ZAMAR s. r. o.
Bratislava - Rača · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
151 660 €tržby 2025 ▲ 3 %+78 262 €zisk 2025aktívna 16 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 49 822 €, výsledok hospodárenia 1 791 €
- 13 : tržby 47 582 €, výsledok hospodárenia 2 101 €
- 14 : tržby 56 173 €, výsledok hospodárenia 3 255 €
- 15 : tržby 58 101 €, výsledok hospodárenia 2 435 €
- 16 : tržby 58 674 €, výsledok hospodárenia 1 624 €
- 17 : tržby 53 706 €, výsledok hospodárenia 1 486 €
- 18 : tržby 64 390 €, výsledok hospodárenia 2 797 €
- 19 : tržby 62 520 €, výsledok hospodárenia 1 724 €
- 20 : tržby 72 030 €, výsledok hospodárenia 2 842 €
- 21 : tržby 75 540 €, výsledok hospodárenia -3 405 €
- 22 : tržby 89 232 €, výsledok hospodárenia 3 554 €
- 23 : tržby 92 000 €, výsledok hospodárenia 333 €
- 24 : tržby 146 806 €, výsledok hospodárenia 70 606 €
- 25 : tržby 151 660 €, výsledok hospodárenia 78 262 €
ZAMAR s. r. o. (IČO 45631689) mala v roku 2025 tržby 151 660 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ZAMAR
V roku 2025 mala ZAMAR priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 19 075 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 19 075 € | — |
| 2024 | — | 18 412 € | — |
| 2023 | — | 17 689 € | — |
| 2022 | — | 18 216 € | — |
| 2021 | — | 17 828 € | — |
| 2020 | — | 14 536 € | — |
| 2019 | — | 13 384 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konateľ ZAMAR
Podľa Registra právnických osôb koná za ZAMAR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník ZAMAR
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Marián Gavalier100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Marián Gavalierod 16. 7. 2010 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ZAMAR
Za rok 2025 má ZAMAR v závierke tržby 151 660 €, o 3,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +78 262 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 151 660 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 20 853 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ZAMAR
Najvyššie tržby: rok 2025, 151 660 €. Najnižšie: rok 2013, 47 582 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 151 660 € |
| 2024 | 146 806 € |
| 2023 | 92 000 € |
| 2022 | 89 232 € |
| 2021 | 75 540 € |
| 2020 | 72 030 € |
| 2019 | 62 520 € |
| 2018 | 64 390 € |
| 2017 | 53 706 € |
| 2016 | 58 674 € |
| 2015 | 58 101 € |
| 2014 | 56 173 € |
| 2013 | 47 582 € |
| 2012 | 49 822 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 169 405 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 78 262 € |
| 2024 | 70 606 € |
| 2023 | 333 € |
| 2022 | 3 554 € |
| 2021 | −3 405 € |
| 2020 | 2 842 € |
| 2019 | 1 724 € |
| 2018 | 2 797 € |
| 2017 | 1 486 € |
| 2016 | 1 624 € |
| 2015 | 2 435 € |
| 2014 | 3 255 € |
| 2013 | 2 101 € |
| 2012 | 1 791 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZAMAR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +51,6 %, medián odvetvia +15,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZAMAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +51,6 % | +15,6 % |
| 2024 | +48,1 % | +16,0 % |
| 2023 | +0,4 % | +17,2 % |
| 2022 | +4,0 % | +16,1 % |
| 2021 | −4,5 % | +15,7 % |
| 2020 | +3,9 % | +14,2 % |
| 2019 | +2,8 % | +13,5 % |
| 2018 | +4,3 % | +11,4 % |
| 2017 | +2,8 % | +10,2 % |
| 2016 | +2,8 % | +10,9 % |
| 2015 | +4,2 % | +9,9 % |
| 2014 | +5,8 % | — |
| 2013 | +4,4 % | — |
| 2012 | +3,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 10 z 13 rokov, najviac v roku 2024 (+59,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +3,3 % |
| 2024 | +59,6 % |
| 2023 | +3,1 % |
| 2022 | +18,1 % |
| 2021 | +4,9 % |
| 2020 | +15,2 % |
| 2019 | −2,9 % |
| 2018 | +19,9 % |
| 2017 | −8,5 % |
| 2016 | +1,0 % |
| 2015 | +3,4 % |
| 2014 | +18,1 % |
| 2013 | −4,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZAMAR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 201 469 €, vlastné imanie 174 537 € a záväzky 26 932 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 201 469 € | 174 537 € | 26 932 € |
| 2024 | 135 523 € | 96 274 € | 39 249 € |
| 2023 | 52 273 € | 25 668 € | 26 605 € |
| 2022 | 66 168 € | 25 336 € | 40 832 € |
| 2021 | 28 107 € | 21 782 € | 6 325 € |
| 2020 | 33 668 € | 25 187 € | 8 481 € |
| 2019 | 47 180 € | 22 346 € | 24 834 € |
| 2018 | 35 078 € | 20 555 € | 14 523 € |
| 2017 | 37 116 € | 17 757 € | 19 359 € |
| 2016 | 38 166 € | 16 271 € | 21 895 € |
| 2015 | 39 241 € | 14 647 € | 24 594 € |
| 2014 | 47 551 € | 12 212 € | 35 339 € |
| 2013 | 11 788 € | 8 957 € | 2 831 € |
| 2012 | 9 590 € | 6 856 € | 2 734 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZAMAR (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151 660 € | 78 262 € | 201 469 € | 174 537 € | 26 932 € | 132 537 € | +51,6 % |
| 2024 | 146 806 € | 70 606 € | 135 523 € | 96 274 € | 39 249 € | 119 470 € | +48,1 % |
| 2023 | 92 000 € | 333 € | 52 273 € | 25 668 € | 26 605 € | 14 153 € | +0,4 % |
| 2022 | 89 232 € | 3 554 € | 66 168 € | 25 336 € | 40 832 € | 23 869 € | +4,0 % |
| 2021 | 75 540 € | −3 405 € | 28 107 € | 21 782 € | 6 325 € | 15 273 € | −4,5 % |
| 2020 | 72 030 € | 2 842 € | 33 668 € | 25 187 € | 8 481 € | 26 504 € | +3,9 % |
| 2019 | 62 520 € | 1 724 € | 47 180 € | 22 346 € | 24 834 € | 21 903 € | +2,8 % |
