ISMATIK s.r.o.
Bratislava - Rača · Činnosti reklamných agentúr
23 150 €tržby 2017 ▼ 46 %+633 €zisk 2017aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 15 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -480 €
- 16 : tržby 43 057 €, výsledok hospodárenia 625 €
- 17 : tržby 23 150 €, výsledok hospodárenia 633 €
ISMATIK s.r.o. (IČO 45568651), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 19. 5. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ISMATIK
osobné náklady v roku 2015 boli 0 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Spoločník ISMATIK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ISMATIK
Za rok 2017 má ISMATIK v závierke tržby 23 150 €, o 46,2 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +633 €. Závierky máme za 4 roky (2014 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2016: 43 057 €.
Výkaz ziskov a strát ISMATIK
Najvyššie tržby: rok 2016, 43 057 €. Najnižšie: rok 2014, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2017 | 23 150 € |
| 2016 | 43 057 € |
| 2015 | 0 € |
| 2014 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 778 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | 633 € |
| 2016 | 625 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ISMATIK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,7 %, medián odvetvia +3,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ISMATIK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | +2,7 % | +3,7 % |
| 2016 | +1,5 % | +3,7 % |
| 2015 | — | +3,7 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ISMATIK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok 20 824 €, vlastné imanie 7 778 € a záväzky 13 046 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | 20 824 € | 7 778 € | 13 046 € |
| 2016 | 26 994 € | 7 145 € | 19 849 € |
| 2015 | 6 520 € | 6 520 € | 480 € |
| 2014 | 0 € | 0 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ISMATIK (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 23 150 € | 633 € | 20 824 € | 7 778 € | 13 046 € | 1 113 € | +2,7 % |
| 2016 | 43 057 € | 625 € | 26 994 € | 7 145 € | 19 849 € | 508 € | +1,5 % |
| 2015 | 0 € | −480 € | 6 520 € | 6 520 € | 480 € | 0 € | — |
| 2014 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Riziko: zaplatí ISMATIK?
Peniaze od štátu: ISMATIK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ISMATIK
Dátum vzniku ISMATIK je 19. 5. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: PIKTO s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/139989/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 0 € · majetok 0 €
- Zmena obchodného menaPredtým PIKTO s.r.o., odvtedy ISMATIK s.r.o.
- Nový spoločník: István MátéSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ISMATIK
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
ISMATIK v odvetví reklama a prieskum trhu
ISMATIK je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 38 062 € (5 178 závierok), ISMATIK má 23 150 €, čo je 61 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 912 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ISMATIK 565. z 794.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 798 €, polovica do 38 062 €, tri štvrtiny do 124 464 €; 10 % firiem má viac než 510 083 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 979 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 798 € |
| medián | 38 062 € |
| horný kvartil | 124 464 € |
| 10 % firiem má viac než | 510 083 € |
| ISMATIK | 23 150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ISMATIK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ISMATIK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ISMATIK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | 23 150 € | 38 062 € |
| 2016 | 43 057 € | 37 440 € |
| 2015 | 0 € | 36 356 € |
| 2014 | 0 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| ISMATIK | 23 150 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 819 € |
| medián kraja | 42 000 € |
| medián Slovenska | 38 062 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GM INVESTMENT s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 481 € (2025)
- Tubular Future s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 51 446 € (2025)
- iHOME SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 338 € (2025)
- ELIMI s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 51 336 € (2025)
- ProMill s. r. o.Veľké Kosihy · tržby 51 273 € (2024)
- AVANDAX s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 243 € (2022)
- GonArt, s.r.o.Nitra · tržby 51 222 € (2025)
- TAG DESIGN s.r.o.Poprad · tržby 51 183 € (2025)
- LKDP, s.r.o.Šaľa · tržby 51 156 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ISMATIK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo ISMATIK: Bratislava - Rača
ISMATIK sídli na adrese Karpatské námestie 7, 831 06 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
ISMATIK: IČO, sídlo a základné údaje
ISMATIK s.r.o. (IČO 45568651) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 19. 5. 2010, na trhu je 16 rokov. Za rok 2017 sú v závierke tržby 23 150 € a výsledok hospodárenia +633 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 19. 5. 2010 |
| Skoršie názvy | PIKTO s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) ISMATIK s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 23 150 €, typická firma odvetvia 38 062 € (medián z 5 178 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy ISMATIK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ISMATIK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ISMATIK
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava583 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 448 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava III
UNIMEDIA, s.r.o.Dentsu Slovakia s. r. o.Carat - Slovakia, s.r.o.Skymat s. r. o.Marketing SZĽH, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.