KZ obchodná s.r.o.
Komárno
46 500 €tržby 2015 ▲ 822 %+1 554 €zisk 2015zaniknutá 16. 2. 2018
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 16. 2. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 866 €
- 13 : tržby 56 832 €, výsledok hospodárenia 7 400 €
- 14 : tržby 5 043 €, výsledok hospodárenia -7 716 €
- 15 : tržby 46 500 €, výsledok hospodárenia 1 554 €
KZ obchodná s.r.o. (IČO 45666148), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 3. 8. 2010 do 16. 2. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci KZ obchodná
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok KZ obchodná
Za rok 2015 má KZ obchodná v závierke tržby 46 500 €, o 822,1 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +1 554 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 56 832 €.
Výkaz ziskov a strát KZ obchodná
Najvyššie tržby: rok 2013, 56 832 €. Najnižšie: rok 2014, 5 043 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 46 500 € |
| 2014 | 5 043 € |
| 2013 | 56 832 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −2 628 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | 1 554 € |
| 2014 | −7 716 € |
| 2013 | 7 400 € |
| 2012 | −3 866 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KZ obchodná
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,3 %, medián odvetvia +1,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KZ obchodná |
|---|---|
| 2015 | +3,3 % |
| 2014 | — |
| 2013 | +13,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KZ obchodná
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 422 615 €, vlastné imanie 471 € a záväzky 422 144 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 422 615 € | 471 € | 422 144 € |
| 2014 | 579 576 € | −2 043 € | 581 619 € |
| 2013 | 20 127 € | 5 673 € | 14 454 € |
| 2012 | 2 469 € | −1 821 € | 4 290 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KZ obchodná (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 46 500 € | 1 554 € | 422 615 € | 471 € | 422 144 € | 24 651 € | +3,3 % |
| 2014 | 5 043 € | −7 716 € | 579 576 € | −2 043 € | 581 619 € | 837 € | −153,0 % |
| 2013 | 56 832 € | 7 400 € | 20 127 € | 5 673 € | 14 454 € | 11 733 € | +13,0 % |
| 2012 | — | −3 866 € | 2 469 € | −1 821 € | 4 290 € | −2 687 € | — |
Riziko: zaplatí KZ obchodná?
Peniaze od štátu: KZ obchodná
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KZ obchodná
Dátum vzniku KZ obchodná je 3. 8. 2010. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27218/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 2 469 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4, posledné tržby 46 500 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
KZ obchodná v odvetví veľkoobchod
KZ obchodná je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 98 091 € (17 068 závierok), KZ obchodná má 46 500 €, čo je 47 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 283 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KZ obchodná 382. z 593.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 599 €, polovica do 98 091 €, tri štvrtiny do 536 353 €; 10 % firiem má viac než 2 426 040 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 327 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 599 € |
| medián | 98 091 € |
| horný kvartil | 536 353 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 426 040 € |
| KZ obchodná | 46 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| KZ obchodná | 46 500 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 87 249 € |
| medián kraja | 80 491 € |
| medián Slovenska | 98 091 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RECYCLING KOMÁRNO s.r.o.Číčov · tržby 103 737 € (2018)
- Zajo Retail, s.r.o.Galanta · tržby 103 710 € (2026)
- LINER - SK, s.r.o.Turzovka · tržby 103 610 € (2025)
- XABAX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 594 € (2020)
- Mixed s. r. o.Čataj · tržby 103 567 € (2025)
- MINAT MODUL s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 540 € (2025)
- LUXUS 2009, s.r.o.Dolné Semerovce · tržby 103 535 € (2018)
- SEMA-TRADE s.r.o.Borský Mikuláš · tržby 103 437 € (2025)
- VINOBRO, s.r.o.Dunajský Klátov · tržby 103 335 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KZ obchodná, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Komárno ›
Sídlo KZ obchodná: Komárno
KZ obchodná sídli na adrese Biskupa Királya 2814/21, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 813. Na tej istej adrese je zapísaných 91 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
KZ obchodná: IČO, sídlo a základné údaje
KZ obchodná s.r.o. (IČO 45666148) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 3. 8. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 16. 2. 2018, po 7 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 46 500 € a výsledok hospodárenia +1 554 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46900 |
| Vznik | 3. 8. 2010 |
| Zánik | 16. 2. 2018 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy KZ obchodná
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KZ obchodná
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KZ obchodná
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy615zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR700 zmlúv za 3 roky · 10 076 639 € · naposledy 15. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava508 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 523 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Komárno
AG CARBON s.r.o.CONPLANT s.r.o.ATREA SK s.r.o.CAPRI - HS, s.r.o.BALMARKT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.