FMGips s. r. o.
Veľké Držkovce · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
37 179 €tržby 2025+2 255 €zisk 2025aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -483 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby 37 179 €, výsledok hospodárenia 2 255 €
FMGips s. r. o. (IČO 45677671) mala v roku 2025 tržby 37 179 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ FMGips
Podľa Registra právnických osôb koná za FMGips 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník FMGips
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- František Mrocek100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| František Mrocekod 15. 2. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FMGips
Za rok 2025 má FMGips v závierke tržby 37 179 €, a výsledok hospodárenia +2 255 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát FMGips
Zisk v 1 roku, strata v 6 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −10 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 255 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | −2 € |
| 2017 | −483 € |
| 2016 | −480 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | −480 € |
| 2013 | 0 € |
| 2012 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FMGips
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 180 €, vlastné imanie 5 220 € a záväzky 960 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 180 € | 5 220 € | 960 € |
| 2024 | 3 555 € | 3 215 € | 340 € |
| 2023 | 3 555 € | 3 555 € | — |
| 2022 | 3 555 € | 3 555 € | — |
| 2021 | 3 555 € | 3 555 € | — |
| 2020 | 3 555 € | 3 555 € | — |
| 2019 | 3 555 € | 3 555 € | — |
| 2018 | 3 555 € | 3 555 € | — |
| 2017 | 4 037 € | 3 557 € | 480 € |
| 2016 | 4 520 € | 4 040 € | 480 € |
| 2015 | — | −480 € | 480 € |
| 2014 | — | −985 € | 985 € |
| 2013 | — | −505 € | 505 € |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FMGips (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 179 € | 2 255 € | 6 180 € | 5 220 € | 960 € | 2 707 € | +6,1 % |
| 2024 | — | −340 € | 3 555 € | 3 215 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 3 555 € | 3 555 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 3 555 € | 3 555 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 3 555 € | 3 555 € | — | — | — |
| 2020 | — | — | 3 555 € | 3 555 € | — | — | — |
| 2019 | — | — | 3 555 € | 3 555 € | — | — | — |
| 2018 | — | −2 € | 3 555 € | 3 555 € | — | −2 € | — |
| 2017 | — | −483 € | 4 037 € | 3 557 € | 480 € | −3 € | — |
| 2016 | — | −480 € | 4 520 € | 4 040 € | 480 € | — | — |
| 2015 | — | −480 € | — | −480 € | 480 € | — | — |
| 2014 | — | −480 € | — | −985 € | 985 € | — | — |
| 2013 | — | 0 € | — | −505 € | 505 € | 0 € | — |
| 2012 | — | 0 € | — | — | — | 0 € | — |
Riziko: zaplatí FMGips?
Peniaze od štátu: FMGips
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FMGips
Dátum vzniku FMGips je 25. 9. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: DEŠTRUKPROJEKT s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55559/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012
- Nový štatutár: František MrocekKonateľ
- Nový spoločník: František MrocekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým DEŠTRUKPROJEKT s.r.o., odvtedy FMGips s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 37 179 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FMGips
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- vypracovanie dokumentácie projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
- vykonávanie ohňostrojových prác
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- čistiace a upratovacie služby
- reklamné a marketingové služby
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
FMGips v odvetví maloobchod
FMGips je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), FMGips má 37 179 €, čo je 38 % mediánu. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 417 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FMGips 71. z 88.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 955 €, polovica do 97 508 €, tri štvrtiny do 450 801 €; 10 % firiem má viac než 1 462 593 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 144 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 955 € |
| medián | 97 508 € |
| horný kvartil | 450 801 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 462 593 € |
| FMGips | 37 179 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FMGips
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FMGips s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FMGips | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 37 179 € | 97 508 € |
| 2024 | — | 92 710 € |
| 2023 | — | 95 604 € |
| 2022 | — | 101 000 € |
| 2021 | — | 87 422 € |
| 2020 | — | 81 854 € |
| 2019 | — | 85 193 € |
| 2018 | — | 80 953 € |
| 2017 | — | 74 666 € |
| 2016 | — | 63 558 € |
| 2015 | — | 72 940 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FMGips | 37 179 € |
|---|---|
| medián okresu Bánovce nad Bebravou | 178 668 € |
| medián kraja | 102 638 € |
| medián Slovenska | 97 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FUTURE FLY s.r.o.Košice - mestská časť Poľov · tržby 90 231 € (2025)
- FI CONSULT s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 230 € (2025)
- The Vision s.r.o.Madunice · tržby 90 210 € (2013)
- AKE Slovensko, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 90 208 € (2024)
- JAKUŠ-SLOVTEGA, s.r.o. „v konkurze“Hliník nad Hronom · tržby 90 182 € (2022)
- Air Design spol.s r.o., v dodatočnej likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 165 € (2021)
- RODE s.r.o.Skalica · tržby 90 151 € (2025)
- ZK Cardio s. r. o.Humenné · tržby 90 125 € (2025)
- DEEP SOUND s.r.o.Horná Potôň · tržby 90 125 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FMGips, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bánovce nad Bebravou ›
Sídlo FMGips: Veľké Držkovce
FMGips sídli na adrese Dolné Držkovce 286, 956 54 Veľké Držkovce, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Veľké Držkovce je 70 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 937.
Veľké Držkovce: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›
FMGips: IČO, sídlo a základné údaje
FMGips s. r. o. (IČO 45677671) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Držkovce, okres Bánovce nad Bebravou. Dátum vzniku je 25. 9. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je František Mrocek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 179 € a výsledok hospodárenia +2 255 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 9. 2010 |
| Skoršie názvy | DEŠTRUKPROJEKT s.r.o. |
| Obec | Veľké Držkovce |
| Okres | Okres Bánovce nad Bebravou |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) FMGips s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 179 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bánovce nad Bebravou ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Bánovce nad Bebravou ›
Sieť prepojení firmy FMGips
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FMGips
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FMGips
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 128 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy214zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Veľké Držkovce
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 235 zmlúv za 3 roky · 18 588 515 € · naposledy 7. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 346 zmlúv za 3 roky · 630 003 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav158 zmlúv za 3 roky · 1 887 006 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 873 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Veľké Držkovce
MSM - Montáže, s.r.o.PROFI MONTI s. r. o.DKSK, spol. s r.o.STEMONT s. r. o.PROFI DREVO PLUS s.r.o.Všetky firmy v obci Veľké Držkovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Bánovce nad Bebravou
ZVARTOP, s.r.o.GAL TRANS s.r.o.STRECHY - STAVEBNINY SK s.r.o.ROMIRA s.r.o.AUTO 46 s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.