BEDCORP s. r. o.
Sobrance · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
49 421 €tržby 2025 ▲ 312 %+10 880 €zisk 2025aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 23 403 €, výsledok hospodárenia 253 €
- 14 : tržby 28 002 €, výsledok hospodárenia 1 057 €
- 15 : tržby 17 725 €, výsledok hospodárenia 1 213 €
- 16 : tržby 18 880 €, výsledok hospodárenia 1 429 €
- 17 : tržby 26 400 €, výsledok hospodárenia -2 143 €
- 18 : tržby 23 040 €, výsledok hospodárenia -1 149 €
- 19 : tržby 5 800 €, výsledok hospodárenia -1 507 €
- 20 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia 308 €
- 21 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia -885 €
- 22 : tržby 19 650 €, výsledok hospodárenia -153 €
- 23 : tržby 21 300 €, výsledok hospodárenia -704 €
- 24 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia -6 454 €
- 25 : tržby 49 421 €, výsledok hospodárenia 10 880 €
BEDCORP s. r. o. (IČO 45530238) mala v roku 2025 tržby 49 421 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BEDCORP
osobné náklady v roku 2024 boli 2 595 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 2 595 € | — |
| 2023 | — | 143 € | — |
| 2019 | — | 226 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ BEDCORP
Podľa Registra právnických osôb koná za BEDCORP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník BEDCORP
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Pavel Novák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Pavel Novákod 26. 4. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BEDCORP
Za rok 2025 má BEDCORP v závierke tržby 49 421 €, o 311,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 880 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 49 421 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BEDCORP
Najvyššie tržby: rok 2025, 49 421 €. Najnižšie: rok 2019, 5 800 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 421 € |
| 2024 | 12 000 € |
| 2023 | 21 300 € |
| 2022 | 19 650 € |
| 2021 | 12 000 € |
| 2020 | 12 000 € |
| 2019 | 5 800 € |
| 2018 | 23 040 € |
| 2017 | 26 400 € |
| 2016 | 18 880 € |
| 2015 | 17 725 € |
| 2014 | 28 002 € |
| 2013 | 23 403 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 7 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 145 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 880 € |
| 2024 | −6 454 € |
| 2023 | −704 € |
| 2022 | −153 € |
| 2021 | −885 € |
| 2020 | 308 € |
| 2019 | −1 507 € |
| 2018 | −1 149 € |
| 2017 | −2 143 € |
| 2016 | 1 429 € |
| 2015 | 1 213 € |
| 2014 | 1 057 € |
| 2013 | 253 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BEDCORP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +22,0 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BEDCORP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +22,0 % | +10,2 % |
| 2024 | −53,8 % | +6,5 % |
| 2023 | −3,3 % | +4,8 % |
| 2022 | −0,8 % | +4,2 % |
| 2021 | −7,4 % | +4,7 % |
| 2020 | +2,6 % | +4,0 % |
| 2019 | −26,0 % | +3,7 % |
| 2018 | −5,0 % | +4,3 % |
| 2017 | −8,1 % | +5,7 % |
| 2016 | +7,6 % | +5,6 % |
| 2015 | +6,8 % | +4,9 % |
| 2014 | +3,8 % | — |
| 2013 | +1,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2025 (+311,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +311,8 % |
| 2024 | −43,7 % |
| 2023 | +8,4 % |
| 2022 | +63,8 % |
| 2021 | 0,0 % |
| 2020 | +106,9 % |
| 2019 | −74,8 % |
| 2018 | −12,7 % |
| 2017 | +39,8 % |
| 2016 | +6,5 % |
| 2015 | −36,7 % |
| 2014 | +19,7 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BEDCORP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 289 €, vlastné imanie 5 561 € a záväzky 12 728 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 289 € | 5 561 € | 12 728 € |
| 2024 | 1 644 € | −5 319 € | 6 963 € |
| 2023 | 1 629 € | 1 135 € | 494 € |
| 2022 | 4 092 € | 2 239 € | 1 853 € |
| 2021 | −3 357 € | 2 391 € | −5 748 € |
| 2020 | 6 608 € | 3 276 € | 3 332 € |
| 2019 | 11 899 € | 2 968 € | 8 931 € |
| 2018 | 15 969 € | 4 475 € | 11 494 € |
| 2017 | 18 635 € | 5 624 € | 13 011 € |
| 2016 | 17 850 € | 7 766 € | 10 084 € |
| 2015 | 11 317 € | 6 337 € | 4 980 € |
| 2014 | 8 945 € | 5 123 € | 3 822 € |
| 2013 | 7 592 € | 4 065 € | 3 527 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BEDCORP (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 421 € | 10 880 € | 18 289 € | 5 561 € | 12 728 € | 11 438 € | +22,0 % |
| 2024 | 12 000 € | −6 454 € | 1 644 € | −5 319 € | 6 963 € | −3 324 € | −53,8 % |
| 2023 | 21 300 € | −704 € | 1 629 € | 1 135 € | 494 € | −331 € | −3,3 % |
| 2022 | 19 650 € | −153 € | 4 092 € | 2 239 € | 1 853 € | 69 € | −0,8 % |
| 2021 | 12 000 € | −885 € | −3 357 € | 2 391 € | −5 748 € | −6 220 € | −7,4 % |
| 2020 | 12 000 € | 308 € | 6 608 € | 3 276 € | 3 332 € | 3 477 € | +2,6 % |
| 2019 | 5 800 € | −1 507 € | 11 899 € | 2 968 € | 8 931 € | 1 939 € | −26,0 % |
| 2018 | 23 040 € | −1 149 € | 15 969 € | 4 475 € | 11 494 € | 5 157 € | −5,0 % |
| 2017 | 26 400 € | −2 143 € | 18 635 € | 5 624 € | 13 011 € | 1 802 € | −8,1 % |
| 2016 | 18 880 € | 1 429 € | 17 850 € | 7 766 € | 10 084 € | 4 780 € | +7,6 % |
| 2015 | 17 725 € | 1 213 € | 11 317 € | 6 337 € | 4 980 € | 4 554 € | +6,8 % |
| 2014 | 28 002 € | 1 057 € | 8 945 € | 5 123 € | 3 822 € | 5 011 € | +3,8 % |
| 2013 | 23 403 € | 253 € | 7 592 € | 4 065 € | 3 527 € | 3 185 € | +1,1 % |
Riziko: zaplatí BEDCORP?
