VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

APECO SK s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

60 771 €tržby 2025 ▼ 12 %+12 410 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

60 771 €tržby 2025 ▼ 12 %
+12 410 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 1 877 €, výsledok hospodárenia -526 €
  2. 13 : tržby 4 195 €, výsledok hospodárenia 232 €
  3. 14 : tržby 11 080 €, výsledok hospodárenia -801 €
  4. 15 : tržby 7 159 €, výsledok hospodárenia -1 761 €
  5. 16 : tržby 9 003 €, výsledok hospodárenia 1 509 €
  6. 17 : tržby 33 547 €, výsledok hospodárenia 6 142 €
  7. 18 : tržby 40 191 €, výsledok hospodárenia 5 506 €
  8. 19 : tržby 49 598 €, výsledok hospodárenia 4 228 €
  9. 20 : tržby 41 757 €, výsledok hospodárenia -20 960 €
  10. 21 : tržby 60 123 €, výsledok hospodárenia 621 €
  11. 22 : tržby 60 919 €, výsledok hospodárenia 4 203 €
  12. 23 : tržby 75 643 €, výsledok hospodárenia 2 502 €
  13. 24 : tržby 69 304 €, výsledok hospodárenia -599 €
  14. 25 : tržby 60 771 €, výsledok hospodárenia 12 410 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

APECO SK s. r. o. (IČO 45564639) mala v roku 2025 tržby 60 771 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci APECO SK

APECO SK má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 531 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia APECO SK

Podľa Registra právnických osôb konajú za APECO SK 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník APECO SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch APECO SK
Podiely spoločníkov na vkladoch APECO SK PhDr. Adam Petrovič 100,0 %. Spolu 5 000 €. PhDr. Adam Petrovič: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • PhDr. Adam Petrovič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
PhDr. Adam Petrovičod 23. 5. 2010 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok APECO SK

Za rok 2025 má APECO SK v závierke tržby 60 771 €, o 12,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +12 410 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 75 643 €.

Tržby 202561 tis. €▼ −12,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202512 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202585 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 202571 tis. €83,3 % majetku
Pridaná hodnota 202535 tis. €
Zisková marža 2025+20,4 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov13 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát APECO SK

Súvaha APECO SK

Všetky čísla zo závierok APECO SK (14 rokov)
Čísla zo závierok APECO SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202560 771 €12 410 €85 170 €14 206 €70 964 €35 005 €+20,4 %
202469 304 €−599 €54 572 €1 796 €52 776 €36 043 €−0,9 %
202375 643 €2 502 €31 284 €4 094 €27 190 €9 688 €+3,3 %
202260 919 €4 203 €52 992 €−6 408 €59 400 €37 374 €+6,9 %
202160 123 €621 €83 238 €−10 611 €93 849 €26 373 €+1,0 %
202041 757 €−20 960 €57 607 €−11 232 €68 839 €24 001 €−50,2 %
201949 598 €4 228 €33 975 €9 728 €24 247 €13 754 €+8,5 %
201840 191 €5 506 €22 937 €15 321 €7 616 €10 694 €+13,7 %
201733 547 €6 142 €16 925 €9 815 €7 110 €8 616 €+18,3 %
20169 003 €1 509 €5 500 €3 673 €1 827 €2 832 €+16,8 %
20157 159 €−1 761 €3 407 €2 164 €1 243 €−712 €−24,6 %
201411 080 €−801 €5 166 €3 925 €1 241 €263 €−7,2 %
20134 195 €232 €5 359 €4 726 €633 €301 €+5,5 %
20121 877 €−526 €———−464 €−28,0 %

Riziko: zaplatí APECO SK?

APECO SK a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom APECO SK v objeme 5 806 € z roku 2014. Najväčší objem je s odberateľom Akvizičná agentúra: 5 806 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv5 806 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201410. 9. 2014

História firmy APECO SK

Dátum vzniku APECO SK je 23. 5. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: entermaus_one s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/65286/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 877 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Akvizičná agentúra, hodnota zmluvy 5 806 €. Firma vznikla 23. 5. 2010.
  4. Nový štatutár: PhDr. Adam PetrovičKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým entermaus_one s. r. o., odvtedy APECO SK s. r. o.
  6. Nový štatutár: Mgr. Barbora PetrovičováKonateľ
  7. Nový spoločník: PhDr. Adam PetrovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 60 771 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti APECO SK

  • polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • počítačové služby,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  • vydavateľská činnosť,
  • administratívne služby,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • vedenie účtovníctva
  • nákladná cestvná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • fotografické služby
  • čistiace a upratovacie služby
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

APECO SK v odvetví administratívne a kancelárske služby

APECO SK je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), APECO SK má 60 771 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je APECO SK 1 279. z 2 808.

V odvetví v okrese Bratislava II6 069aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb APECO SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo APECO SK: Bratislava - Ružinov

APECO SK sídli na adrese Rezedová 25, 821 01 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví6 069okres Bratislava II
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

APECO SK: IČO, sídlo a základné údaje

APECO SK s. r. o. (IČO 45564639) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 23. 5. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú Mgr. Barbora Petrovičová a PhDr. Adam Petrovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 60 771 € a výsledok hospodárenia +12 410 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 5. 2010
Skoršie názvyentermaus_one s. r. o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) APECO SK s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 60 771 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy APECO SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu APECO SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu APECO SK

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

APECO, s. r. o.Alker, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II

KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk