Posudky s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Lov, odchyt a súvisiace služby
222 040 €tržby 2025 ▲ 6 %+8 224 €zisk 2025aktívna 16 rokov5 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 111 963 €, výsledok hospodárenia 17 764 €
- 14 : tržby 126 879 €, výsledok hospodárenia 28 262 €
- 15 : tržby 115 831 €, výsledok hospodárenia 17 139 €
- 16 : tržby 107 667 €, výsledok hospodárenia 14 095 €
- 17 : tržby 147 484 €, výsledok hospodárenia 43 033 €
- 18 : tržby 120 540 €, výsledok hospodárenia 21 012 €
- 19 : tržby 132 792 €, výsledok hospodárenia 31 388 €
- 20 : tržby 136 523 €, výsledok hospodárenia 37 313 €
- 21 : tržby 133 434 €, výsledok hospodárenia 20 255 €
- 22 : tržby 183 935 €, výsledok hospodárenia 44 025 €
- 23 : tržby 120 168 €, výsledok hospodárenia -523 €
- 24 : tržby 209 612 €, výsledok hospodárenia 44 311 €
- 25 : tržby 222 040 €, výsledok hospodárenia 8 224 €
Posudky s.r.o. (IČO 45522065) mala v roku 2025 tržby 222 040 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Posudky
V roku 2025 mala Posudky priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 89 029 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 089 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Bratislava I bola v roku 2025 1 810 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 89 029 € | — |
| 2024 | — | 75 963 € | — |
| 2023 | — | 55 592 € | — |
| 2022 | — | 44 486 € | — |
| 2021 | — | 31 868 € | — |
| 2020 | — | 31 645 € | — |
| 2019 | — | 30 931 € | — |
| 2013 | — | 43 133 € | 31 408 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Posudky, odhad zo závierky1 089 €
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Bratislava I1 810 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava I2 455 €
- Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov na Slovensku1 614 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ Posudky
Podľa Registra právnických osôb koná za Posudky 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník Posudky
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Ján Dobšovič100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Ján Dobšovičod 28. 4. 2010 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Posudky
Za rok 2025 má Posudky v závierke tržby 222 040 €, o 5,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 224 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 222 040 €.
Výkaz ziskov a strát Posudky
Najvyššie tržby: rok 2025, 222 040 €. Najnižšie: rok 2016, 107 667 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 222 040 € |
| 2024 | 209 612 € |
| 2023 | 120 168 € |
| 2022 | 183 935 € |
| 2021 | 133 434 € |
| 2020 | 136 523 € |
| 2019 | 132 792 € |
| 2018 | 120 540 € |
| 2017 | 147 484 € |
| 2016 | 107 667 € |
| 2015 | 115 831 € |
| 2014 | 126 879 € |
| 2013 | 111 963 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 326 298 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 224 € |
| 2024 | 44 311 € |
| 2023 | −523 € |
| 2022 | 44 025 € |
| 2021 | 20 255 € |
| 2020 | 37 313 € |
| 2019 | 31 388 € |
| 2018 | 21 012 € |
| 2017 | 43 033 € |
| 2016 | 14 095 € |
| 2015 | 17 139 € |
| 2014 | 28 262 € |
| 2013 | 17 764 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Posudky
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,7 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Posudky | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,7 % | +3,1 % |
| 2024 | +21,1 % | +3,0 % |
| 2023 | −0,4 % | +1,9 % |
| 2022 | +23,9 % | +4,1 % |
| 2021 | +15,2 % | +3,3 % |
| 2020 | +27,3 % | +1,3 % |
| 2019 | +23,6 % | +1,7 % |
| 2018 | +17,4 % | +2,2 % |
| 2017 | +29,2 % | +2,9 % |
| 2016 | +13,1 % | +3,3 % |
| 2015 | +14,8 % | +1,8 % |
| 2014 | +22,3 % | — |
| 2013 | +15,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2024 (+74,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +5,9 % |
| 2024 | +74,4 % |
| 2023 | −34,7 % |
| 2022 | +37,8 % |
| 2021 | −2,3 % |
| 2020 | +2,8 % |
| 2019 | +10,2 % |
| 2018 | −18,3 % |
| 2017 | +37,0 % |
| 2016 | −7,0 % |
| 2015 | −8,7 % |
| 2014 | +13,3 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Posudky
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 93 177 €, vlastné imanie 72 726 € a záväzky 20 451 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 93 177 € | 72 726 € | 20 451 € |
| 2024 | 109 243 € | 85 578 € | 23 665 € |
| 2023 | 51 489 € | 43 625 € | 7 864 € |
| 2022 | 69 362 € | 49 525 € | 19 837 € |
| 2021 | 50 891 € | 35 915 € | 14 976 € |
| 2020 | 125 467 € | 101 789 € | 23 678 € |
| 2019 | 116 369 € | 93 890 € | 22 479 € |
| 2018 | 124 267 € | 94 111 € | 30 156 € |
| 2017 | 119 796 € | 92 355 € | 27 441 € |
| 2016 | 85 556 € | 63 159 € | 22 397 € |
| 2015 | 66 855 € | 59 511 € | 7 344 € |
| 2014 | 71 298 € | 55 983 € | 15 315 € |
| 2013 | 67 696 € | 39 720 € | 27 976 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Posudky (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222 040 € | 8 224 € | 93 177 € | 72 726 € | 20 451 € | 113 304 € | +3,7 % |
| 2024 | 209 612 € | 44 311 € | 109 243 € | 85 578 € | 23 665 € | 139 111 € | +21,1 % |
| 2023 | 120 168 € | −523 € | 51 489 € | 43 625 € | 7 864 € | 60 168 € | −0,4 % |
| 2022 | 183 935 € | 44 025 € | 69 362 € | 49 525 € | 19 837 € | 106 936 € | +23,9 % |
| 2021 | 133 434 € | 20 255 € | 50 891 € | 35 915 € | 14 976 € | 65 259 € | +15,2 % |
| 2020 | 136 523 € | 37 313 € | 125 467 € | 101 789 € | 23 678 € | 88 080 € | +27,3 % |
