Cerberi, s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Architektonické činnosti
36 784 €tržby 2025 ▼ 56 %+398 €zisk 2025aktívna 16 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 32 132 €, výsledok hospodárenia 423 €
- 13 : tržby 23 235 €, výsledok hospodárenia -5 192 €
- 14 : tržby 36 241 €, výsledok hospodárenia -3 171 €
- 15 : tržby 28 337 €, výsledok hospodárenia -3 443 €
- 16 : tržby 17 392 €, výsledok hospodárenia -3 705 €
- 17 : tržby 44 507 €, výsledok hospodárenia 7 311 €
- 18 : tržby 41 577 €, výsledok hospodárenia 2 362 €
- 19 : tržby 47 043 €, výsledok hospodárenia 7 395 €
- 20 : tržby 76 577 €, výsledok hospodárenia 4 834 €
- 21 : tržby 95 691 €, výsledok hospodárenia 8 036 €
- 22 : tržby 122 918 €, výsledok hospodárenia 16 122 €
- 23 : tržby 56 433 €, výsledok hospodárenia -11 752 €
- 24 : tržby 83 561 €, výsledok hospodárenia 8 781 €
- 25 : tržby 36 784 €, výsledok hospodárenia 398 €
Cerberi, s.r.o. (IČO 45610797) mala v roku 2025 tržby 36 784 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Cerberi
V roku 2025 mala Cerberi priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 13 685 €.
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ Cerberi
Podľa Registra právnických osôb koná za Cerberi 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník Cerberi
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. arch. Martin Bosík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. arch. Martin Bosíkod 29. 7. 2010 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Cerberi
Za rok 2025 má Cerberi v závierke tržby 36 784 €, o 56,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +398 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 122 918 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Cerberi
Najvyššie tržby: rok 2022, 122 918 €. Najnižšie: rok 2016, 17 392 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 36 784 € |
| 2024 | 83 561 € |
| 2023 | 56 433 € |
| 2022 | 122 918 € |
| 2021 | 95 691 € |
| 2020 | 76 577 € |
| 2019 | 47 043 € |
| 2018 | 41 577 € |
| 2017 | 44 507 € |
| 2016 | 17 392 € |
| 2015 | 28 337 € |
| 2014 | 36 241 € |
| 2013 | 23 235 € |
| 2012 | 32 132 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 28 399 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 398 € |
| 2024 | 8 781 € |
| 2023 | −11 752 € |
| 2022 | 16 122 € |
| 2021 | 8 036 € |
| 2020 | 4 834 € |
| 2019 | 7 395 € |
| 2018 | 2 362 € |
| 2017 | 7 311 € |
| 2016 | −3 705 € |
| 2015 | −3 443 € |
| 2014 | −3 171 € |
| 2013 | −5 192 € |
| 2012 | 423 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Cerberi
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,1 %, medián odvetvia +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Cerberi | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,1 % | +9,1 % |
| 2024 | +10,5 % | +6,6 % |
| 2023 | −20,8 % | +5,9 % |
| 2022 | +13,1 % | +5,7 % |
| 2021 | +8,4 % | +6,2 % |
| 2020 | +6,3 % | +5,4 % |
| 2019 | +15,7 % | +4,8 % |
| 2018 | +5,7 % | +5,5 % |
| 2017 | +16,4 % | +7,1 % |
| 2016 | −21,3 % | +6,6 % |
| 2015 | −12,2 % | +7,3 % |
| 2014 | −8,7 % | — |
| 2013 | −22,3 % | — |
| 2012 | +1,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2017 (+155,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −56,0 % |
| 2024 | +48,1 % |
| 2023 | −54,1 % |
| 2022 | +28,5 % |
| 2021 | +25,0 % |
| 2020 | +62,8 % |
| 2019 | +13,1 % |
| 2018 | −6,6 % |
| 2017 | +155,9 % |
| 2016 | −38,6 % |
| 2015 | −21,8 % |
| 2014 | +56,0 % |
| 2013 | −27,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Cerberi
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 55 296 €, vlastné imanie 13 090 € a záväzky 42 206 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 55 296 € | 13 090 € | 42 206 € |
| 2024 | 68 072 € | 12 692 € | 55 380 € |
| 2023 | 63 637 € | 3 911 € | 59 726 € |
| 2022 | 106 661 € | 15 663 € | 90 998 € |
| 2021 | 78 446 € | 19 806 € | 58 640 € |
| 2020 | 71 172 € | 11 770 € | 59 402 € |
| 2019 | 71 046 € | 6 936 € | 64 110 € |
| 2018 | 64 411 € | −458 € | 64 869 € |
| 2017 | 67 253 € | −2 820 € | 70 073 € |
| 2016 | 64 043 € | −10 131 € | 74 174 € |
| 2015 | 65 237 € | −6 426 € | 71 663 € |
| 2014 | 5 219 € | −2 983 € | 8 202 € |
| 2013 | 2 242 € | 187 € | 2 055 € |
| 2012 | 9 195 € | 5 379 € | 3 530 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Cerberi (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 784 € | 398 € | 55 296 € | 13 090 € | 42 206 € | 10 250 € | +1,1 % |
| 2024 | 83 561 € | 8 781 € | 68 072 € | 12 692 € | 55 380 € | 17 276 € | +10,5 % |
| 2023 | 56 433 € | −11 752 € | 63 637 € | 3 911 € | 59 726 € | −5 434 € | −20,8 % |
| 2022 | 122 918 € | 16 122 € | 106 661 € | 15 663 € | 90 998 € | 27 607 € | +13,1 % |
| 2021 | 95 691 € | 8 036 € | 78 446 € | 19 806 € | 58 640 € | 15 558 € | +8,4 % |
| 2020 | 76 577 € | 4 834 € | 71 172 € | 11 770 € | 59 402 € | 11 173 € | +6,3 % |
| 2019 | 47 043 € | 7 395 € | 71 046 € | 6 936 € | 64 110 € | 14 129 € | +15,7 % |
| 2018 | 41 577 € | 2 362 € | 64 411 € | −458 € | 64 869 € | 6 495 € | +5,7 % |
| 2017 | 44 507 € | 7 311 € | 67 253 € | −2 820 € | 70 073 € | 11 614 € | +16,4 % |
| 2016 | 17 392 € | −3 705 € | 64 043 € | −10 131 € | 74 174 € | 2 703 € | −21,3 % |
| 2015 | 28 337 € | −3 443 € | 65 237 € | −6 426 € | 71 663 € | −1 088 € | −12,2 % |
| 2014 | 36 241 € | −3 171 € | 5 219 € | −2 983 € | 8 202 € | 2 114 € | −8,7 % |
| 2013 | 23 235 € | −5 192 € | 2 242 € | 187 € | 2 055 € | 1 892 € | −22,3 % |
| 2012 | 32 132 € | 423 € | 9 195 € | 5 379 € | 3 530 € | 4 473 € | +1,3 % |
Riziko: zaplatí Cerberi?
