Michal Novák
Aktívny · Dubnica nad Váhom · podniká od 2010 · 16 rokov
Čo robí
- Zámočníctvo
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2010Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 03:56
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Michal Novák: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 4 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Michal Novák (IČO 45605386), sídlo Dubnica nad Váhom, je v registri zapísaný od 8. 6. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Financie a závierky Michal Novák
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Michal Novák?
Peniaze od štátu: Michal Novák
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Michal Novák
Dátum vzniku Michal Novák je 8. 6. 2010, teda pred 16 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 350-29979
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Michal Novák
- Zámočníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Michal Novák v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Michal Novák je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba zámkov a pántov. V okrese Ilava je v tomto odvetví 593 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Dubnica nad Váhom
Michal Novák má miesto podnikania v obci Dubnica nad Váhom, okres Ilava. V obci Dubnica nad Váhom je 3 424 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 036.
Dubnica nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
Michal Novák: IČO, sídlo a základné údaje
Michal Novák (IČO 45605386) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Dubnica nad Váhom, okres Ilava. Začiatok podnikania je 8. 6. 2010, podniká 16 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba zámkov a pántov (SK NACE 2562) |
| Vznik | 8. 6. 2010 |
| Obec | Dubnica nad Váhom |
| Okres | Okres Ilava |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Michal Novák
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Michal Novák
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Michal Novák
- Tendre18súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 14 tis. €
- Granty a dotácie35výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Dubnica nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 877 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.88 zmlúv za 3 roky · 125 438 € · naposledy 6. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen65 zmlúv za 3 roky · 311 914 € · naposledy 9. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra14 zmlúv za 3 roky · 147 436 € · naposledy 17. 11. 2025 Všetkých 116 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dubnica nad Váhom
MSM EXPORT, s.r.o.ZVS holding, a.s.Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.VMT Trade s.r.o.APIS Plastic Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Dubnica nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.72) v okrese Ilava
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.