GASTROZARIADENIA CZ s.r.o.
Pezinok · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
0 €tržby 20160 €zisk 2016aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 3 476 €, výsledok hospodárenia -4 069 €
- 13 : tržby 6 196 €, výsledok hospodárenia -7 786 €
- 14 : tržby 2 057 €, výsledok hospodárenia 618 €
- 15 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -960 €
- 16 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
GASTROZARIADENIA CZ s.r.o. (IČO 45628254), sídlo Pezinok, je v registri zapísaná od 26. 6. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ GASTROZARIADENIA CZ
Podľa Registra právnických osôb koná za GASTROZARIADENIA CZ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník GASTROZARIADENIA CZ
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok GASTROZARIADENIA CZ
Za rok 2016 má GASTROZARIADENIA CZ v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2013: 6 196 €.
Výkaz ziskov a strát GASTROZARIADENIA CZ
Najvyššie tržby: rok 2013, 6 196 €. Najnižšie: rok 2015, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 0 € |
| 2015 | 0 € |
| 2014 | 2 057 € |
| 2013 | 6 196 € |
| 2012 | 3 476 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −12 197 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 0 € |
| 2015 | −960 € |
| 2014 | 618 € |
| 2013 | −7 786 € |
| 2012 | −4 069 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2013 (+78,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | — |
| 2015 | −100,0 % |
| 2014 | −66,8 % |
| 2013 | +78,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GASTROZARIADENIA CZ
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie 0 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 0 € | 0 € | 0 € |
| 2015 | 1 555 € | −6 697 € | 8 252 € |
| 2014 | 1 555 € | −5 737 € | 7 292 € |
| 2013 | 7 514 € | −6 355 € | 13 672 € |
| 2012 | 15 481 € | 1 431 € | 13 935 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GASTROZARIADENIA CZ (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2015 | 0 € | −960 € | 1 555 € | −6 697 € | 8 252 € | 0 € | — |
| 2014 | 2 057 € | 618 € | 1 555 € | −5 737 € | 7 292 € | 532 € | +30,0 % |
| 2013 | 6 196 € | −7 786 € | 7 514 € | −6 355 € | 13 672 € | 853 € | −125,7 % |
| 2012 | 3 476 € | −4 069 € | 15 481 € | 1 431 € | 13 935 € | −1 296 € | −117,1 % |
Riziko: zaplatí GASTROZARIADENIA CZ?
Peniaze od štátu: GASTROZARIADENIA CZ
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GASTROZARIADENIA CZ
Dátum vzniku GASTROZARIADENIA CZ je 26. 6. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/66021/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 3 476 € · majetok 15 481 €
- Nový spoločník: Ing. Karol CzinegeSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GASTROZARIADENIA CZ
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľské činnosti v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľské činnosti v oblasti služieb,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
GASTROZARIADENIA CZ v odvetví maloobchod
GASTROZARIADENIA CZ je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 051 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Pezinok | 63 054 € |
|---|---|
| medián kraja | 63 046 € |
| medián Slovenska | 63 558 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Pezinok ›
Sídlo GASTROZARIADENIA CZ: Pezinok
GASTROZARIADENIA CZ sídli na adrese Vajanského 21/580, 902 01 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 176 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 399.
Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
GASTROZARIADENIA CZ: IČO, sídlo a základné údaje
GASTROZARIADENIA CZ s.r.o. (IČO 45628254) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 26. 6. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Ing. Karol Czinege. Za rok 2016 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia 0 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 6. 2010 |
| Obec | Pezinok |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy GASTROZARIADENIA CZ
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GASTROZARIADENIA CZ
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GASTROZARIADENIA CZ
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy165zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 400 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 445 973 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR413 zmlúv za 3 roky · 1 590 343 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 717 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Pezinok
Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Pezinok
GS Europe, s.r.o.G - Tec Professional s.r.o.HCS Slovakia, s.r.o.GASTRO - PEN s.r.o.COM Interiér, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.