Cerberi a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Cerberi v objeme 30 135 € z rokov 2018 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Katolícka univerzita v Ružomberku: 30 135 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2025, 30 135 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 30 135 € |
| 2018 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Cerberi
Dátum vzniku Cerberi je 29. 7. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/66631/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 32 132 € · majetok 9 195 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská inovačná a energetická agentúra. Firma vznikla 29. 7. 2010.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023083216
- Nový spoločník: Ing. arch. Martin BosíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 36 784 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Cerberi
- vykonávanie odbornej činnosti vo výstavbe podľa § 4 zákona č. 138/1992 Zb. o atuorizovaných architektoch a aturizovaných stavebných inžinieroch,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- vydavateľská činnosť,
- reklamné a marketingové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním,
- výroba a montáž nábytku a interiérových doplnov,
- výroba jednoduchých výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba,
- prenájom hnuteľných vecí,
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Cerberi v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
Cerberi je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť architektonické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 449 € (7 324 závierok), Cerberi má 36 784 €, čo je 71 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 588 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Cerberi 435. z 645.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 888 €, polovica do 51 449 €, tri štvrtiny do 162 438 €; 10 % firiem má viac než 542 053 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 567 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 888 € |
| medián | 51 449 € |
| horný kvartil | 162 438 € |
| 10 % firiem má viac než | 542 053 € |
| Cerberi | 36 784 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Cerberi
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Cerberi s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Cerberi | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 36 784 € | 51 449 € |
| 2024 | 83 561 € | 49 638 € |
| 2023 | 56 433 € | 49 330 € |
| 2022 | 122 918 € | 48 100 € |
| 2021 | 95 691 € | 46 534 € |
| 2020 | 76 577 € | 44 184 € |
| 2019 | 47 043 € | 47 037 € |
| 2018 | 41 577 € | 47 236 € |
| 2017 | 44 507 € | 46 178 € |
| 2016 | 17 392 € | 44 725 € |
| 2015 | 28 337 € | 46 283 € |
| 2014 | 36 241 € | — |
| 2013 | 23 235 € | — |
| 2012 | 32 132 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Cerberi | 36 784 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 67 471 € |
| medián kraja | 59 871 € |
| medián Slovenska | 51 449 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ROHARCH s.r.o.Humenné · tržby 90 247 € (2025)
- CSAMPAY-projekcia s. r. o.Branč · tržby 90 195 € (2025)
- IPOS, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 90 160 € (2025)
- PIK - VZT s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 90 130 € (2025)
- Vertiqa, s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 90 105 € (2025)
- SAN - HUMA 90 s.r.o.Nitra · tržby 90 067 € (2025)
- VISELKA s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 90 000 € (2025)
- STELLA.STAV, s.r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 90 000 € (2025)
- Ateliér 19, s. r. o.Martin · tržby 90 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Cerberi, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo Cerberi: Bratislava - Ružinov
Cerberi sídli na adrese Liptovská 1216/2, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Cerberi: IČO, sídlo a základné údaje
Cerberi, s.r.o. (IČO 45610797) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 29. 7. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Ing. arch. Martin Bosík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 784 € a výsledok hospodárenia +398 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Architektonické činnosti (SK NACE 7111) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 7. 2010 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) Cerberi, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 784 €, typická firma odvetvia 51 449 € (medián z 7 324 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Cerberi
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Cerberi
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Cerberi
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 81 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy56zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 35 tis. €
- Výhry konkurentov111firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 42 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava177 zmlúv za 3 roky · 1 703 951 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.54 zmlúv za 3 roky · 40 660 € · naposledy 26. 8. 2026Mesto Trenčín50 zmlúv za 3 roky · 8 622 025 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 410 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.11) v okrese Bratislava II
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o.PEM - Haly, s.r.o.Tyco Fire & Integrated Solutions (Slovakia)…GK ing s. r. o.ST UNIT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.