M.E.P. Group s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
72 789 €tržby 2025 ▼ 49 %+16 029 €zisk 2025aktívna 16 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 248 €, výsledok hospodárenia -120 €
- 13 : tržby 1 840 €, výsledok hospodárenia -450 €
- 14 : tržby 1 850 €, výsledok hospodárenia -1 530 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 164 €
- 16 : tržby 1 555 €, výsledok hospodárenia -567 €
- 17 : tržby 30 406 €, výsledok hospodárenia 9 594 €
- 18 : tržby 29 415 €, výsledok hospodárenia 10 638 €
- 19 : tržby 78 369 €, výsledok hospodárenia 10 528 €
- 20 : tržby 28 029 €, výsledok hospodárenia 3 977 €
- 21 : tržby 43 063 €, výsledok hospodárenia 7 992 €
- 22 : tržby 153 918 €, výsledok hospodárenia 2 377 €
- 23 : tržby 86 055 €, výsledok hospodárenia 17 253 €
- 24 : tržby 141 940 €, výsledok hospodárenia 12 974 €
- 25 : tržby 72 789 €, výsledok hospodárenia 16 029 €
M.E.P. Group s. r. o. (IČO 45643407) mala v roku 2025 tržby 72 789 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci M.E.P. Group
V roku 2025 mala M.E.P. Group priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 4 966 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 4 966 € | 3 600 € |
| 2024 | — | 3 807 € | 2 700 € |
| 2023 | — | 2 425 € | 1 800 € |
| 2022 | — | 2 426 € | 1 800 € |
| 2021 | — | 2 426 € | 1 800 € |
| 2020 | — | 4 201 € | 3 150 € |
| 2019 | — | 2 829 € | 2 100 € |
| 2018 | — | 2 058 € | 1 650 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 72 % 3 600 €
- Odvody zamestnávateľa 27 % 1 344 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ M.E.P. Group
Podľa Registra právnických osôb koná za M.E.P. Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník M.E.P. Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Peter Krchlík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Peter Krchlíkod 6. 3. 2013 | 6 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok M.E.P. Group
Za rok 2025 má M.E.P. Group v závierke tržby 72 789 €, o 48,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 029 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 153 918 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 025 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát M.E.P. Group
Najvyššie tržby: rok 2022, 153 918 €. Najnižšie: rok 2016, 1 555 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 72 789 € |
| 2024 | 141 940 € |
| 2023 | 86 055 € |
| 2022 | 153 918 € |
| 2021 | 43 063 € |
| 2020 | 28 029 € |
| 2019 | 78 369 € |
| 2018 | 29 415 € |
| 2017 | 30 406 € |
| 2016 | 1 555 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 1 850 € |
| 2013 | 1 840 € |
| 2012 | 2 248 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 87 531 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 029 € |
| 2024 | 12 974 € |
| 2023 | 17 253 € |
| 2022 | 2 377 € |
| 2021 | 7 992 € |
| 2020 | 3 977 € |
| 2019 | 10 528 € |
| 2018 | 10 638 € |
| 2017 | 9 594 € |
| 2016 | −567 € |
| 2015 | −1 164 € |
| 2014 | −1 530 € |
| 2013 | −450 € |
| 2012 | −120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- M.E.P. Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +22,0 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | M.E.P. Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +22,0 % | +10,2 % |
| 2024 | +9,1 % | +6,5 % |
| 2023 | +20,0 % | +4,8 % |
| 2022 | +1,5 % | +4,2 % |
| 2021 | +18,6 % | +4,7 % |
| 2020 | +14,2 % | +4,0 % |
| 2019 | +13,4 % | +3,7 % |
| 2018 | +36,2 % | +4,3 % |
| 2017 | +31,6 % | +5,7 % |
| 2016 | −36,5 % | +5,6 % |
| 2015 | — | +4,9 % |
| 2014 | −82,7 % | — |
| 2013 | −24,5 % | — |
| 2012 | −5,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 10 rokov, najviac v roku 2022 (+257,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −48,7 % |
| 2024 | +64,9 % |
| 2023 | −44,1 % |
| 2022 | +257,4 % |
| 2021 | +53,6 % |
| 2020 | −64,2 % |
| 2019 | +166,4 % |
| 2018 | −3,3 % |
| 2017 | +1 855,4 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | +0,5 % |
| 2013 | −18,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha M.E.P. Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 54 917 €, vlastné imanie 31 697 € a záväzky 23 220 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 54 917 € | 31 697 € | 23 220 € |
| 2024 | 48 870 € | 29 971 € | 18 899 € |
| 2023 | 52 143 € | 26 831 € | 25 312 € |
| 2022 | 84 221 € | 24 843 € | 59 378 € |
| 2021 | 50 090 € | 38 157 € | 11 933 € |
| 2020 | 34 987 € | 32 316 € | 2 671 € |
| 2019 | 43 939 € | 28 339 € | 15 600 € |
| 2018 | 21 137 € | 17 811 € | 3 326 € |
| 2017 | 19 736 € | 7 173 € | 12 563 € |
| 2016 | 24 € | −2 421 € | 2 445 € |
| 2015 | 136 € | −1 854 € | 1 990 € |
| 2014 | 270 € | −690 € | 960 € |
| 2013 | 1 201 € | 841 € | 360 € |
| 2012 | 1 310 € | 1 290 € | 20 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok M.E.P. Group (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72 789 € | 16 029 € | 54 917 € | 31 697 € | 23 220 € | 24 950 € | +22,0 % |
| 2024 | 141 940 € | 12 974 € | 48 870 € | 29 971 € | 18 899 € | 21 826 € | +9,1 % |
| 2023 | 86 055 € | 17 253 € | 52 143 € | 26 831 € | 25 312 € | 31 386 € | +20,0 % |
| 2022 | 153 918 € | 2 377 € | 84 221 € | 24 843 € | 59 378 € | 12 247 € | +1,5 % |
| 2021 | 43 063 € | 7 992 € | 50 090 € | 38 157 € | 11 933 € | 19 464 € | +18,6 % |
| 2020 | 28 029 € | 3 977 € | 34 987 € | 32 316 € | 2 671 € | 16 633 € | +14,2 % |
