ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Marek Goga

Klátova Nová Ves

zaniknutá 22. 9. 2016

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 22. 9. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026

Tržby a zisk

Marek Goga: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 3 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Marek Goga (IČO 45558698), sídlo Klátova Nová Ves, je v registri zapísaný od 15. 5. 2010 do 22. 9. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026).

Marek Goga: IČO, sídlo a základné údaje

Marek Goga (IČO 45558698) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Klátova Nová Ves, okres Partizánske. Dátum vzniku je 15. 5. 2010. V registri je zapísaný zánik ku dňu 22. 9. 2016.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Marek Goga

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Marek GogaNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

39,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Marek Goga?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Marek Goga z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Marek Goga

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Marek GogaNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Marek Goga

Dátum vzniku Marek Goga je 15. 5. 2010.

  1. Začiatok podnikania101 · 340-30032
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Marek Goga v odvetví maloobchod

Marek Goga je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Partizánske je v tomto odvetví 450 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Partizánske450aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Partizánske ›

Končiace zmluvy v odbore firmy Marek GogaNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

52,9 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Miesto podnikania: Klátova Nová Ves

Marek Goga má miesto podnikania v obci Klátova Nová Ves, okres Partizánske. V obci Klátova Nová Ves je 219 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 948.

Subjektov v obci Klátova Nová Ves219aktívnych
Subjektov v okrese Partizánske5 948aktívnych
V tom istom odvetví450okres Partizánske

Klátova Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Partizánske ›Adresár firiem v okrese Partizánske ›

Údaje z registra
Obchodné menoMarek Goga
Sídlo958 44 Klátova Nová VesPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Prievidza, číslo 340-30032Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 47190
Vznik15. 5. 2010
Zánik22. 9. 2016
ObecKlátova Nová Ves
OkresOkres Partizánske
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Diery na trhu v okrese firmy Marek GogaNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Marek GogaNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

397,5 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Sieť prepojení firmy Marek GogaNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk