Mgr.art. Michala Oravcová
Banská Štiavnica · Výroba bižutérie a podobných predmetov
aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Mgr.art. Michala Oravcová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Mgr.art. Michala Oravcová (IČO 45590745), sídlo Banská Štiavnica, je v registri zapísaný od 1. 7. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Mgr.art. Michala Oravcová: IČO, sídlo a základné údaje
Mgr.art. Michala Oravcová (IČO 45590745) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica. Dátum vzniku je 1. 7. 2010, podniká 16 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Činnosti Mgr.art. Michala Oravcová
V registri je zapísaných 9 predmetov podnikania, teda čo Mgr.art. Michala Oravcová smie robiť.
- Keramická výroba
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Fotografické služby
- Výroba úžitkovo-dekoratívnych predmetov
- Dekoratérska činnosť
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Mgr.art. Michala Oravcová v odvetví iná výroba
Mgr.art. Michala Oravcová je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba bižutérie a podobných predmetov. V okrese Banská Štiavnica je v tomto odvetví 16 aktívnych subjektov.
História Mgr.art. Michala Oravcová
Dátum vzniku Mgr.art. Michala Oravcová je 1. 7. 2010, teda pred 16 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 680-15292
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Miesto podnikania: Banská Štiavnica
Mgr.art. Michala Oravcová má miesto podnikania v obci Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica. V obci Banská Štiavnica je 1 918 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 881.
Banská Štiavnica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Štiavnica ›Adresár firiem v okrese Banská Štiavnica ›
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213) |
| Vznik | 1. 7. 2010 |
| Obec | Banská Štiavnica |
| Okres | Okres Banská Štiavnica |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.