Consultass, spol. s r.o.
Bratislava - Devínska Nová Ves · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
6 400 €tržby 2024+1 883 €zisk 2024aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 13 084 €, výsledok hospodárenia 324 €
- 13 : tržby 13 152 €, výsledok hospodárenia -1 647 €
- 14 : tržby 4 117 €, výsledok hospodárenia -1 687 €
- 15 : tržby 7 943 €, výsledok hospodárenia -797 €
- 16 : tržby 2 561 €, výsledok hospodárenia 1 608 €
- 17 : tržby 21 600 €, výsledok hospodárenia 10 963 €
- 18 : tržby 19 000 €, výsledok hospodárenia 7 694 €
- 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 216 €
- 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -162 €
- 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -84 €
- 22 : tržby 23 612 €, výsledok hospodárenia 16 891 €
- 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -186 €
- 24 : tržby 6 400 €, výsledok hospodárenia 1 883 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 88 €
Consultass, spol. s r.o. (IČO 45657343) mala v roku 2024 tržby 6 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Consultass
osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | 0 € |
| 2023 | — | 0 € | 0 € |
| 2022 | — | 0 € | 0 € |
| 2021 | — | 0 € | 0 € |
| 2020 | — | 0 € | 0 € |
| 2019 | — | 0 € | 0 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Konatelia Consultass
Podľa Registra právnických osôb konajú za Consultass 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločníci Consultass
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- JUDr. Lenka Molnárová50,0 %
- JUDr. Viliam Janáč50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| JUDr. Lenka Molnárováod 5. 11. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| JUDr. Viliam Janáčod 5. 11. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Consultass
Za rok 2024 má Consultass v závierke tržby 6 400 €, a výsledok hospodárenia +1 883 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 23 612 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Consultass
Najvyššie tržby: rok 2022, 23 612 €. Najnižšie: rok 2019, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 6 400 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 23 612 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 19 000 € |
| 2017 | 21 600 € |
| 2016 | 2 561 € |
| 2015 | 7 943 € |
| 2014 | 4 117 € |
| 2013 | 13 152 € |
| 2012 | 13 084 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 35 104 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 88 € |
| 2024 | 1 883 € |
| 2023 | −186 € |
| 2022 | 16 891 € |
| 2021 | −84 € |
| 2020 | −162 € |
| 2019 | 216 € |
| 2018 | 7 694 € |
| 2017 | 10 963 € |
| 2016 | 1 608 € |
| 2015 | −797 € |
| 2014 | −1 687 € |
| 2013 | −1 647 € |
| 2012 | 324 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Consultass
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +29,4 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Consultass | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,2 % |
| 2024 | +29,4 % | +3,0 % |
| 2023 | — | +2,0 % |
| 2022 | +71,5 % | +1,7 % |
| 2021 | — | +1,6 % |
| 2020 | — | +1,6 % |
| 2019 | — | +1,9 % |
| 2018 | +40,5 % | +2,3 % |
| 2017 | +50,8 % | +3,3 % |
| 2016 | +62,8 % | +3,3 % |
| 2015 | −10,0 % | +2,7 % |
| 2014 | −41,0 % | — |
| 2013 | −12,5 % | — |
| 2012 | +2,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 7 rokov, najviac v roku 2015 (+92,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | −100,0 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −100,0 % |
| 2018 | −12,0 % |
| 2017 | +743,4 % |
| 2016 | −67,8 % |
| 2015 | +92,9 % |
| 2014 | −68,7 % |
| 2013 | +0,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Consultass
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 40 198 €, vlastné imanie 39 858 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40 198 € | 39 858 € | 340 € |
| 2024 | 40 110 € | 39 770 € | 340 € |
| 2023 | 37 903 € | 37 887 € | 16 € |
| 2022 | 41 374 € | 38 073 € | 3 301 € |
| 2021 | 21 456 € | 21 182 € | 274 € |
| 2020 | 21 446 € | 21 266 € | 180 € |
| 2019 | 22 059 € | 21 428 € | 631 € |
| 2018 | 21 692 € | 21 212 € | 480 € |
| 2017 | 15 671 € | 13 518 € | 2 153 € |
| 2016 | 3 515 € | 2 555 € | 960 € |
| 2015 | 3 499 € | 947 € | 2 552 € |
| 2014 | 4 285 € | 1 745 € | 2 540 € |
| 2013 | 4 491 € | 3 432 € | 1 059 € |
| 2012 | 6 531 € | 5 079 € | 1 419 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Consultass (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 88 € | 40 198 € | 39 858 € | 340 € | −99 € | — |
| 2024 | 6 400 € | 1 883 € | 40 110 € | 39 770 € | 340 € | 2 304 € | +29,4 % |
| 2023 | 0 € | −186 € | 37 903 € | 37 887 € | 16 € | −96 € | — |
| 2022 | 23 612 € | 16 891 € | 41 374 € | 38 073 € | 3 301 € | 19 912 € | +71,5 % |
| 2021 | 0 € | −84 € | 21 456 € | 21 182 € | 274 € | 0 € | — |
| 2020 | 0 € | −162 € | 21 446 € | 21 266 € | 180 € | −78 € | — |
| 2019 | 0 € | 216 € | 22 059 € | 21 428 € | 631 € | −78 € | — |
| 2018 | 19 000 € | 7 694 € | 21 692 € | 21 212 € | 480 € | 9 352 € | +40,5 % |
| 2017 | 21 600 € | 10 963 € | 15 671 € | 13 518 € | 2 153 € | 12 700 € | +50,8 % |
| 2016 | 2 561 € | 1 608 € | 3 515 € | 2 555 € | 960 € | 2 123 € | +62,8 % |
| 2015 | 7 943 € | −797 € | 3 499 € | 947 € | 2 552 € | −179 € | −10,0 % |
| 2014 | 4 117 € | −1 687 € | 4 285 € | 1 745 € | 2 540 € | −1 134 € | −41,0 % |
| 2013 | 13 152 € | −1 647 € | 4 491 € | 3 432 € | 1 059 € | −1 493 € | −12,5 % |
| 2012 | 13 084 € | 324 € | 6 531 € | 5 079 € | 1 419 € | 418 € | +2,5 % |
Riziko: zaplatí Consultass?
