VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AM-one s. r. o. v konkurze

Bratislava - Staré Mesto · Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied

5 000 €tržby 2019 ▼ 70 %−207 653 €strata 2019

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 000 €tržby 2019 ▼ 70 %
−207 653 €strata 2019
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 982 €
  2. 13 : tržby 15 530 €, výsledok hospodárenia -27 362 €
  3. 14 : tržby 1 578 €, výsledok hospodárenia -199 887 €
  4. 15 : tržby 551 935 €, výsledok hospodárenia -653 123 €
  5. 16 : tržby 138 547 €, výsledok hospodárenia -503 974 €
  6. 17 : tržby 16 667 €, výsledok hospodárenia 172 907 €
  7. 18 : tržby 16 667 €, výsledok hospodárenia -350 228 €
  8. 19 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia -207 653 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -356 573 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 709 849 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 203 365 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -504 308 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AM-one s. r. o. v konkurze (IČO 45674175), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 4. 8. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AM-one s. r. o. v konkurze

osobné náklady v roku 2016 boli -974 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Konateľ AM-one s. r. o. v konkurze

Podľa Registra právnických osôb koná za AM-one s. r. o. v konkurze 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.

Spoločníci AM-one s. r. o. v konkurze

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch AM-one s. r. o. v konkurze
Podiely spoločníkov na vkladoch AM-one s. r. o. v konkurze AeroMobil Holding 90,9 %, AeroMobil R&D, s. r. o 9,1 %. Spolu 55 000 €. AeroMobil Holding: 50 000 €, 90,9 %AeroMobil R&D, s. r. o: 5 000 €, 9,1 %90,9 % najväčší podiel
  • AeroMobil Holding90,9 %
  • AeroMobil R&D, s. r. o9,1 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
AeroMobil Holdingod 22. 1. 2023 50 000 €90,9 %
AeroMobil R&D, s. r. ood 22. 1. 2023 5 000 €9,1 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AM-one s. r. o. v konkurze

Za rok 2019 má AM-one s. r. o. v konkurze v závierke tržby 5 000 €, o 70,0 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −207 653 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 551 935 €.

Tržby 20195 000 €▼ −70,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019−208 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20250 €
Zisková marža 2019−4 153,1 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−6,55 mil. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát AM-one s. r. o. v konkurze

Súvaha AM-one s. r. o. v konkurze

Všetky čísla zo závierok AM-one s. r. o. v konkurze (14 rokov)
Čísla zo závierok AM-one s. r. o. v konkurze po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €————
2024—0 €0 €————
2023—−504 308 €4 003 898 €−4 164 259 €8 168 157 €−2 245 €—
2022—−2 203 365 €3 728 881 €−3 659 952 €7 388 833 €−711 250 €—
2021—−1 709 849 €4 132 927 €−1 524 898 €5 657 825 €−1 408 104 €—
2020—−356 573 €2 704 674 €167 893 €2 536 781 €−111 244 €—
20195 000 €−207 653 €2 020 626 €524 466 €1 496 160 €−90 706 €−4 153,1 %
201816 667 €−350 228 €2 000 787 €−258 617 €2 259 404 €−267 666 €−2 101,3 %
201716 667 €172 907 €3 494 728 €91 611 €3 403 117 €−216 581 €+1 037,4 %
2016138 547 €−503 974 €2 646 511 €−1 346 797 €3 993 308 €−291 385 €−363,8 %
2015551 935 €−653 123 €2 886 460 €−892 823 €3 779 283 €−487 438 €−118,3 %
20141 578 €−199 887 €700 945 €−239 700 €940 645 €59 670 €−12 667,1 %
201315 530 €−27 362 €148 654 €−39 813 €188 467 €−18 844 €−176,2 %
2012—−5 982 €———−5 805 €—

Riziko: zaplatí AM-one s. r. o. v konkurze?

AM-one s. r. o. v konkurze a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom AM-one s. r. o. v konkurze v objeme 233 632 € z rokov 2015 až 2017. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo hospodárstva SR: 196 122 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv234 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20151. 9. 2015

História firmy AM-one s. r. o. v konkurze

Dátum vzniku AM-one s. r. o. v konkurze je 4. 8. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné mená: AeroMobil, s.r.o., AM-one s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 19 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/76665/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo hospodárstva SR, hodnota zmluvy 196 122 €. Firma vznikla 4. 8. 2010.
  4. Najväčšia verejná zmluva: 196 122 €Objednávateľ Ministerstvo hospodárstva SR. Zmluva o zabezpečení prezentácie projektu lietajúceho auta AeroMobil
  5. Nový spoločník: AeroMobil HoldingSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový štatutár: Emilián HoyerKonateľ
  7. Zmena obchodného menaPredtým AeroMobil, s.r.o., odvtedy AM-one s. r. o.
  8. Nový zápis v registri: JUDr. Marek GlembaSprávca konkurznej podstaty
  9. Zmena obchodného menaPredtým AM-one s. r. o., odvtedy AM-one s. r. o. v konkurze.
  10. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AM-one s. r. o. v konkurze

  • výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • počítačové služby
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • vydavateľská činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.

AM-one s. r. o. v konkurze v odvetví vedecký výskum a vývoj

AM-one s. r. o. v konkurze je v registri v odvetví Vedecký výskum a vývoj (SK NACE 72), činnosť výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 38 003 € (385 závierok), AM-one s. r. o. v konkurze má 5 000 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 192 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AM-one s. r. o. v konkurze 83. z 93.

V odvetví v okrese Bratislava I192aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou385Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia38 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AM-one s. r. o. v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo AM-one s. r. o. v konkurze: Bratislava - Staré Mesto

AM-one s. r. o. v konkurze sídli na adrese Cintorínska 12, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 89 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 460aktívnych
V tom istom odvetví192okres Bratislava I
Na tej istej adrese89aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

AM-one s. r. o. v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje

AM-one s. r. o. v konkurze (IČO 45674175) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 4. 8. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Emilián Hoyer. Za rok 2019 sú v závierke tržby 5 000 € a výsledok hospodárenia −207 653 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210)
Základné imanie55 000 €
Vznik4. 8. 2010
Skoršie názvyAeroMobil, s.r.o.
AM-one s. r. o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedecký výskum a vývoj (SK NACE 72) AM-one s. r. o. v konkurze má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 5 000 €, typická firma odvetvia 38 003 € (medián z 385 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedecký výskum a vývoj: tržby a mzdy ›Vedecký výskum a vývoj v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy AM-one s. r. o. v konkurze

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AM-one s. r. o. v konkurze

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AM-one s. r. o. v konkurze

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 626 tis. €
  • Končiace zmluvy208zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
  • Výhry konkurentov0firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacov
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Adapet, v.o.s. v konkurzeAMRD s. r. o. v konkurzeBEGOKON, p.v.o.d. v likvidáciirent estate s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 72.19) v okrese Bratislava I

PowereX j. s. a.ICON Clinical Research Slovakia, s. r. o.MED Research, s. r. o.Techno Advising s. r. o.AXON Neuroscience R&D Services SE

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk