VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BEK Kolíňany, s.r.o.

Kolíňany · Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

7 440 €tržby 2024 ▲ 200 %−28 450 €strata 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 440 €tržby 2024 ▲ 200 %
−28 450 €strata 2024
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -155 €
  2. 13 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -426 €
  3. 14 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -3 948 €
  4. 15 : tržby 155 699 €, výsledok hospodárenia -25 140 €
  5. 16 : tržby 62 205 €, výsledok hospodárenia -144 297 €
  6. 17 : tržby 244 800 €, výsledok hospodárenia -24 063 €
  7. 18 : tržby 163 200 €, výsledok hospodárenia -51 368 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -258 660 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -243 670 €
  10. 21 : tržby 74 800 €, výsledok hospodárenia -113 248 €
  11. 22 : tržby 4 200 €, výsledok hospodárenia -171 646 €
  12. 23 : tržby 2 480 €, výsledok hospodárenia -48 683 €
  13. 24 : tržby 7 440 €, výsledok hospodárenia -28 450 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -97 804 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BEK Kolíňany, s.r.o. (IČO 45619298) mala v roku 2024 tržby 7 440 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BEK Kolíňany

V roku 2025 mala BEK Kolíňany priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 4 293 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Spoločník BEK Kolíňany

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BEK Kolíňany
Podiely spoločníkov na vkladoch BEK Kolíňany Ing. Peter Káčerik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Peter Káčerik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Peter Káčerik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Peter Káčerikod 18. 10. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BEK Kolíňany

Za rok 2024 má BEK Kolíňany v závierke tržby 7 440 €, o 200,0 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −28 450 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 244 800 €.

Tržby 20247 440 €▲ +200,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−28 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202530 tis. €
Vlastné imanie 2025−1,21 mil. €
Záväzky 20251,24 mil. €4 127,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−100 €
Zisková marža 2024−382,4 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−1,21 mil. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát BEK Kolíňany

Súvaha BEK Kolíňany

Všetky čísla zo závierok BEK Kolíňany (14 rokov)
Čísla zo závierok BEK Kolíňany po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−97 804 €29 981 €−1 207 583 €1 237 564 €−100 €—
20247 440 €−28 450 €122 395 €−1 109 779 €1 232 174 €5 275 €−382,4 %
20232 480 €−48 683 €120 454 €−1 081 328 €1 183 452 €−2 280 €−1 963,0 %
20224 200 €−171 646 €172 754 €−1 032 646 €1 132 080 €1 235 €−4 086,8 %
202174 800 €−113 248 €314 847 €−861 000 €1 102 527 €45 504 €−151,4 %
2020—−243 670 €562 257 €−747 752 €1 181 699 €1 013 €—
2019—−258 660 €855 907 €−503 122 €1 230 719 €−1 883 €—
2018163 200 €−51 368 €1 041 728 €−244 461 €1 157 879 €99 916 €−31,5 %
2017244 800 €−24 063 €1 124 017 €−193 093 €1 133 810 €138 395 €−9,8 %
201662 205 €−144 297 €1 172 568 €−169 031 €1 103 309 €34 050 €−232,0 %
2015155 699 €−25 140 €1 570 264 €−24 734 €1 594 998 €90 584 €−16,1 %
20140 €−3 948 €72 641 €407 €72 184 €−808 €—
20130 €−426 €4 355 €4 355 €0 €−350 €—
2012—−155 €4 782 €4 782 €—−56 €—

Riziko: zaplatí BEK Kolíňany?

BEK Kolíňany a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom BEK Kolíňany v objeme 330 163 € z rokov 2014 až 2015. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 330 163 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv330 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201430. 1. 2014

História firmy BEK Kolíňany

Dátum vzniku BEK Kolíňany je 29. 6. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: BEK Kosihy II, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26984/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 782 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým BEK Kosihy II, s.r.o., odvtedy BEK Kolíňany, s.r.o.
  4. Najväčšia verejná zmluva: 330 163 €Objednávateľ Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0744/142
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 330 163 €. Firma vznikla 29. 6. 2010.
  6. Prvé tržby po 3 rokoch bez tržiebZa rok 2015 firma vykázala 155 699 €.
  7. Nový spoločník: Ing. Peter KáčerikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BEK Kolíňany

  • Výroba agropeliet
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • skladovanie
  • prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

BEK Kolíňany v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

BEK Kolíňany je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 53 742 € (4 072 závierok), BEK Kolíňany má 7 440 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 390 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BEK Kolíňany 111. z 123.

V odvetví v okrese Nitra390aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 072Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BEK Kolíňany, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Nitra ›

Sídlo BEK Kolíňany: Kolíňany

BEK Kolíňany sídli na adrese Hlavná 561, 951 78 Kolíňany, okres Nitra. V obci Kolíňany je 221 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Kolíňany221aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 263aktívnych
V tom istom odvetví390okres Nitra
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Kolíňany: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

BEK Kolíňany: IČO, sídlo a základné údaje

BEK Kolíňany, s.r.o. (IČO 45619298) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kolíňany, okres Nitra. Dátum vzniku je 29. 6. 2010, na trhu je 16 rokov. Za rok 2024 sú v závierke tržby 7 440 € a výsledok hospodárenia −28 450 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 6. 2010
Skoršie názvyBEK Kosihy II, s.r.o.
ObecKolíňany
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) BEK Kolíňany, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 7 440 €, typická firma odvetvia 53 742 € (medián z 4 072 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy BEK Kolíňany

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BEK Kolíňany

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BEK Kolíňany

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 27 tis. €
  • Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 12 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Kolíňanytypický nepokrytý dopyt 69 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PSP, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Kolíňany

Alter Energo, a.s.Vysokoškolský poľnohospodársky podnik SPU…TUKO s.r.o.PHARMONY s.r.o.GREVAPHARM s. r. o.Všetky firmy v obci Kolíňany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.29) v okrese Nitra

MChC Trade s. r. o.ZATO Works s. r. o.reNEW s. r. o.DENIR s.r.o.OLINO s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk