VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

A & T Corporation Slovakia, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

0 €tržby 2014−480 €strata 2014

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2014
−480 €strata 2014
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 13 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 14 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -480 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

A & T Corporation Slovakia, s. r. o. (IČO 45632073), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 9. 7. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci A & T Corporation Slovakia

osobné náklady v roku 2014 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.

Konatelia A & T Corporation Slovakia

Podľa Registra právnických osôb konajú za A & T Corporation Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločník A & T Corporation Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch A & T Corporation Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch A & T Corporation Slovakia Zdenka Bučová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Zdenka Bučová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Zdenka Bučová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Zdenka Bučováod 20. 4. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok A & T Corporation Slovakia

Za rok 2014 má A & T Corporation Slovakia v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −480 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 0 €.

Tržby 20140 €
Výsledok hospodárenia 2014−480 €strata
Majetok (aktíva) 20252 785 €
Vlastné imanie 202555 €
Záväzky 20252 730 €98,0 % majetku
Súčet výsledkov za 14 rokov−2 600 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát A & T Corporation Slovakia

Súvaha A & T Corporation Slovakia

Všetky čísla zo závierok A & T Corporation Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok A & T Corporation Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €2 785 €55 €2 730 €——
2024—−340 €2 785 €395 €2 390 €——
2023—0 €2 785 €735 €2 050 €——
2022—0 €2 785 €735 €2 050 €——
2021—0 €2 785 €735 €2 050 €——
2020——2 785 €735 €2 050 €——
2019——2 785 €735 €2 050 €——
2018——2 785 €735 €2 050 €——
2017—−480 €2 785 €735 €2 050 €——
2016—−480 €2 785 €1 215 €1 570 €——
2015—−480 €2 785 €1 695 €1 090 €——
20140 €−480 €2 855 €2 175 €680 €0 €—
20130 €0 €2 855 €2 655 €200 €0 €—
2012——2 855 €2 655 €200 €——

Riziko: zaplatí A & T Corporation Slovakia?

Peniaze od štátu: A & T Corporation Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy A & T Corporation Slovakia

Dátum vzniku A & T Corporation Slovakia je 9. 7. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/66283/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 2 855 €
  3. Nový štatutár: Zdenka BučováKonateľ
  4. Nový spoločník: Zdenka BučováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
  6. Nový štatutár: Mgr. Veronika VlasákováKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti A & T Corporation Slovakia

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,
  • reklamné a marketingové služby,
  • počítačové služby,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • vedenie účtovníctva,
  • skladovanie,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • Finančný lízing
  • Verejné obstarávanie
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu, konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  • Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
  • Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

A & T Corporation Slovakia v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

A & T Corporation Slovakia je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 598 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava II2 598aktívnych subjektov

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava II ›

Sídlo A & T Corporation Slovakia: Bratislava - Ružinov

A & T Corporation Slovakia sídli na adrese Palkovičova 10/B, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví2 598okres Bratislava II

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

A & T Corporation Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

A & T Corporation Slovakia, s. r. o. (IČO 45632073) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 9. 7. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú Mgr. Veronika Vlasáková a Zdenka Bučová. Za rok 2014 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −480 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 7. 2010
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy A & T Corporation Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu A & T Corporation Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu A & T Corporation Slovakia

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy190zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 96 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

A & T Group Slovakia, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Bratislava II

DXC Technology Slovakia s. r. o.Aliter Technologies, a.s.exe, a.s.SOITRON, s.r.o.DIEBOLD NIXDORF s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk