VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Morrow s. r. o.

Bratislava - Devín · Prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel

6 650 €tržby 2025 ▲ 129 %+5 201 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 650 €tržby 2025 ▲ 129 %
+5 201 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 7 249 €, výsledok hospodárenia -2 723 €
  2. 13 : tržby 9 826 €, výsledok hospodárenia 1 476 €
  3. 14 : tržby 9 366 €, výsledok hospodárenia 1 934 €
  4. 15 : tržby 4 800 €, výsledok hospodárenia 1 651 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -633 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 4 249 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 385 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 25 039 €
  11. 22 : tržby 7 000 €, výsledok hospodárenia 3 457 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -904 €
  13. 24 : tržby 2 900 €, výsledok hospodárenia 2 058 €
  14. 25 : tržby 6 650 €, výsledok hospodárenia 5 201 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Morrow s. r. o. (IČO 45581452) mala v roku 2025 tržby 6 650 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Morrow

V roku 2025 mala Morrow priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Morrow

Podľa Registra právnických osôb koná za Morrow 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Morrow

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Morrow

Za rok 2025 má Morrow v závierke tržby 6 650 €, o 129,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 201 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 9 826 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 598 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20256 650 €▲ +129,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 201 €zisk
Majetok (aktíva) 202547 tis. €
Vlastné imanie 202545 tis. €
Záväzky 20251 533 €3,3 % majetku
Pridaná hodnota 20256 650 €
Zisková marža 2025+78,2 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov39 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov598 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Morrow

Súvaha Morrow

Všetky čísla zo závierok Morrow (14 rokov)
Čísla zo závierok Morrow po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 650 €5 201 €46 952 €45 419 €1 533 €6 650 €+78,2 %
20242 900 €2 058 €41 138 €40 218 €920 €2 900 €+71,0 %
2023—−904 €38 160 €38 160 €—−234 €—
20227 000 €3 457 €39 676 €39 064 €612 €4 684 €+49,4 %
2021—25 039 €90 094 €35 607 €54 487 €−6 457 €—
2020—−1 385 €133 573 €10 568 €123 005 €−1 331 €—
2019——134 604 €11 953 €122 651 €——
2018——12 604 €11 953 €651 €——
2017—4 249 €12 604 €11 953 €651 €——
2016—−633 €8 337 €7 704 €633 €——
20154 800 €1 651 €9 573 €8 337 €1 236 €4 800 €+34,4 %
20149 366 €1 934 €7 801 €6 686 €1 115 €7 384 €+20,6 %
20139 826 €1 476 €8 809 €4 753 €4 056 €7 746 €+15,0 %
20127 249 €−2 723 €14 668 €3 670 €10 998 €3 706 €−37,6 %

Riziko: zaplatí Morrow?

Peniaze od štátu: Morrow

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Morrow

Dátum vzniku Morrow je 2. 6. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: TAXI-RENT, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/65455/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 7 249 € · majetok 14 668 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023045904
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 6 650 €.
  5. Zmena obchodného menaPredtým TAXI-RENT, s. r. o., odvtedy Morrow s. r. o.
  6. Nový spoločník: Martin BaranSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Zmena sídlaVlastenecké nám. 10|85101|Bratislava - mestská časť Petržalka → Kremeľská 899/89|84110|Bratislava - mestská časť Devín
  8. Zmena názvuTAXI-RENT, s. r. o. → Morrow s. r. o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Morrow

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • kuriérske služby,
  • reklamné a marketingové služby,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • finančný leasing,
  • kúpa a predaj nehnuteľností
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Morrow v odvetví prenájom a lízing

Morrow je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 726 € (2 280 závierok), Morrow má 6 650 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 260 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Morrow 115. z 128.

V odvetví v okrese Bratislava IV260aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 280Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Morrow, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava IV ›

Sídlo Morrow: Bratislava - Devín

Morrow sídli na adrese Kremeľská 899/89, 841 10 Bratislava - mestská časť Devín, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Devín je 655 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222.

Subjektov v obci Bratislava - Devín655aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV34 222aktívnych
V tom istom odvetví260okres Bratislava IV

Bratislava - Devín: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

Morrow: IČO, sídlo a základné údaje

Morrow s. r. o. (IČO 45581452) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Devín, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 2. 6. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Martin Baran. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 650 € a výsledok hospodárenia +5 201 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel (SK NACE 7711)
Základné imanie5 000 €
Vznik2. 6. 2010
Skoršie názvyTAXI-RENT, s. r. o.
ObecBratislava - Devín
OkresOkres Bratislava IV
Vyrubená daň z príjmov598 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 9. 10. 2026.

V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) Morrow s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 650 €, typická firma odvetvia 50 726 € (medián z 2 280 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy Morrow

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Morrow

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Morrow

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
  • Končiace zmluvy14zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 31 tis. €
  • Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Bratislava - Devíntypický nepokrytý dopyt 494 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Devín

Ravex Web s. r. o.BENSTAV s.r.o.FOCUS trade s.r.o.PURGINA spol. s r.o.TRIAD s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Devín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.11) v okrese Bratislava IV

Ayvens Slovakia, s. r. o.STRADA BUSINESS SERVICE spol. s r.o.KBE, s.r.o.PA GROUP SK s. r. o.EURENT SLOVAKIA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk