CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
Bratislava - Podunajské Biskupice
8 147 €tržby 2024 ▼ 32 %+3 970 €zisk 2024zaniknutá 10. 7. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 7. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 85 567 €, výsledok hospodárenia 4 987 €
- 13 : tržby 76 857 €, výsledok hospodárenia -356 €
- 14 : tržby 77 172 €, výsledok hospodárenia 4 027 €
- 15 : tržby 65 953 €, výsledok hospodárenia 5 321 €
- 16 : tržby 64 739 €, výsledok hospodárenia 1 498 €
- 17 : tržby 40 786 €, výsledok hospodárenia 2 106 €
- 18 : tržby 32 280 €, výsledok hospodárenia -12 045 €
- 19 : tržby 31 367 €, výsledok hospodárenia -8 768 €
- 20 : tržby 34 137 €, výsledok hospodárenia 1 204 €
- 21 : tržby 39 600 €, výsledok hospodárenia -3 208 €
- 22 : tržby 25 652 €, výsledok hospodárenia -30 536 €
- 23 : tržby 12 013 €, výsledok hospodárenia -3 749 €
- 24 : tržby 8 147 €, výsledok hospodárenia 3 970 €
CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ (IČO 45663858) mala v roku 2024 tržby 8 147 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 14. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
osobné náklady v roku 2022 boli 4 492 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | — | 4 492 € | — |
| 2021 | — | 5 805 € | — |
| 2020 | — | 5 413 € | — |
| 2019 | — | 4 870 € | — |
| 2016 | — | 12 509 € | — |
| 2015 | — | 12 360 € | — |
| 2014 | — | 12 460 € | 9 265 € |
| 2013 | — | 12 535 € | 9 366 € |
| 2012 | — | 12 378 € | 9 624 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2022 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
Za rok 2024 má CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ v závierke tržby 8 147 €, o 32,2 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +3 970 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2012: 85 567 €.
Výkaz ziskov a strát CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
Najvyššie tržby: rok 2012, 85 567 €. Najnižšie: rok 2024, 8 147 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 8 147 € |
| 2023 | 12 013 € |
| 2022 | 25 652 € |
| 2021 | 39 600 € |
| 2020 | 34 137 € |
| 2019 | 31 367 € |
| 2018 | 32 280 € |
| 2017 | 40 786 € |
| 2016 | 64 739 € |
| 2015 | 65 953 € |
| 2014 | 77 172 € |
| 2013 | 76 857 € |
| 2012 | 85 567 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −35 549 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 3 970 € |
| 2023 | −3 749 € |
| 2022 | −30 536 € |
| 2021 | −3 208 € |
| 2020 | 1 204 € |
| 2019 | −8 768 € |
| 2018 | −12 045 € |
| 2017 | 2 106 € |
| 2016 | 1 498 € |
| 2015 | 5 321 € |
| 2014 | 4 027 € |
| 2013 | −356 € |
| 2012 | 4 987 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +48,7 %, medián odvetvia +2,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +48,7 % | +2,1 % |
| 2023 | −31,2 % | +1,4 % |
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | −8,1 % | +1,2 % |
| 2020 | +3,5 % | +1,1 % |
| 2019 | −28,0 % | +1,1 % |
| 2018 | −37,3 % | +1,2 % |
| 2017 | +5,2 % | +1,7 % |
| 2016 | +2,3 % | +1,6 % |
| 2015 | +8,1 % | +1,3 % |
| 2014 | +5,2 % | — |
| 2013 | −0,5 % | — |
| 2012 | +5,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 12 rokov, najviac v roku 2021 (+16,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −32,2 % |
| 2023 | −53,2 % |
| 2022 | −35,2 % |
| 2021 | +16,0 % |
| 2020 | +8,8 % |
| 2019 | −2,8 % |
| 2018 | −20,9 % |
| 2017 | −37,0 % |
| 2016 | −1,8 % |
| 2015 | −14,5 % |
| 2014 | +0,4 % |
| 2013 | −10,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 3 106 €, vlastné imanie 3 106 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3 106 € | 3 106 € | — |
| 2023 | 14 760 € | −671 € | 15 431 € |
| 2022 | 21 264 € | 3 078 € | 18 186 € |
| 2021 | 63 602 € | 33 615 € | 29 987 € |
| 2020 | 73 295 € | 36 823 € | 36 472 € |
| 2019 | 63 432 € | 35 619 € | 27 813 € |
| 2018 | 74 771 € | 44 387 € | 30 384 € |
| 2017 | 90 470 € | 56 432 € | 34 038 € |
| 2016 | 117 627 € | 54 326 € | 63 301 € |
| 2015 | 99 519 € | 52 828 € | 46 691 € |
| 2014 | 89 346 € | 47 507 € | 41 838 € |
| 2013 | 61 245 € | 43 480 € | 17 765 € |
| 2012 | 70 809 € | 43 836 € | 26 973 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8 147 € | 3 970 € | 3 106 € | 3 106 € | — | 951 € | +48,7 % |
| 2023 | 12 013 € | −3 749 € | 14 760 € | −671 € | 15 431 € | 2 194 € | −31,2 % |
| 2022 | 25 652 € | −30 536 € | 21 264 € | 3 078 € | 18 186 € | −11 415 € | −119,0 % |
| 2021 | 39 600 € | −3 208 € | 63 602 € | 33 615 € | 29 987 € | 7 924 € | −8,1 % |
| 2020 | 34 137 € | 1 204 € | 73 295 € | 36 823 € | 36 472 € | 9 970 € | +3,5 % |
