FLATON s.r.o.
Poprad
4 124 638 €tržby 2015 ▲ 292 %+9 701 €zisk 2015zaniknutá 15. 6. 2019
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 15. 6. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 015 656 €, výsledok hospodárenia 9 038 €
- 13 : tržby 2 593 473 €, výsledok hospodárenia 1 714 €
- 14 : tržby 1 051 017 €, výsledok hospodárenia 11 871 €
- 15 : tržby 4 124 638 €, výsledok hospodárenia 9 701 €
FLATON s.r.o. (IČO 45554196), sídlo Poprad, je v registri zapísaná od 14. 5. 2010 do 15. 6. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci FLATON
osobné náklady v roku 2012 boli 0 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2012 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2012 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Ľudia a vlastníci FLATON
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok FLATON
Za rok 2015 má FLATON v závierke tržby 4 124 638 €, o 292,4 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +9 701 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2015: 4 124 638 €.
Výkaz ziskov a strát FLATON
Najvyššie tržby: rok 2015, 4 124 638 €. Najnižšie: rok 2014, 1 051 017 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 4 124 638 € |
| 2014 | 1 051 017 € |
| 2013 | 2 593 473 € |
| 2012 | 2 015 656 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 32 324 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | 9 701 € |
| 2014 | 11 871 € |
| 2013 | 1 714 € |
| 2012 | 9 038 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FLATON
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,2 %, medián odvetvia +4,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FLATON |
|---|---|
| 2015 | +0,2 % |
| 2014 | +1,1 % |
| 2013 | +0,1 % |
| 2012 | +0,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2015 (+292,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2015 | +292,4 % |
| 2014 | −59,5 % |
| 2013 | +28,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FLATON
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 107 561 €, vlastné imanie 28 891 € a záväzky 78 670 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 107 561 € | 28 891 € | 78 670 € |
| 2014 | 41 436 € | 19 191 € | 22 245 € |
| 2013 | 134 040 € | 7 320 € | 126 720 € |
| 2012 | 41 393 € | 14 192 € | 27 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FLATON (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 4 124 638 € | 9 701 € | 107 561 € | 28 891 € | 78 670 € | 13 603 € | +0,2 % |
| 2014 | 1 051 017 € | 11 871 € | 41 436 € | 19 191 € | 22 245 € | 16 129 € | +1,1 % |
| 2013 | 2 593 473 € | 1 714 € | 134 040 € | 7 320 € | 126 720 € | 4 065 € | +0,1 % |
| 2012 | 2 015 656 € | 9 038 € | 41 393 € | 14 192 € | 27 201 € | 14 859 € | +0,4 % |
Riziko: zaplatí FLATON?
Peniaze od štátu: FLATON
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FLATON
Dátum vzniku FLATON je 14. 5. 2010. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23001/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 015 656 € · majetok 41 393 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4, posledné tržby 4 124 638 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
FLATON v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
FLATON je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 33 470 € (8 951 závierok), FLATON má 4 124 638 €, čo je 123-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 483 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FLATON 1. z 209.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 468 €, polovica do 33 470 €, tri štvrtiny do 101 613 €; 10 % firiem má viac než 378 603 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 728 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 468 € |
| medián | 33 470 € |
| horný kvartil | 101 613 € |
| 10 % firiem má viac než | 378 603 € |
| FLATON | 4 124 638 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| FLATON | 4 124 638 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 46 390 € |
| medián kraja | 22 250 € |
| medián Slovenska | 33 470 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KRKA Slovensko, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 772 920 € (2025)
- Radington Industrial Consulting, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 764 960 € (2025)
- EPAM Systems s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 738 919 € (2025)
- RVI Slovakia, a.s.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 8 544 166 € (2013)
- BCLS s. r. o.Komárno · tržby 8 456 164 € (2019)
- The Capital Markets Company Slovakia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 369 384 € (2025)
- SPECTRUM SK s. r. o.Senec · tržby 8 357 665 € (2025)
- Delaty 9 Project s.r.o.Komárno · tržby 8 311 115 € (2025)
- Dormeo Home Slovakia spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 260 099 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FLATON, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FLATON: Poprad
FLATON sídli na adrese Tatranské námestie 3, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231. Na tej istej adrese je zapísaných 62 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
FLATON: IČO, sídlo a základné údaje
FLATON s.r.o. (IČO 45554196) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 14. 5. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 15. 6. 2019, po 9 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 4 124 638 € a výsledok hospodárenia +9 701 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 14. 5. 2010 |
| Zánik | 15. 6. 2019 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy FLATON
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FLATON
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FLATON
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 300 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Poprad
ARAMM, s. r. o.BMV Group, s.r.o.Naše Farmy, a. s.ENERGOCHEM KOGEN, s. r. o.KAYLA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.