Suricata, s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto
39 501 €tržby 2016 ▼ 96 %−93 214 €strata 2016zaniknutá 30. 11. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 30. 11. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 7 456 €, výsledok hospodárenia -6 319 €
- 13 : tržby 2 160 €, výsledok hospodárenia -10 286 €
- 14 : tržby 56 411 €, výsledok hospodárenia 1 260 €
- 15 : tržby 970 755 €, výsledok hospodárenia -90 390 €
- 16 : tržby 39 501 €, výsledok hospodárenia -93 214 €
Suricata, s.r.o. (IČO 45520127), sídlo Bratislava, je v registri zapísaná od 29. 4. 2010 do 30. 11. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Suricata
osobné náklady v roku 2016 boli 40 184 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2016 | — | 40 184 € | 29 733 € |
| 2015 | — | 70 195 € | 52 148 € |
| 2013 | — | 890 € | 655 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2016
- Mzdy 74 % 29 733 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 10 451 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2016 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Suricata
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Suricata
Za rok 2016 má Suricata v závierke tržby 39 501 €, o 95,9 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −93 214 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2015: 970 755 €.
Výkaz ziskov a strát Suricata
Najvyššie tržby: rok 2015, 970 755 €. Najnižšie: rok 2013, 2 160 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 39 501 € |
| 2015 | 970 755 € |
| 2014 | 56 411 € |
| 2013 | 2 160 € |
| 2012 | 7 456 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −198 949 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −93 214 € |
| 2015 | −90 390 € |
| 2014 | 1 260 € |
| 2013 | −10 286 € |
| 2012 | −6 319 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Suricata
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −9,3 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Suricata | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | +1,6 % |
| 2015 | −9,3 % | +1,3 % |
| 2014 | +2,2 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | −84,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Suricata
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 302 225 €, vlastné imanie −74 380 € a záväzky 376 605 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 302 225 € | −74 380 € | 376 605 € |
| 2015 | 383 016 € | 18 834 € | 364 182 € |
| 2014 | 154 778 € | 109 224 € | 45 554 € |
| 2013 | 5 987 € | 5 763 € | 224 € |
| 2012 | 16 838 € | 16 049 € | 789 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Suricata (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 39 501 € | −93 214 € | 302 225 € | −74 380 € | 376 605 € | −27 926 € | −236,0 % |
| 2015 | 970 755 € | −90 390 € | 383 016 € | 18 834 € | 364 182 € | 40 829 € | −9,3 % |
| 2014 | 56 411 € | 1 260 € | 154 778 € | 109 224 € | 45 554 € | 11 059 € | +2,2 % |
| 2013 | 2 160 € | −10 286 € | 5 987 € | 5 763 € | 224 € | −9 708 € | −476,2 % |
| 2012 | 7 456 € | −6 319 € | 16 838 € | 16 049 € | 789 € | −4 122 € | −84,8 % |
Riziko: zaplatí Suricata?
Peniaze od štátu: Suricata
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Suricata
Dátum vzniku Suricata je 29. 4. 2010. Skoršie obchodné meno: Suricata, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64768/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 7 456 € · majetok 16 838 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 39 501 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena sídlaŠulekova 2|81106|Bratislava - mestská časť Staré Mesto → Šulekova 2|811 06|Bratislava
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Suricata v odvetví maloobchod
Suricata je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 581 € (19 904 závierok), Suricata má 39 501 €, čo je 62 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 711 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Suricata 700. z 1 065.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 945 €, polovica do 63 581 €, tri štvrtiny do 294 835 €; 10 % firiem má viac než 946 941 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 224 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 945 € |
| medián | 63 581 € |
| horný kvartil | 294 835 € |
| 10 % firiem má viac než | 946 941 € |
| Suricata | 39 501 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Suricata
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Suricata s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Suricata | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 39 501 € | 63 581 € |
| 2015 | 970 755 € | 73 009 € |
| 2014 | 56 411 € | — |
| 2013 | 2 160 € | — |
| 2012 | 7 456 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| Suricata | 39 501 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 89 530 € |
| medián kraja | 63 118 € |
| medián Slovenska | 63 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FUTURE FLY s.r.o.Košice - mestská časť Poľov · tržby 90 231 € (2025)
- FI CONSULT s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 230 € (2025)
- The Vision s.r.o.Madunice · tržby 90 210 € (2013)
- AKE Slovensko, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 90 208 € (2024)
- JAKUŠ-SLOVTEGA, s.r.o. „v konkurze“Hliník nad Hronom · tržby 90 182 € (2022)
- Air Design spol.s r.o., v dodatočnej likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 165 € (2021)
- RODE s.r.o.Skalica · tržby 90 151 € (2025)
- DEEP SOUND s.r.o.Horná Potôň · tržby 90 125 € (2025)
- ZK Cardio s. r. o.Humenné · tržby 90 125 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Suricata, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo Suricata: Bratislava - Staré Mesto
Suricata sídli na adrese Šulekova 2, 811 06 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Suricata: IČO, sídlo a základné údaje
Suricata, s.r.o. (IČO 45520127) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 29. 4. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 30. 11. 2017, po 7 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 39 501 € a výsledok hospodárenia −93 214 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47910 |
| Vznik | 29. 4. 2010 |
| Zánik | 30. 11. 2017 |
| Skoršie názvy | Suricata, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Suricata
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Suricata
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Suricata
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy777zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 000 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen82 zmlúv za 3 roky · 1 194 368 € · naposledy 18. 9. 2026Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.13 zmlúv za 3 roky · 11 119 € · naposledy 1. 1. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*12 zmlúv za 3 roky · 144 075 € · naposledy 24. 11. 2025 Všetkých 176 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.91) v okrese Bratislava I
B2B Partner s. r. o.Green Ways s.r.o.SHAPEN s. r. o.Národná Pokladnica s. r. o.iZlato Slovenská republika s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.