VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MUDr. Katarína Gallusová, s.r.o.

Nitra · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

244 339 €tržby 2025 ▲ 1 %+108 490 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

244 339 €tržby 2025 ▲ 1 %
+108 490 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 104 156 €, výsledok hospodárenia 8 135 €
  2. 13 : tržby 113 955 €, výsledok hospodárenia 26 222 €
  3. 14 : tržby 110 833 €, výsledok hospodárenia 33 507 €
  4. 15 : tržby 120 918 €, výsledok hospodárenia 55 122 €
  5. 16 : tržby 133 017 €, výsledok hospodárenia 76 824 €
  6. 17 : tržby 139 086 €, výsledok hospodárenia 79 572 €
  7. 18 : tržby 149 023 €, výsledok hospodárenia 77 073 €
  8. 19 : tržby 154 228 €, výsledok hospodárenia 75 545 €
  9. 20 : tržby 158 028 €, výsledok hospodárenia 79 520 €
  10. 21 : tržby 200 768 €, výsledok hospodárenia 103 639 €
  11. 22 : tržby 216 159 €, výsledok hospodárenia 113 098 €
  12. 23 : tržby 246 626 €, výsledok hospodárenia 125 951 €
  13. 24 : tržby 240 823 €, výsledok hospodárenia 111 959 €
  14. 25 : tržby 244 339 €, výsledok hospodárenia 108 490 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MUDr. Katarína Gallusová, s.r.o. (IČO 45556652) mala v roku 2025 tržby 244 339 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MUDr. Katarína Gallusová

MUDr. Katarína Gallusová má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 77 400 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konatelia MUDr. Katarína Gallusová

Podľa Registra právnických osôb konajú za MUDr. Katarína Gallusová 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník MUDr. Katarína Gallusová

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MUDr. Katarína Gallusová
Podiely spoločníkov na vkladoch MUDr. Katarína Gallusová MUDr. Katarína Gallusová 100,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. Katarína Gallusová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Katarína Gallusová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Katarína Gallusováod 19. 5. 2010 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MUDr. Katarína Gallusová

Za rok 2025 má MUDr. Katarína Gallusová v závierke tržby 244 339 €, o 1,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +108 490 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 246 626 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 28 839 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025244 tis. €▲ +1,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025108 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025537 tis. €
Vlastné imanie 2025352 tis. €
Záväzky 2025185 tis. €34,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025215 tis. €
Zisková marža 2025+44,4 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov1,07 mil. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov29 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MUDr. Katarína Gallusová

Súvaha MUDr. Katarína Gallusová

Všetky čísla zo závierok MUDr. Katarína Gallusová (14 rokov)
Čísla zo závierok MUDr. Katarína Gallusová po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025244 339 €108 490 €536 700 €351 900 €184 800 €214 729 €+44,4 %
2024240 823 €111 959 €354 361 €243 410 €110 951 €213 596 €+46,5 %
2023246 626 €125 951 €163 960 €131 451 €32 509 €227 331 €+51,1 %
2022216 159 €113 098 €239 262 €222 237 €17 025 €195 721 €+52,3 %
2021200 768 €103 639 €127 346 €109 139 €18 207 €187 283 €+51,6 %
2020158 028 €79 520 €94 707 €85 020 €9 687 €144 904 €+50,3 %
2019154 228 €75 545 €90 766 €81 045 €9 721 €139 775 €+49,0 %
2018149 023 €77 073 €86 123 €82 573 €3 550 €134 667 €+51,7 %
2017139 086 €79 572 €107 018 €104 479 €2 539 €125 967 €+57,2 %
2016133 017 €76 824 €90 986 €82 324 €8 662 €121 612 €+57,8 %
2015120 918 €55 122 €136 170 €60 622 €75 548 €111 322 €+45,6 %
2014110 833 €33 507 €89 676 €39 007 €50 669 €98 004 €+30,2 %
2013113 955 €26 222 €62 168 €31 722 €30 446 €97 988 €+23,0 %
2012104 156 €8 135 €48 864 €13 385 €35 479 €69 536 €+7,8 %

Riziko: zaplatí MUDr. Katarína Gallusová?

MUDr. Katarína Gallusová a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 35 zmlúv s dodávateľom MUDr. Katarína Gallusová z rokov 2011 až 2026.

Zmluvy so štátom35Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201130. 12. 2011

História firmy MUDr. Katarína Gallusová

Dátum vzniku MUDr. Katarína Gallusová je 19. 5. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26701/N
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 19. 5. 2010.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 104 156 € · majetok 48 864 €
  4. Nový štatutár: MUDr. Ján GallusKonateľ
  5. Nový spoločník: MUDr. Katarína GallusováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 244 339 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MUDr. Katarína Gallusová

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • reklamné a marketingové služby
  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore pediatria, dorastové lekárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

MUDr. Katarína Gallusová v odvetví zdravotníctvo

MUDr. Katarína Gallusová je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), MUDr. Katarína Gallusová má 244 339 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 408 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MUDr. Katarína Gallusová 76. z 233.

V odvetví v okrese Nitra408aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MUDr. Katarína Gallusová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Nitra ›

Sídlo MUDr. Katarína Gallusová: Nitra

MUDr. Katarína Gallusová sídli na adrese Novomeského 2, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 554. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 283aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 554aktívnych
V tom istom odvetví408okres Nitra
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

MUDr. Katarína Gallusová: IČO, sídlo a základné údaje

MUDr. Katarína Gallusová, s.r.o. (IČO 45556652) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 19. 5. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú Andrej Gallus, MUDr. Ján Gallus a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 244 339 € a výsledok hospodárenia +108 490 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 5. 2010
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Vyrubená daň z príjmov28 839 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri16

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) MUDr. Katarína Gallusová, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 244 339 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy MUDr. Katarína Gallusová

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MUDr. Katarína Gallusová

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MUDr. Katarína Gallusová

  • Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Nitra

MATTA MD s.r.o.M-K-M, s.r.o.MEDIHOL, s.r.o.MUDr. Ďurfinová, s.r.o.MISOMED s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk