marža 2025+23,9 %medián odvetvia +15,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov486 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát MUDr. Marta Murgašová

Súvaha MUDr. Marta Murgašová

Všetky čísla zo závierok MUDr. Marta Murgašová (14 rokov)
Čísla zo závierok MUDr. Marta Murgašová po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025463 845 €110 907 €137 430 €116 407 €21 023 €229 039 €+23,9 %
2024424 546 €82 805 €110 397 €88 305 €22 092 €174 712 €+19,5 %
2023332 728 €53 009 €128 925 €113 100 €15 825 €146 660 €+15,9 %
2022298 493 €73 237 €163 161 €141 363 €21 798 €163 123 €+24,5 %
2021314 618 €63 126 €97 881 €68 126 €29 755 €143 341 €+20,1 %
2020217 030 €16 608 €49 370 €41 742 €7 628 €86 723 €+7,7 %
2019194 233 €20 134 €52 562 €25 134 €27 428 €87 640 €+10,4 %
2018218 105 €7 076 €39 314 €29 350 €9 964 €61 929 €+3,2 %
2017184 381 €6 752 €72 211 €66 993 €5 218 €54 049 €+3,7 %
2016198 360 €6 119 €73 965 €60 241 €13 724 €64 998 €+3,1 %
2015167 662 €1 453 €66 695 €54 811 €11 884 €71 875 €+0,9 %
2014159 116 €10 662 €85 078 €58 359 €26 719 €95 371 €+6,7 %
2013145 999 €17 274 €60 027 €47 696 €12 331 €86 746 €+11,8 %
2012151 047 €17 099 €40 562 €30 422 €10 140 €90 099 €+11,3 %

Riziko: zaplatí MUDr. Marta Murgašová?

MUDr. Marta Murgašová a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 23 zmlúv s dodávateľom MUDr. Marta Murgašová z rokov 2012 až 2026.

Zmluvy so štátom23Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20121. 1. 2012

História firmy MUDr. Marta Murgašová

Dátum vzniku MUDr. Marta Murgašová je 20. 1. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23978/R
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 20. 1. 2011.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 151 047 € · majetok 40 562 €
  4. Nový spoločník: MUDr. Marta MurgašováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 463 845 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MUDr. Marta Murgašová

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti - ambulancie v špecializačnom odbore stomatológia a v certifikovanej pracovnej činnosti mukogingiválna chirurgia
  • poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • organizovanie kurzov a školení
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamné a marketingové služby
  • prezentácia firiem a výrobkov na verejnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

MUDr. Marta Murgašová v odvetví zdravotníctvo

MUDr. Marta Murgašová je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti zubnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), MUDr. Marta Murgašová má 463 845 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 241 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MUDr. Marta Murgašová 23. z 139.

V odvetví v okrese Trenčín241aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MUDr. Marta Murgašová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Trenčín ›

Sídlo MUDr. Marta Murgašová: Trenčín

MUDr. Marta Murgašová sídli na adrese Mierové námestie 7, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 184aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 680aktívnych
V tom istom odvetví241okres Trenčín
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

MUDr. Marta Murgašová: IČO, sídlo a základné údaje

MUDr. Marta Murgašová, s. r. o. (IČO 45685061) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 20. 1. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú MUDr. Marta Murgašová a Nadia Bryan. Za rok 2025 sú v závierke tržby 463 845 € a výsledok hospodárenia +110 907 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 1. 2011
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) MUDr. Marta Murgašová, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 463 845 €, typická firma odvetvia 182 628 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 6 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy MUDr. Marta Murgašová

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MUDr. Marta Murgašová

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MUDr. Marta Murgašová

  • Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy486zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov181firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Trenčín

U.S. Center zubná klinika s.r.o.VitaDent - zubná klinika, s. r. o.DENTAL-ŠTÚDIO s.r.o.STOMANTRE, s.r.o.NAUTA, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk