ANNUMON TRADE, spol. s r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Športová a rekreačná výchova
32 338 €tržby 2015 ▼ 32 %−834 €strata 2015aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 33 167 €, výsledok hospodárenia -9 961 €
- 13 : tržby 42 391 €, výsledok hospodárenia -1 862 €
- 14 : tržby 47 428 €, výsledok hospodárenia 5 445 €
- 15 : tržby 32 338 €, výsledok hospodárenia -834 €
ANNUMON TRADE, spol. s r.o. (IČO 45623783), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 3. 7. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ANNUMON TRADE
osobné náklady v roku 2015 boli 4 954 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 4 954 € | — |
| 2014 | — | 6 248 € | 5 490 € |
| 2013 | — | 7 453 € | 6 967 € |
| 2012 | — | 9 401 € | 8 522 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.
Konateľ ANNUMON TRADE
Podľa Registra právnických osôb koná za ANNUMON TRADE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník ANNUMON TRADE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ANNUMON TRADE
Za rok 2015 má ANNUMON TRADE v závierke tržby 32 338 €, o 31,8 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −834 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2014: 47 428 €.
Výkaz ziskov a strát ANNUMON TRADE
Najvyššie tržby: rok 2014, 47 428 €. Najnižšie: rok 2015, 32 338 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 32 338 € |
| 2014 | 47 428 € |
| 2013 | 42 391 € |
| 2012 | 33 167 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −7 212 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −834 € |
| 2014 | 5 445 € |
| 2013 | −1 862 € |
| 2012 | −9 961 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ANNUMON TRADE
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −2,6 %, medián odvetvia +5,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ANNUMON TRADE |
|---|---|
| 2015 | −2,6 % |
| 2014 | +11,5 % |
| 2013 | −4,4 % |
| 2012 | −30,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2013 (+27,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2015 | −31,8 % |
| 2014 | +11,9 % |
| 2013 | +27,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ANNUMON TRADE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 5 951 €, vlastné imanie −1 594 € a záväzky 7 545 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 5 951 € | −1 594 € | 7 545 € |
| 2014 | 16 237 € | −761 € | 16 998 € |
| 2013 | 6 485 € | −6 266 € | 12 751 € |
| 2012 | 7 849 € | −4 403 € | 12 252 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ANNUMON TRADE (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 32 338 € | −834 € | 5 951 € | −1 594 € | 7 545 € | 5 051 € | −2,6 % |
| 2014 | 47 428 € | 5 445 € | 16 237 € | −761 € | 16 998 € | 13 232 € | +11,5 % |
| 2013 | 42 391 € | −1 862 € | 6 485 € | −6 266 € | 12 751 € | 7 829 € | −4,4 % |
| 2012 | 33 167 € | −9 961 € | 7 849 € | −4 403 € | 12 252 € | 190 € | −30,0 % |
Riziko: zaplatí ANNUMON TRADE?
Peniaze od štátu: ANNUMON TRADE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ANNUMON TRADE
Dátum vzniku ANNUMON TRADE je 3. 7. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: Žabák s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/115947/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 33 167 € · majetok 7 849 €
- Nový štatutár: Stanislav SmieškaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Žabák s.r.o., odvtedy ANNUMON TRADE, spol. s r.o.
- Nový spoločník: Stanislav SmieškaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ANNUMON TRADE
- výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - inštruktor plávania dojčiat a batoliat
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- fotografické služby
- počítačové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
ANNUMON TRADE v odvetví vzdelávanie
ANNUMON TRADE je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť športová a rekreačná výchova. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 26 250 € (2 205 závierok), ANNUMON TRADE má 32 338 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 866 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ANNUMON TRADE 209. z 351.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 9 271 €, polovica do 26 250 €, tri štvrtiny do 56 173 €; 10 % firiem má viac než 177 488 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 474 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 9 271 € |
| medián | 26 250 € |
| horný kvartil | 56 173 € |
| 10 % firiem má viac než | 177 488 € |
| ANNUMON TRADE | 32 338 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| ANNUMON TRADE | 32 338 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 43 926 € |
| medián kraja | 29 428 € |
| medián Slovenska | 26 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KIKAMAX, s.r.o.Piešťany · tržby 78 392 € (2025)
- Gymnázium Angely Merici, Hviezdoslavova 10, TrnavaTrnava · tržby 78 284 € (2025)
- &Go, s.r.o.Komárno · tržby 78 279 € (2025)
- Malá Marketingová s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 78 275 € (2025)
- Obchodná akadémia Dušana Metoda Janotu, 17. novembra 2701, ČadcaČadca · tržby 78 144 € (2013)
- Základná škola Jana Amosa Komenského, Komenského 652/50, PúchovPúchov · tržby 78 125 € (2013)
- Základná umelecká škola Eugena Suchoňa, Batkova 2, BratislavaBratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 78 066 € (2013)
- BG Advisory s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 78 028 € (2025)
- Základná škola, Lesnícka 1, PrešovPrešov · tržby 77 943 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ANNUMON TRADE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ANNUMON TRADE: Bratislava - Staré Mesto
ANNUMON TRADE sídli na adrese Tallerova 4, 811 02 Bratislava - Staré mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 974 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 858. Na tej istej adrese je zapísaných 1 157 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
ANNUMON TRADE: IČO, sídlo a základné údaje
ANNUMON TRADE, spol. s r.o. (IČO 45623783) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 3. 7. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Stanislav Smieška. Za rok 2015 sú v závierke tržby 32 338 € a výsledok hospodárenia −834 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Športová a rekreačná výchova (SK NACE 8551) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 7. 2010 |
| Skoršie názvy | Žabák s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) ANNUMON TRADE, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 32 338 €, typická firma odvetvia 26 250 € (medián z 2 205 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy ANNUMON TRADE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ANNUMON TRADE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ANNUMON TRADE
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy1 747zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 000 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Regionálny úrad školskej správy v Trnave106 zmlúv za 3 roky · 46 240 € · naposledy 8. 10. 2026Stredná športová škola24 zmlúv za 3 roky · 3 240 € · naposledy 7. 9. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Poľana16 zmlúv za 3 roky · 2 013 € · naposledy 1. 10. 2026 Všetkých 161 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.51) v okrese Bratislava I
ATLANTIS DIVE, s.r.o.Interblau, s. r. o.wHealth, s.r.o.Good shot s. r. o.JARN s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.