| 2018 | 64 390 € | 2 797 € | 35 078 € | 20 555 € | 14 523 € | 22 823 € | +4,3 % |
| 2017 | 53 706 € | 1 486 € | 37 116 € | 17 757 € | 19 359 € | 23 276 € | +2,8 % |
| 2016 | 58 674 € | 1 624 € | 38 166 € | 16 271 € | 21 895 € | 23 338 € | +2,8 % |
| 2015 | 58 101 € | 2 435 € | 39 241 € | 14 647 € | 24 594 € | 21 091 € | +4,2 % |
| 2014 | 56 173 € | 3 255 € | 47 551 € | 12 212 € | 35 339 € | 21 980 € | +5,8 % |
| 2013 | 47 582 € | 2 101 € | 11 788 € | 8 957 € | 2 831 € | 14 076 € | +4,4 % |
| 2012 | 49 822 € | 1 791 € | 9 590 € | 6 856 € | 2 734 € | 14 907 € | +3,6 % |
Riziko: zaplatí ZAMAR?
ZAMAR a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ZAMAR z roku 2023.
História firmy ZAMAR
Dátum vzniku ZAMAR je 16. 7. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/66382/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 49 822 € · majetok 9 590 €
- Nový spoločník: MUDr. Marián GavalierSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Záchranná zdravotná služba Bratislava. Firma vznikla 16. 7. 2010.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 151 660 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZAMAR
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- výkon samostatnej zdravotníckej praxe v špecializačnom odbore urgentná medicína,
- Výroba kŕmnych zmesí
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Prevádzkovanie taxislužby s počtom vozidiel 1 ( jedno)
- Kuriérske služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
ZAMAR v odvetví zdravotníctvo
ZAMAR je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), ZAMAR má 151 660 €, čo je 83 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 291 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZAMAR 73. z 128.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 271 €, polovica do 182 628 €, tri štvrtiny do 285 205 €; 10 % firiem má viac než 569 843 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 380 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 271 € |
| medián | 182 628 € |
| horný kvartil | 285 205 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 843 € |
| ZAMAR | 151 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ZAMAR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZAMAR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZAMAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 151 660 € | 182 628 € |
| 2024 | 146 806 € | 175 599 € |
| 2023 | 92 000 € | 163 176 € |
| 2022 | 89 232 € | 137 725 € |
| 2021 | 75 540 € | 124 862 € |
| 2020 | 72 030 € | 106 843 € |
| 2019 | 62 520 € | 104 587 € |
| 2018 | 64 390 € | 91 376 € |
| 2017 | 53 706 € | 83 388 € |
| 2016 | 58 674 € | 80 657 € |
| 2015 | 58 101 € | 74 516 € |
| 2014 | 56 173 € | — |
| 2013 | 47 582 € | — |
| 2012 | 49 822 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ZAMAR | 151 660 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 181 967 € |
| medián kraja | 193 666 € |
| medián Slovenska | 182 628 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ONCOMEDICAL, s.r.o.Veľký Krtíš · tržby 364 847 € (2025)
- SORRISSO s.r.o.Čataj · tržby 364 610 € (2025)
- DIAGMED s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 364 550 € (2025)
- PALMED, s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 364 538 € (2025)
- iDental, s.r.o.Prešov · tržby 363 993 € (2025)
- Galileo - Medici, s.r.o.Topoľníky · tržby 363 865 € (2025)
- Kardiomedina s. r. o.Ružomberok · tržby 363 846 € (2025)
- GynMart, gynekologické centrum, s.r.o.Martin · tržby 363 777 € (2025)
- MEDISON PLUS, s.r.o.Kúty · tržby 363 711 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZAMAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ZAMAR: Bratislava - Rača
ZAMAR sídli na adrese Demänovská 7745/35, 831 06 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
ZAMAR: IČO, sídlo a základné údaje
ZAMAR s. r. o. (IČO 45631689) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 16. 7. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je MUDr. Marián Gavalier. Za rok 2025 sú v závierke tržby 151 660 € a výsledok hospodárenia +78 262 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 7. 2010 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 20 853 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) ZAMAR s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 151 660 €, typická firma odvetvia 182 628 € (medián z 6 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy ZAMAR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZAMAR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZAMAR
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy42zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 300 €
- Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 056 zmlúv za 3 roky · 1 447 022 € · naposledy 1. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen244 zmlúv za 3 roky · 1 795 359 € · naposledy 25. 9. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja234 zmlúv za 3 roky · 80 € · naposledy 2. 10. 2026 Všetkých 422 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Bratislava III
SUMMIT CLINICAL RESEARCH, s. r. o.Centrum Kramáre, spol. s r.o.Health Services Group, s.r.o.S-EXCEL NOVA s.r.o.UROCENTRUM-BRATISLAVA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.