| 2019 | 132 792 € | 31 388 € | 116 369 € | 93 890 € | 22 479 € | 80 326 € | +23,6 % |
| 2018 | 120 540 € | 21 012 € | 124 267 € | 94 111 € | 30 156 € | 68 513 € | +17,4 % |
| 2017 | 147 484 € | 43 033 € | 119 796 € | 92 355 € | 27 441 € | 91 349 € | +29,2 % |
| 2016 | 107 667 € | 14 095 € | 85 556 € | 63 159 € | 22 397 € | 46 848 € | +13,1 % |
| 2015 | 115 831 € | 17 139 € | 66 855 € | 59 511 € | 7 344 € | 55 681 € | +14,8 % |
| 2014 | 126 879 € | 28 262 € | 71 298 € | 55 983 € | 15 315 € | 81 204 € | +22,3 % |
| 2013 | 111 963 € | 17 764 € | 67 696 € | 39 720 € | 27 976 € | 73 286 € | +15,9 % |
Riziko: zaplatí Posudky?
Posudky a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Posudky v objeme 25 900 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom MH Invest II, s. r. o.: 25 900 € v 1 zmluve.
História firmy Posudky
Dátum vzniku Posudky je 28. 4. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64749/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023026280
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 111 963 € · majetok 67 696 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ MH Invest II, s. r. o., hodnota zmluvy 25 900 €. Firma vznikla 28. 4. 2010.
- Nový spoločník: Mgr. Ján DobšovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 222 040 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Posudky
- poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vedenie účtovníctva,
- fotografické služby,
- počítačové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- Administratívne služby
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Posudky v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
Posudky je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť lov, odchyt a súvisiace služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 873 € (3 901 závierok), Posudky má 222 040 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 227 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Posudky 20. z 69.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 583 €, polovica do 102 873 €, tri štvrtiny do 609 135 €; 10 % firiem má viac než 2 037 208 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 881 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 583 € |
| medián | 102 873 € |
| horný kvartil | 609 135 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 037 208 € |
| Posudky | 222 040 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Posudky
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Posudky s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Posudky | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 222 040 € | 102 873 € |
| 2024 | 209 612 € | 98 398 € |
| 2023 | 120 168 € | 100 681 € |
| 2022 | 183 935 € | 101 679 € |
| 2021 | 133 434 € | 101 932 € |
| 2020 | 136 523 € | 92 366 € |
| 2019 | 132 792 € | 97 244 € |
| 2018 | 120 540 € | 106 321 € |
| 2017 | 147 484 € | 110 469 € |
| 2016 | 107 667 € | 99 206 € |
| 2015 | 115 831 € | 106 031 € |
| 2014 | 126 879 € | — |
| 2013 | 111 963 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Posudky | 222 040 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 65 824 € |
| medián kraja | 76 500 € |
| medián Slovenska | 102 873 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Rúbanka, s.r.o.Rúbaň · tržby 554 595 € (2025)
- JF PROMONT s.r.o.Petrovice · tržby 552 173 € (2025)
- KOTREB s.r.o.Kamenín · tržby 551 054 € (2025)
- Framira SK s. r. o.Rajčany · tržby 550 096 € (2025)
- MARVIN Marcelová, s.r.o.Marcelová · tržby 548 622 € (2025)
- AB Laz s.r.o.Ábelová · tržby 548 235 € (2025)
- SEEDSTAR AGRO spol. s r.o.Šaľa · tržby 548 048 € (2025)
- AGROFARM HM s.r.o.Mudroňovo · tržby 547 757 € (2025)
- AGROCELL s.r.o.Lesenice · tržby 547 756 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Posudky, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Bratislava I ›
Sídlo Posudky: Bratislava - Staré Mesto
Posudky sídli na adrese Jozefská 2987/17, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Posudky: IČO, sídlo a základné údaje
Posudky s.r.o. (IČO 45522065) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 28. 4. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Mgr. Ján Dobšovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 222 040 € a výsledok hospodárenia +8 224 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Lov, odchyt a súvisiace služby (SK NACE 0170) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 4. 2010 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) Posudky s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 222 040 €, typická firma odvetvia 102 873 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 3 901 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Posudky
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Posudky
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Posudky
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 91 tis. €
- Končiace zmluvy714zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov44firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 48 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenský pozemkový fond2 zmluvy za 3 roky · 367 710 € · naposledy 16. 10. 2024Pôdohospodárska platobná agentúra2 zmluvy za 3 roky · 1 471 € · naposledy 26. 11. 2024Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 zmluvy za 3 roky · 641 € · naposledy 4. 2. 2026 Všetkých 8 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.