| 2019 | 78 369 € | 10 528 € | 43 939 € | 28 339 € | 15 600 € | 15 160 € | +13,4 % |
| 2018 | 29 415 € | 10 638 € | 21 137 € | 17 811 € | 3 326 € | 19 563 € | +36,2 % |
| 2017 | 30 406 € | 9 594 € | 19 736 € | 7 173 € | 12 563 € | 17 674 € | +31,6 % |
| 2016 | 1 555 € | −567 € | 24 € | −2 421 € | 2 445 € | 479 € | −36,5 % |
| 2015 | — | −1 164 € | 136 € | −1 854 € | 1 990 € | −120 € | — |
| 2014 | 1 850 € | −1 530 € | 270 € | −690 € | 960 € | −270 € | −82,7 % |
| 2013 | 1 840 € | −450 € | 1 201 € | 841 € | 360 € | −373 € | −24,5 % |
| 2012 | 2 248 € | −120 € | 1 310 € | 1 290 € | 20 € | −60 € | −5,3 % |
Riziko: zaplatí M.E.P. Group?
M.E.P. Group a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 10 zmlúv s dodávateľom M.E.P. Group v objeme 492 980 € z rokov 2019 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Slavošovce: 141 104 € v 1 zmluve. Vo verejnom obstarávaní má 2 vyhraté súťaže za 145 004 €.
Rok s najväčším objemom: 2026, 319 025 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 319 025 € |
| 2024 | 4 | 133 513 € |
| 2022 | 2 | 35 242 € |
| 2019 | 1 | 5 200 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy M.E.P. Group
Dátum vzniku M.E.P. Group je 10. 7. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/66300/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023070049
- Nový štatutár: Ing. Peter KrchlíkKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 248 € · majetok 1 310 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenské národné múzeum, hodnota zmluvy 5 200 €. Firma vznikla 10. 7. 2010.
- Nový spoločník: Ing. Peter KrchlíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 72 789 €.
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Centrum kultúry Košického kraja, cena 79 980 €. Hvezdáreň a planetárium v Medzeve
- Najväčšia verejná zmluva: 141 104 €Objednávateľ Obec Slavošovce. Zmluva o dielo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti M.E.P. Group
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Čistiace a upratovacie služby
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
M.E.P. Group v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
M.E.P. Group je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), M.E.P. Group má 72 789 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 246 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M.E.P. Group 878. z 2 044.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 722 €, tri štvrtiny do 115 959 €; 10 % firiem má viac než 406 310 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 487 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 722 € |
| horný kvartil | 115 959 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 310 € |
| M.E.P. Group | 72 789 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- M.E.P. Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby M.E.P. Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | M.E.P. Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 72 789 € | 46 722 € |
| 2024 | 141 940 € | 42 171 € |
| 2023 | 86 055 € | 41 550 € |
| 2022 | 153 918 € | 40 571 € |
| 2021 | 43 063 € | 38 017 € |
| 2020 | 28 029 € | 36 000 € |
| 2019 | 78 369 € | 38 633 € |
| 2018 | 29 415 € | 37 012 € |
| 2017 | 30 406 € | 36 060 € |
| 2016 | 1 555 € | 34 198 € |
| 2015 | — | 33 443 € |
| 2014 | 1 850 € | — |
| 2013 | 1 840 € | — |
| 2012 | 2 248 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| M.E.P. Group | 72 789 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 52 459 € |
| medián kraja | 48 900 € |
| medián Slovenska | 46 722 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MASCON, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 181 512 € (2025)
- somUp s.r.o.Žilina · tržby 181 426 € (2025)
- KISSINGER s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 181 331 € (2025)
- RESL, s. r. o.Trnava · tržby 181 283 € (2025)
- GreenMonkey s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 181 091 € (2023)
- ALAIN s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 180 967 € (2020)
- CREDITTON s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 180 884 € (2025)
- VIGA sk s.r.o.Dolný Kubín · tržby 180 794 € (2024)
- EDAMA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 180 727 € (2015)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M.E.P. Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo M.E.P. Group: Bratislava - Ružinov
M.E.P. Group sídli na adrese Ivanská cesta 32E, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
M.E.P. Group: IČO, sídlo a základné údaje
M.E.P. Group s. r. o. (IČO 45643407) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 10. 7. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Ing. Peter Krchlík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 72 789 € a výsledok hospodárenia +16 029 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 6 000 € |
| Vznik | 10. 7. 2010 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 025 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) M.E.P. Group s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 72 789 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy M.E.P. Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu M.E.P. Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu M.E.P. Group
- Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II
IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.