| 2019 | 31 367 € | −8 768 € | 63 432 € | 35 619 € | 27 813 € | 4 440 € | −28,0 % |
| 2018 | 32 280 € | −12 045 € | 74 771 € | 44 387 € | 30 384 € | 9 343 € | −37,3 % |
| 2017 | 40 786 € | 2 106 € | 90 470 € | 56 432 € | 34 038 € | 23 596 € | +5,2 % |
| 2016 | 64 739 € | 1 498 € | 117 627 € | 54 326 € | 63 301 € | 24 709 € | +2,3 % |
| 2015 | 65 953 € | 5 321 € | 99 519 € | 52 828 € | 46 691 € | 28 090 € | +8,1 % |
| 2014 | 77 172 € | 4 027 € | 89 346 € | 47 507 € | 41 838 € | 28 958 € | +5,2 % |
| 2013 | 76 857 € | −356 € | 61 245 € | 43 480 € | 17 765 € | 19 856 € | −0,5 % |
| 2012 | 85 567 € | 4 987 € | 70 809 € | 43 836 € | 26 973 € | 25 802 € | +5,8 % |
Riziko: zaplatí CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“?
Peniaze od štátu: CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
Dátum vzniku CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ je 21. 7. 2010. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/66472/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 85 567 € · majetok 70 809 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 8 147 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ v odvetví maloobchod
CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 93 145 € (18 953 závierok), CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ má 8 147 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ 1 202. z 1 359.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 000 €, polovica do 93 145 €, tri štvrtiny do 429 950 €; 10 % firiem má viac než 1 395 694 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 635 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 000 € |
| medián | 93 145 € |
| horný kvartil | 429 950 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 395 694 € |
| CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ | 8 147 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 8 147 € | 93 145 € |
| 2023 | 12 013 € | 95 743 € |
| 2022 | 25 652 € | 101 116 € |
| 2021 | 39 600 € | 87 423 € |
| 2020 | 34 137 € | 81 900 € |
| 2019 | 31 367 € | 85 084 € |
| 2018 | 32 280 € | 80 953 € |
| 2017 | 40 786 € | 74 679 € |
| 2016 | 64 739 € | 63 581 € |
| 2015 | 65 953 € | 73 009 € |
| 2014 | 77 172 € | — |
| 2013 | 76 857 € | — |
| 2012 | 85 567 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ | 8 147 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 99 715 € |
| medián kraja | 83 391 € |
| medián Slovenska | 93 145 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Aries PD s. r. o.Prievidza · tržby 19 384 € (2025)
- C.F.M, s.r.o.Hôrky · tržby 19 376 € (2025)
- Roberrian plus, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 19 376 € (2025)
- ALL 5 s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 19 374 € (2017)
- D&V DISTRACT COMPANY s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 19 371 € (2025)
- Glassbeads, s.r.o.Prievidza · tržby 19 367 € (2025)
- POL.SK, s.r.o.Veľký Šariš · tržby 19 367 € (2025)
- NOXSTORE s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 19 354 € (2025)
- System Partner Plus, s.r.o.Pezinok · tržby 19 344 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“: Bratislava - Podunajské Biskupice
CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ sídli na adrese Petőfiho 25, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 391 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361.
Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“: IČO, sídlo a základné údaje
CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“ (IČO 45663858) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 21. 7. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 7. 2025, po 14 rokoch. Za rok 2024 sú v závierke tržby 8 147 € a výsledok hospodárenia +3 970 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47990 |
| Vznik | 21. 7. 2010 |
| Zánik | 10. 7. 2025 |
| Obec | Bratislava - Podunajské Biskupice |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CATHERINE DESIGN s. r. o. „v likvidácii“
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 500 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 002 zmlúv za 3 roky · 445 683 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR412 zmlúv za 3 roky · 1 587 903 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 712 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice
Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava II
Sales Specialist s.r.o.RASPB, s. r. o.REWAN s. r. o.Dallmayr Vending & Office k. s.Sirowa Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.