Peniaze od štátu: Consultass
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Consultass
Dátum vzniku Consultass je 3. 8. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: PROVELO, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/111669/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 13 084 € · majetok 6 531 €
- Nový štatutár: JUDr. Lenka Janáčová MolnárováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým PROVELO, s. r. o., odvtedy Consultass, spol. s r.o.
- Nový spoločník: JUDr. Lenka MolnárováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Consultass
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prenájom hnuteľných vecí
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nahnuteľného majtetku
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nakladanie s výsledkami duševnej tvorivej činnosti so súhlasom autora
- Automatizované spracovanie dát
- Vydavateľská činnosť
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie kurzov, školení a seminárov
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Čistiace a upratovacie práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Consultass v odvetví špecializované stavebné práce
Consultass je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 060 € (13 698 závierok), Consultass má 6 400 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 234 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Consultass 234. z 263.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 208 €, polovica do 79 060 €, tri štvrtiny do 293 657 €; 10 % firiem má viac než 882 106 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 644 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 208 € |
| medián | 79 060 € |
| horný kvartil | 293 657 € |
| 10 % firiem má viac než | 882 106 € |
| Consultass | 6 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Consultass
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Consultass s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Consultass | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 71 962 € |
| 2024 | 6 400 € | 79 060 € |
| 2023 | 0 € | 84 804 € |
| 2022 | 23 612 € | 86 381 € |
| 2021 | 0 € | 76 841 € |
| 2020 | 0 € | 75 514 € |
| 2019 | 0 € | 86 111 € |
| 2018 | 19 000 € | 83 125 € |
| 2017 | 21 600 € | 79 649 € |
| 2016 | 2 561 € | 74 208 € |
| 2015 | 7 943 € | 71 979 € |
| 2014 | 4 117 € | — |
| 2013 | 13 152 € | — |
| 2012 | 13 084 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Consultass | 6 400 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 55 773 € |
| medián kraja | 76 162 € |
| medián Slovenska | 79 060 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ECRINUS s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 650 € (2021)
- Fenweb s. r. o.Bystré · tržby 14 645 € (2025)
- Juraj Gajdoš s.r.o.Stročín · tržby 14 637 € (2025)
- ATT Elektro s. r. o.Komárno · tržby 14 622 € (2025)
- Sa&Mi, s.r.o.Kostoľany nad Hornádom · tržby 14 618 € (2022)
- Elb Sanierung s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 616 € (2024)
- Peter Turanský, s.r.o.Trnava · tržby 14 616 € (2025)
- Brodstav s.r.o.Žilina · tržby 14 607 € (2025)
- M - Bazény s. r. o.Nitra · tržby 14 605 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Consultass, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Consultass: Bratislava - Devínska Nová Ves
Consultass sídli na adrese Istrijská 135/C, 841 07 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Devínska Nová Ves je 3 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 222. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Devínska Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Consultass: IČO, sídlo a základné údaje
Consultass, spol. s r.o. (IČO 45657343) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 3. 8. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú JUDr. Lenka Janáčová Molnárová a JUDr. Viliam Janáč. Za rok 2024 sú v závierke tržby 6 400 € a výsledok hospodárenia +1 883 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 8. 2010 |
| Skoršie názvy | PROVELO, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Devínska Nová Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Consultass, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 6 400 €, typická firma odvetvia 79 060 € (medián z 13 698 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Consultass
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Consultass
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Consultass
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
- Výhry konkurentov400firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Bratislava - Devínska Nová Vestypický nepokrytý dopyt 633 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava717 zmlúv za 3 roky · 11 141 322 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
wlk s.r.o.Entrepreneur s.r.o.Project Group s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves
VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.Andritz OYGRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.BENTELER Automotive Bratislava s.r.o.Duvenbeck Slovensko, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Bratislava IV
LIKO - S, spol. s r.o.Rafix s. r. o.Broers, s. r. o.Leroto s.r.o.AGAMA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.