Peniaze od štátu: BEDCORP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BEDCORP
Dátum vzniku BEDCORP je 22. 4. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: Vaneu, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25555/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 23 403 € · majetok 7 592 €
- Nový štatutár: Pavel NovákKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Vaneu, s.r.o., odvtedy BEDCORP s. r. o.
- Nový spoločník: Pavel NovákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 49 421 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BEDCORP
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- faktoring a forfaiting
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
BEDCORP v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
BEDCORP je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), BEDCORP má 49 421 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Sobrance je v tomto odvetví 42 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BEDCORP 7. z 20.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 711 €, tri štvrtiny do 115 689 €; 10 % firiem má viac než 405 815 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 489 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 711 € |
| horný kvartil | 115 689 € |
| 10 % firiem má viac než | 405 815 € |
| BEDCORP | 49 421 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BEDCORP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BEDCORP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BEDCORP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 421 € | 46 711 € |
| 2024 | 12 000 € | 42 152 € |
| 2023 | 21 300 € | 41 525 € |
| 2022 | 19 650 € | 40 560 € |
| 2021 | 12 000 € | 38 014 € |
| 2020 | 12 000 € | 36 000 € |
| 2019 | 5 800 € | 38 589 € |
| 2018 | 23 040 € | 37 000 € |
| 2017 | 26 400 € | 36 081 € |
| 2016 | 18 880 € | 34 200 € |
| 2015 | 17 725 € | 33 439 € |
| 2014 | 28 002 € | — |
| 2013 | 23 403 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BEDCORP | 49 421 € |
|---|---|
| medián okresu Sobrance | 36 910 € |
| medián kraja | 39 972 € |
| medián Slovenska | 46 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ER Capital s. r. o.Malacky · tržby 119 330 € (2025)
- Medkid s. r. o.Nová Dubnica · tržby 119 302 € (2025)
- Zapadny rad s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 301 € (2025)
- AGNE consulting s. r. o.Mojmírovce · tržby 119 288 € (2025)
- A SANTÉ, s.r.o.Modra · tržby 119 284 € (2025)
- Helwitax s.r.o.Trenčín · tržby 119 269 € (2025)
- ZERRA, s. r. o.Most pri Bratislave · tržby 119 175 € (2025)
- solmont.s.r.o.Veľké Úľany · tržby 119 167 € (2025)
- SEDORA s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 150 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BEDCORP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BEDCORP: Sobrance
BEDCORP sídli na adrese Komárovce 41, 073 01 Sobrance, okres Sobrance. V obci Sobrance je 737 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 715. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Sobrance: obyvatelia a dáta ›Okres Sobrance ›Adresár firiem v okrese Sobrance ›
BEDCORP: IČO, sídlo a základné údaje
BEDCORP s. r. o. (IČO 45530238) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sobrance, okres Sobrance. Dátum vzniku je 22. 4. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Pavel Novák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 421 € a výsledok hospodárenia +10 880 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 4. 2010 |
| Skoršie názvy | Vaneu, s.r.o. |
| Obec | Sobrance |
| Okres | Okres Sobrance |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) BEDCORP s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 421 €, typická firma odvetvia 46 711 € (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Sobrance ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Sobrance ›
Sieť prepojení firmy BEDCORP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BEDCORP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BEDCORP
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Sobrancetypický nepokrytý dopyt 253 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Sobrance
SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o.Cylinder Factory s.r.o.M.A.D.D. FRUIT, s.r.o.KAMION EUROTRANS, s. r. o.TAMALEX s.r.o.Všetky firmy v obci Sobrance ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Sobrance
Hakorp, s.r.o.PP-TOP s. r. o.Project Advisor s.r.o.GINARO, s.r.o.Seky IT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.